אשמח אם תקראו.. חדשה כאן. לא טריגר.

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

להתחבר לאמת שבי..
משתמש פעיל

אשמח אם תקראו.. חדשה כאן. לא טריגר.

הודעהעל ידי להתחבר לאמת שבי.. » ו' אפריל 14, 2017 3:40 pm

הי. אני כבר הרבה שנים מחפשת אישורים למשהו שעברתי כשהייתי קטנה.. עד היום למרות כל החיפושים לא מצאתי מישהי שעברה משהו דומה לשלי. עד שהגעתי לכאן. מה אני יגיד. הצצתי ונפגעתי. והפעם לטובה:-)
פעם הראשונה שאני קוראת מישהי שעברה משהו כ"כ דומה ועם אותם תהיות... מה לעשות שהסיפור הוא בסה"כ תמימות של ילדה בת 6 בערך שנפגעה בגלל תמימות של אחיה שגדול ממנה בשנתיים..

להתחבר לאמת שבי..
משתמש פעיל

Re: אשמח אם תקראו.. חדשה כאן. לא טריגר.

הודעהעל ידי להתחבר לאמת שבי.. » ו' אפריל 14, 2017 3:42 pm

מה שעוד יותר הגדיל לי את הבלבול שלי זה שניסיתי בשלב כל שהוא לפתוח את הסיפור עם המטפלת שלי ולא הצלחתי אפילו להוציא את המילים מהפה (היה לי אפילו התקף חרדה קל כשרק התחלנו לדבר על המושג פגיעה מינית., אפילו בלי לגעת עדיין בסיפור שלי..) והחלטתי לכתוב את הסיפור ולהביא לה לקרוא. רק שכנראה לא הייתי מובנת לגמרי בכתיבה שלי,זו הייתה הפעם הראשונה שהעזתי לחזור לזה... ואחרי זמן שבו היא העריכה אותי מאוד על זה שכתבתי ועודדה אותי היא התחילה מדי פעם לזרוק לי משפטים שלא נראה לה שעברתי פגיעה.. היא לא מתמחה בפגיעה מינית אז כנראה שהצלחתי לבלבל אותה;-) הייתי מאוד מבולבלת מה היה שם עד שהגעתי לכאן וקיבלתי את התשובות.. כנראה שאני הצודקת ולא המטפלת שלי.. תודה!:-*
דרך אגב. אני רואה שיש הרבה כאן שכותבות על מחשבות ונסיונות התאבדות.. מה שגם אני סובלת ממנו.. ואפילו רצו לדווח עלי (אני בת 17. קטינה..) רק אחרי תחנונים והבטחות (שלא התכוונתי לקיים..) לא דיווחו.. בפועל יצאתי מזה בזכות חברה שלי שדאגה לי מכל הלב.. ואני בפחד לחזור למקום הזה... אבל בחיים לא חשבתי לקשר בין מה שעברתי לזה...

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ו' אפריל 14, 2017 3:46 pm

הי יקרה
עם כל חדשה במצטרפת לכאן אני שמחה ועצובה כאחד.
עצובה שעוד מישי אוכלת כזה מלא חרא ושמחה שמצאת מקום של רוגע ושלא ישפטו אותך.
לכי עם הלב שלך. לאט אבל בטוח תמצאי את התשובות שהנפש שלך מסןגלת לעמוד מולן.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

להתחבר לאמת שבי..
משתמש פעיל

הודעהעל ידי להתחבר לאמת שבי.. » ו' אפריל 14, 2017 3:57 pm

הבעיה שלי הרבה פעמים זה שאין לי פשוט כח ועצבים לקצב והזמן שהנפש שלנו יכולה לקחת... ואז אני רוצה ומנסה לפתוח הכל! וכמעט ממוטטת את עצמי...

להתחבר לאמת שבי..
משתמש פעיל

הודעהעל ידי להתחבר לאמת שבי.. » ו' אפריל 14, 2017 4:02 pm

תודה על התגובה!! את זה שאנחנו הנשים נפגעות זה ידוע וזה נפלא שיש מקום כמו הפורום הזה כדי לחלוק את זה...
פעם מישהי אמרה לי משהו שמאד אהבתי. מכתחילה ממש לא הייתי בוחרת לעבור את מה שעברתי. אבל אחרי שזה קרה אני לא מוותרת על זה.. זה עשה אותי בנאדם אחר ונותן לי אפשרות לצמוח אולי אפילו יותר ממה שהייתי צומחת בלי זה.. וזה חלק ממני! חלק אולי שאני פחות אוהבת לגעת בו.. אבל זהו חלק שאחראי, עם כל הקושי בלחשוב על זה, על הרבה טוב שקיים בתוכי.. ים של הבנה לסובבים אותי...

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ו' אפריל 14, 2017 4:03 pm

גמאני כזו
שונאת תהליכים
הולכת בכוח אבל אז הנפש שלי מראה לי תכיוון
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' אפריל 20, 2017 2:22 pm

תודה לשתיכן !
מקסימות!
השיח שלכן כל כך מאפשר לעוד למצוא את המקום שלהן.
:admire: :admire: :admire: :admire: :flowers:

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 44 אורחים