יאוש

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

יוחאי
משתמש פעיל

יאוש

הודעהעל ידי יוחאי » א' פברואר 12, 2017 8:45 am

לא
היום אני לא רואה תקווה
לא רואה אור
הכוחות עוזבים אותי
נותרתי דוממת על האדמה
מביטה סביבי בחוסר חשק
למה לקום? למה להתאמץ?
היה חרא
תמיד יהיה חרא
לא משנה מה אני עושה כדי להרגיש טוב
מביטה על החיים ובאלי לסיים
ככה בלי דרמות
בדממה דקה
לישון ולא להתעורר למחרת
אפסו כוחותי
במאבק הזה הוא ניצח
הצליח לגמרי להראות לי שאני דפוקה
חלשה
נקבה
לא יודעת
לא מצליחה
שחבל שנולדתי
שאני השטן
ומרגע שנולדתי הרסתי את חייו
אז תודה לך שהרסת גם את שלי
היה שלום
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

סמל אישי של המשתמש
לאלי שחמט
משתמש פעיל

Re: יאוש

הודעהעל ידי לאלי שחמט » א' פברואר 12, 2017 9:19 am

יוחאי כתב:היום אני לא רואה תקווה
לא רואה אור

יש ימים גם כאלה...בד"כ מעריכים משהו אחרי שמאבדים אותו,
אני מאמינה שהרע בחיים שלנו נועד לגרום לנו להעריך את הטוב כשהוא מגיע.
יוחאי כתב:מביטה סביבי בחוסר חשק
למה לקום? למה להתאמץ?
היה חרא
תמיד יהיה חרא

היה חרא אבל זה לא אומר שום דבר על העתיד שלך הוא כרגע לא ידוע ואת מחליטה מה הוא יהיה לא אף אחד אחר,
מותר לך להתעייף,לנוח את בתקופה מגעילה וזה לגיטימי שתרגישי את מה שאת מרגישה אבל את ממש לא הולכת לוותר,למה לקום?למה להתאמץ?אני אציף לך את הפרטי עד שתקומי ותעשי את המאמץ רק כדי להפסיק את החפירות שלי :lala:

יוחאי כתב:לא משנה מה אני עושה כדי להרגיש טוב

אהמ אהמ...מופע שנות ה-70 עונה 2 פרק 1,עד שלא תנסי לא תביני ואני כבר אדאג לך לפלייליסט כי יש לי הרגשה שאת שומעת מטאל תוך כדי הליך "ההרגעות" שלך ;cool1:

יוחאי כתב:מביטה על החיים ובאלי לסיים
ככה בלי דרמות
בדממה דקה
לישון ולא להתעורר למחרת

דרך אלו משקפיים את מביטה בהם?
הקושי סינוור אותך אז שמת משקפי שמש ועכשיו את רואה את החיים דרך הזגוגית של משקפי השמש... כהים וקודרים..ברגע שתורידי אותם את תראי את החיים באור אחר, זה יהיה טיפה קשה בהתחלה הקושי עדיין יסנוור אבל את תתרגלי לאט לאט עד שהוא כבר לא ישפיע
.
יוחאי כתב:במאבק הזה הוא ניצח
הצליח לגמרי להראות לי שאני דפוקה
חלשה
נקבה
לא יודעת
לא מצליחה
שחבל שנולדתי
שאני השטן
ומרגע שנולדתי הרסתי את חייו

אם הוא היה מנצח לא היית פורקת פה,את לא הדפוקה הוא הדפוק והוא יודע את זה וכדי להקל על עצמו להוריד מעצמו את האחריות או לא יודעת מה הוא מפיל הכול עלייך,הוא ינסה לגרום לך להרגיש שאת לא בסדר,שאת החריגה ולא הוא וההפך הוא הנכון...הוא מנסה להקטין אותך על מנת להאדיר את עצמו,לערער לך את הביטחון במה שקרה כדי שהוא יהיה חף מאשמה.אל תיתני לו לעשות לך את זה והדרך היחידה היא לעמוד על האמת שלך,את יודעת מה קרה את יודעת מה את מרגישה,הוא האפס שפגע בך ולא ההיפך!!

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 34 אורחים