קבוצת תמיכה

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

יוחאי
משתמש פעיל

קבוצת תמיכה

הודעהעל ידי יוחאי » ה' נובמבר 03, 2016 1:06 pm

באלי קבוצת תמיכה, אבל בלי מנחים/מנחות מתנשאות.
ככה מלב אל לב.
אולי עם מנחה שעברה בעצמה פגיעה. שי/תבין מב0נים ולא מבחוץ.
מישהו?משהו?
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

שלי הבת

Re: קבוצת תמיכה

הודעהעל ידי שלי הבת » ו' נובמבר 04, 2016 11:58 am

אין לי ניסיון בתמיכה. אבל מוכנה להקשיב ולתת את מלוא החמלה והאהבה. כן לצערי הרב גם אני עברתי את שעברת את. לצערי הרב... גם אני שוקעת לרגעי תהומות. וקולטת את ההשלכות הנוראיות משפיעות ופועלות בפסיעות היום יומיות. אין לי ניסיון בתמיכה כי בעצמי כל חיי פעלתי בהדחקה גמורה. ורק עכשיו, ממש לאחרונה העזתי לומר איזו מילה. מבינה את הקושי, הייאוש, התסכול. את הכמהיהה לשלווה, לנחמה, לנפש שלמה.
האמת אם לומר, הכתיבה והידיעה שאתן כאן, זה כמו איזה מפלט, לדעת שמישהו מבין את מה שאני בעצמי אני לא בדיוק מבינה. אמנם רק פעם אחת העלתי לפה על הכתב צעקה, אבל מאותו הרגע אני חשה שאתן מלוות אותי בכל תובנה חדשה.
אז תדעי לך שאולי לא עברנו בדיוק את אותה הזוועה, אבל ליבי אלייך עם הרבה קבלה, אהבה והבנה. :copidon:

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ג' דצמבר 06, 2016 12:02 pm

יש את עמותת מחושך לאור ויש את המרכז לנפגעות תקיפה מינית אני חושבת שבשניהם יש קבוצות תמיכה
לגבי מנחות צריך לברר
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ג' דצמבר 06, 2016 12:09 pm

מכירה ויודעת
סתם באלי קבוצה מכירה כבר
אינליכוח להכרויות חדשות
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר