טריגר חלומות

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

יוחאי
משתמש פעיל

טריגר חלומות

הודעהעל ידי יוחאי » ג' פברואר 14, 2017 8:11 am

חלום רטוב
מה זה אומר לכן/ם?
יכולה לספר מה זה אומר לי
אני ישנה. אינחי שליטה בסיטואציה
ואז בא חלום אכזרי שגורם לי בפעם הבאה לפחד להכנס לישון
לא אני במצב רוח לחשוב איך אני כותבת אני פשוט מוציאה תגועל שקורה לי בפנים
חלמתי עליו הלילה. ואני זוכרת הכל
חלמתי שגרנו באותו הבית. שאני שכבתי במיטה שלי. זו שהייתי שוכבת בה בתור ילדה. ואחותי שכבה לידי. אבל היינו גדולות. בגיל שאני עכשיו. וגם היא. ואז הוא שאל למה אני לא מץחתנת ואם אני בתולה. אז אמרתי לו זה לא עניינך. זה הגוף שלי. אז הוא בפשטות התכופף ופיסק לי תרגליים. ואמר את לא בתולה חמה וטריה. סחורה טובה.
קמתי לקחתי תמטריה שהייתה ליד ופירקתי אותו מכות רצח. ברחתי למטבח ליד אמאשלי והיא אמרה לי לכי. הייתי לבד חיפשתי למי לספר ולא העזתי לדבר.
אז החלטתי להתקלח. הוא כבר הלך. אני באה למקלחת אני מגלה שהוא הוציא את הדלת של האמבטיה. אם אני רוצה להתקלח זה בעירום מולו.
ואז בכיתי תחיים ונכנסתי ככה למקלחת עם החלטה ברורה שאני עוברת דירה.
זהו. התעוררתי.
איזה כיף להרגיש זונה על הבוקר.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים