"כאן מתבצעות עבודות חפירה">>>פריקה>>>טריגר.

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
לאלי שחמט
משתמש פעיל

"כאן מתבצעות עבודות חפירה">>>פריקה>>>טריגר.

הודעהעל ידי לאלי שחמט » ש' פברואר 11, 2017 11:37 am

את...
תמיד חשבתי שכשאספר לך האינסטינקט הראשוני שלך יהיה לגונן עליי,להגן עליי,להרחיק אותם אבל בחרת בהם...גוננת עליהם,קיטרגת עליהם,הכאב שלי היה אוויר בשבילך.
"הוא לא התכוון" ,"איך אני אגיד לו לא לבוא לחתונה הוא משפחה","את בטוחה שלא דמיינת?","את לא הבנת אותו נכון" ,"הוא משפחה",בנדוד שלך פגע בי,אחיך פגע בי ובחרת להתייחס אליי כאילו אני זאת שלא בסדר,וכשעשית את זה הרגשתי שנתת סוג של לגיטימציה למעשים שלהם....לשתיקה שלי.כי זה לא הפסיק אח"כ למדתי פשוט לשתוק.

משפחה יקרה,
אתם שפגעתם בי יותר מכל...השתקתם אותי,הרבצתם לי,נגעתם בי,אנסתם אותי...ניסיתם להפוך אותי לקורבן האולטימטיבי,הכנוע,השבור,ניסיתם להפוך אותי לכלום שרציתם שאהיה...
הטובה הכי גדולה שעשיתם לי בחיים הייתה שהפנתם לי את הגב.זה היה קשה בהתחלה לא אשקר...רציתי למות.
אבל הבחירה הייתה בין להתרסק לבין לא לתת לשום דבר לרסק אותי יותר...להתרסק היה קל יותר אבל אז הייתם מנצחים,הייתם הופכים אותי לקורבן שתמיד רציתם שאהיה,לכלום שתמיד חשבתם שאני,לא אשקר בפעם הראשונה בחרתי להתרסק אבל הפורום הזה הרים אותי,בפעם השניה גם בחרתי להתרסק ושוב הרימו אותי,זה המשיך והמשיך והתרסקתי עוד המון פעמים,היו תקופות שאתם אפילו לא מודעים אליהן,שכל מילה שלכם וכל "נגיעה" היו שולחים אותי אל הקצה אבל ידעתם להחזיר אותי...שלטתם בי...הייתם מביאים אותי אל הקצה רק כדי למשוך אותי ממנו בחזרה.
המניפולציות האלה לא יעבדו עליי יותר.זהו.נגמר.
אני כבר לא שם.לא כי אני לא יכולה להיות שם כי אני לא רוצה להיות שם יותר.

החלטתי לסלוח לכם לא בשבילכם אלא בשבילי,הכעס,הטינה וכל שאר הרגשות השליליים שהתלוו אליהם...הם כמעט הרסו כל חלקה טובה שבי.זה הרגיש כמו גידול שידעתי שהוא קיים אצלי בגוף אבל לא עשיתי דבר כדי לטפל בו השארתי אותו והוא כמעט הרס אותי...

אני הולכת להתמודד אתכם עכשיו לבד ובפעם הראשונה אני מרגישה חזקה מולכם וזה לא הולך להשתנות.לא עכשיו ולא אף פעם.
גילוי נאות:אני מתה שתנסו לפגוע בי רק כדי שתגלו את הלוחמת שהפכתי להיות.

אתם לא יותר משלבים במשחק שאני צריכה לנצח כדי לעלות לשלב הבא מה שאתם לא יודעים הוא שאתם אלו שמרימים אותי למעלה.אני מטפסת על כל אחד ואחד מכם בדרך למעלה וכל פעם אתם הולכים ונעשים קטנים יותר.ניסיתם להקטין אותי אבל עכשיו אתם הקטנים.

אתם לא מאחורי הסורגים אבל אני כבר ניצחתי,כל הדברים שלאחרים היו קלים היו לי קשים בצורה מטורפת..תמיד הרגשתי שהחיים הם מסלול ריצה ולכולם יש שתי רגליים ולי יש רגל אחת וגם היא צולעת ולעיתים לא מתפקדת,היו פעמים שכשכולם רצו אני פשוט שכבתי על המסלול באפיסת כוחות כי הרגל שלי לא עמדה בעומס,כשחזר לי הכוח ניסיתי להמשיך במירוץ אבל היו ימים שזה היה מעייף ומתיש אז הייתי זוחלת עם הידיים ונותנת לרגל שלי מנוחה,(זה לא היה הוגן שהשתמשתי בידיים אני יודעת אבל זה גם לא הוגן שמצפים ממני להתחרות עם אצנים בעלי 2 רגליים מתפקדות,)
כולם כבר עקפו אותי ולא ראיתי אף אחד באופק אבל המשכתי לזחול והיו ימים שהצלחתי לצעוד עם הרגל ואף לדלג,זה היה ממש קשה וזה התבטא בכל תחום בחיים שלי...אבל אני עושה את זה.ואמשיך לעשות את זה.כל יום אני מתקרבת לקו הסיום,אני כבר רואה את שאר האצנים שאיתי ואני רואה את כל האנשים שעקפו אותי,אני מגיעה אליהם.המירוץ לא הסתיים אבל אני כבר ניצחתי הנצחון שלי הוא לא גרנדיוזי,הוא שקט כמוני,אני לא אקבל מדליה או גביע כלשהו אף אחד לא יברך אותי או ימחא לי כפיים ואולי בגלל זה הוא כזה חשוב ומיוחד לי כי זו ההכרה שלי בעצמי.

