הי, אני חדשה פה. אולי טריגר?

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

יוליולייולי

הי, אני חדשה פה. אולי טריגר?

הודעהעל ידי יוליולייולי » ג' ינואר 10, 2017 4:02 pm

מה אני עושה פה בכלל???
למה אני פה??
כל איבר ואיבר בגופי מתנגד למהלך. זה כאילו יתן אישור למה שעברתי, או אולי לא עברתי? אולי אני מגזימה?
בא לי לבכות, אני מרגישה כל כך פגיעה פתאום. כאילו כל מי שיגע בי בנוצה אני אפגע מיזה. יש לי סחרחורת, בחילה. אני טובעת.
אני בת 26, נשואה. עם ילד מהמם בן שנתיים.
אני מטופלת בטיפול רגשי, שהגעתי אליה למעשה בגלל דכאון אחרי לידה שהמשך. אני בטיפול מספר חודשים. אני מנותקת, זה הנו מזמן, אני מנותקת רגשית, אני בחרדות, עברתי טראומות קשות(מוות של אדם קרוב ואהוב, ועוד כמה אובדנים). ידענו את כל זה. היה לי פוסט טראומה וחרדות מכל אחד בנפרד. אבל תמיד איכשהו הייתי מנותקת והצלחתי לעבור הלאה.
אנחנו מנסות להגיע לטריגר המון זמן. מה גרם לי לנתק את הרגש.
אתמול עלינו על זה.

כשהייתי בת 4 או 5 אח של אמא שלי היה קורא לי אליו לחדר(היה היה בן 13 בערך) והיה נוגע בי אינטימית. ככה במשך תקופה שאני לא יודעת כמה זמן זה היה.
יום אחד הוא ביקש ממני שאגע גם בו. פה כנראה היה לי את השכל לספר להורים שלקחו אותי לפסיכולוג אדיוט שאמר שאין לזה שום השפעה עלי והסיפור הושתק.

עם השנים התביישתי לראות אותו. אבל הדחקתי את זה כל כך חזק שהצלחתי לשכוח. אבל ההשלכות נשארו. לא מצליחה לאהוב באמת, להרגיש באמת, לא מצליחה לבכות. תדברו איתי ואני חווה ניתוקים פתאום מרחפת והראש מתמלא בצמר גפן וזה בלתי נשלט. רציתי הרבה פעמים להתאבד, חתכתי את עצמי, היה בי כאב גדול מודחק שאף אחד לא הבין. ההורים היו אומרים לי שאני חולת נפש, מרביצים לי לפעמים. שנים שנגעלתי מאיברי מין עד שהכרתי את בעלי ואני פשוט אוהבת אותו אז לא נגעלת ממנו ספציפית.

במהלך השנים היה לי קטע עם בחור שנישק אותי בניגוד לרצוני המון פעמים ונגע לי בירך, והיה לי קטע עם בעלה של דודה שלי ששיגע אותי לומר שאני אוהבת אותו ואולי חלמתי שנגע בי בפנים מתוך שינה או שזה היה אמיתי? לא יודעת.
(היום.התגלה לעולם שהוא פדופיל והוא בכלא!!שירקב!)

הדוד הזה היום נראה אדם רגיל, יש לו חברה, יש לו ילדה מתוקה. המטפלת שלי אומרת שאם הוא לא עבר טיפול יש מצב שהוא פוגע ופגע בעוד ילדות. ואני כל כך נחרדת.
תמיד אמרתי לעצמי שהוא היה ילד!
אני לא מסוגלת יותר לראות אותו. פתאום הכל צף ועלה בי.
ואני מתביישת מאד לפגוש את כל.מי שיודע את הסוד הנורא הזה עלי, מתביישת לפגוש אפילו את בעלי.

אחרי הטיפול דיברתי עם בעלי וסיפרתי לו. (הייתי בטוחה שהוא יודע אבל טען שלא סיפרתי אף פעם) והבנתי ממנו שגם הוא עבר תקיפה מינית! והוא סרב לדבר על זה בכל תוקף.
בא לי להיעלם, להכנס לשירותים ולא לצאת לנצח.

הכל מציף אותי ואני טובעת פשוט... ורק רציתי לדבר על זה, לשמוע מעוד אנשים שחוו את זה, מה הם מרגישים.

סליחה על האורך.

יוחאי
משתמש פעיל

Re: הי, אני חדשה פה. אולי טריגר?

הודעהעל ידי יוחאי » ג' ינואר 10, 2017 5:22 pm

קודם כל אינלך מה להתבייש!
באמת את לא עשית אתזה! זו לא אשמתך! זה לא מבחירה שלך.
ואת מדהימה שיש לך אומץ להסתכל לזה בעיניים ולהתחיל לדבר עם הכאב.
בהצלחה במסע
יש כאב
יש תסכול אבל גם יש אור. אור גדול. וניצחונות.
והכוח חוזר לאט לאט לידיים ולגוף
איתך.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' ינואר 11, 2017 9:04 am

הי יולי !
ברוכה המצטרפת אלינו.
אנא אל תתנצלי,כל רגש בך הוא טבעי ואמיתי.
החיבור לבן זוגך שגם הוא נפגע אולי יביא לכוחות משותפים להקים בית בריא ושפוי בעולם שלא ממש בריא ושפוי.
שולחת לך קרן אנקית של אנרגיה חיובית!
אמן נשמה יקרה ותפנימי שאת ממש ממש ממש לא אשמה בכלום.
שמי שראוי שיעלם יתאדה זה הפוגע וממש לא את !
מעצבן אותי הבעל מקצוע שהגיב כמו שהגיב אפילו נעליים לא הייתי נותנת לו לתקן.
איתך לכל בקשה,המשך יום נפלא,בהערכה,מיכל.

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ש' ינואר 21, 2017 8:21 pm

יולי,
מה שלומך עכשיו?
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ג' ינואר 31, 2017 8:18 pm

אין לך מה להתבייש
כולנו פה באותה סירה פחות או יותר.
המקום הזה נועד שתוכלי לשתף ולקבל תמיכה
וכן אני מכירה מקרוב גם אובדן של בן משפחה קרוב וגם התעללויות מיניות וגם אני אמא לילדים
וזה חשוב שתטפלי בעצמך אל תפסיקי :iloveu2:
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 37 אורחים