כועסת על עצמי

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

טליה22

כועסת על עצמי

הודעהעל ידי טליה22 » ד' דצמבר 21, 2016 12:52 am

אז ככה אני לא כל כך יודעת לכתוב אבל פשוט בא לי לפרוק, בחיים לא סיפרתי את זה לאיש אני מניחה שבגלל שהדחקתי את זה וגם קצת התביישתי בעצמי הרגשתי שאני אשמה הרי אמרו לי שאסור לקחת מתנות מזרים . זה התחיל בגיל 7שהוא התחיל לגעת בי הוא היה הסבא החורג שלי . )ההורים שלי גרושים אז כל שבת שנייה זה היה קורה ) האמת שאני לא זוכרת כל כך רק הבנתי שמשהו לא בסדר זה המשיך שנים הוא היה אומר לי לעלות איתו לעליית גג ושהוא יביא לי הפתעות . הוא כל פעם היה אומר לי לא לגלות שזה משהו שאסור שאני לא בסדר וההיתי מאמינה לו האמת שעד היום לא סיפרתי את זה לאיש ואני מרגישה קצת פספוס אני מרגישה שהוא הרס לי את החיים אני לא יכולה לסמוך על אף אחד בנוסף שאבא שלי ידע מזה והוא לא עשה כלום רק נעל את הדלת חח (שלהוא היה מפתח ) באיזה שלב פשוט הפסקתי ללכת אליו כל הסיפור הזה נמשך 8 שנים של התעללות מינית הייתי אומרת לו שזה אסור והוא אמר שהכל מותר רק שאסור לספר אני עד היום לא יודעת למה לא עשיתי אם זה כלום בא לי להרוס לו את החיים שיסבול כמו שאני סובלת ואני גם יודעת שהוא עשה את זה לעוד בנות לפני והכי כואב שהוא חי כרגיל שאף אחד לא יודע עם הנכדים והילדים ואני ? פשוט עם דמעות בעניים

יוחאי
משתמש פעיל

Re: כועסת על עצמי

הודעהעל ידי יוחאי » ד' דצמבר 21, 2016 11:45 am

אאאוצ׳
לגמרי הצלחת להעביר את הכאב
ובהחלט מגיע לו לסבול
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

Re: כועסת על עצמי

הודעהעל ידי זיו » ד' דצמבר 28, 2016 4:48 am

טליה22,
יש מישהי שעברה דבר דומה למדי למה שאת מתארת והיא כן גרמה לסבא שלה לשלם את המחיר.
היא הכניסה אותו לכלא.
ויותר מכך, היא גם באה וסיפרה את הסיפור שלה בפני בנות בבית ספר (לא שלה) על מנת שהן יוכלו להמנע או לחילופין לטפל בעצמן באם מישהי מהן היתה קורבן לתקיפה מינית.
השאלה היא האם את בכלל רוצה לעשות משהו, ואם כן אז מה את רוצה לעשות,
אבל קודם כל את צריכה להחליט בינך לבין עצמך מה את רוצה.

:growing:

זיו

מודעות ומניעת תקיפה מינית
לנערות ונשים

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 41 אורחים