שם משתמש
משתמש פעיל

Re: "כאן מתבצעות עבודות חפירה">>>פריקה>>>טריגר.

הודעהעל ידי שם משתמש » ש' פברואר 11, 2017 4:23 pm

אני מבינה אותך, את לא יודעת כמה!! :iloveu2:
כשהכול קורס והרצפה נופלת מתחתת לרגליים שלך, נסי לתפוס את הידיים הזרות מהקומה למעלה!^קרדיט לחברה טובה^
מישהו יד?? :good:

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ב' פברואר 13, 2017 9:39 am

לאלי !!!!!!!!!
וואאאוווו!
את מדהימה !
מילותיך כה מרגשות מועצמות ומעצימות !
נפלאה !
תודה !
:flowers: :flowers: :flowers:

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ב' פברואר 13, 2017 11:43 am

ישנה טעות חמורה בידייך!
יש מי שימחא לך כפיים :kolhakavod: :kolhakavod: :kolhakavod:
צלע שאת... עשית את זה.. סתכלי על הכול? עברת את זה.
בא לי לבקש ממך להסתכל על פוסטים שלך מפעם, מתקופות שונות.. אני זוכרת אותם. ולראות איפה את היום. זה אדם שנתון להערצה. את אדם שאפשר להעריץ. בעצם לא להעריץ, להעריץ זה עיוור - להעריך. ללמוד ממנו.

תודה אחותי, הבוקר הזה התחיל כ"כ כבד ומגעיל והפוסט הזה.. נתן לי כח להרים את התחת מהמיטה ולשנות קצת מצב רוח.
:iloveu2:
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ב' פברואר 13, 2017 12:42 pm

אאווצ׳
אני עדיין זוחלת אחרי המשפחה...
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

הודעהעל ידי זיו » ג' פברואר 14, 2017 11:15 pm

לאלי יקרה,
(expensive Lali) בתרגום חופשי :lala:

אז את אומרת
אני לא אקבל מדליה או גביע כלשהו אף אחד לא יברך אותי או ימחא לי כפיים
ואת צודקת ואני אסביר לך למה:

אני לא אקבל מדליה
- אין מדליה שתהייה מספיק משמעותית שתוכל לבטא את ההישג שלך

או גביע כלשהו
- אין גביע מספיק גדול ויקר שיוכל להכיל את כל הנצחונות שלך

אף אחד לא יברך
- בוודאי, כמו שלא מברכים אדם דגול אלא מבקשים את ברכתו

או ימחא לי כפיים
- פה התבלבלת, אם היית רושמת "או ישא אותי על כפיים" אז הייתי אומר לך שאת טועה, אבל התבלבלת.. אז את צודקת

לאלי אני תמיד הערכתי את כתיבתך באתר, גם כשכעסת על כל העולם ואשתו תמיד ידעת לעודד ולתמוך באחרות
לכן תמיד אחשוב עליך לא כמו שוקולד טוב אלא כעל בונבוניירה משובחת :lol1:

בהמון המון הערכה,
:growing:
זיו

מודעות ומניעת תקיפה מינית
לנערות ונשים

לומדת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לומדת » ד' אפריל 12, 2017 12:28 am

עכשיו - אחרי שתגיעי לקו הסיום..
תדעי שזו ההתחלה - כי נכונה לך עבודה רבה.

כבר התחלת אותה - וגם תמשיכי בה,
כי העזרה שהענקת לאחרים,
לקטנים הענקים...
היא זו שבונה אותך.

לא המשפחה בנתה
המשפחה הרסה.

האחרים, השקטים, אילו שעברו ועוברים..
אילו שהתלוו אליך בדרך, לא וויתרו לך, לא הסכימו להנחות.
גם הם לקחו חלק ענק בזה.

ואת תזכי במדליה, כי תפרצי גבולות.
את תפרצי את הגבולות המוכרים - כי חייבות ללחום ולשנות.
להציל נפש אחת - לא ולא, עשרות נשמות...
זה התפקיד שלך ושלי בגלגול הזה.

וד"ש ללאלי.
ממני ומקושקושול...

תמרה

הודעהעל ידי תמרה » ד' יוני 14, 2017 7:52 pm

כול הכבוד לך מאמי, אני כול כך מבינה אותך גם המשפחה שלי פגיע בי כול כך ריסקו אותי, והם ינסו גם להמשיך לפגוע בי ..
ושהתעמתי איתם הם הכחשו את זה..
ואבל ברוך השם אני עדיין בטיפול ומטפלת בעצמי.
היום אני כבר לא בבית מזלי , לצערי הרב אני כואבת אתם .תעלי ותצלחי.

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 44 אורחים