מההתחלה

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

שלי הבת

מההתחלה

הודעהעל ידי שלי הבת » ג' נובמבר 01, 2016 10:41 pm

הנה אני כבר עברתי את העשור הרביעי. הנה אני שכבר צופה בשברון הנפש של ילדיי הגדלים. כל השנים שחלפו ואני לא פציתי את פי. כל השנים שחלפו וחששתי שמישהו בטעות יישמע את קולי מתוך שינה. הנה אני מנסה להעז ולומר ולטעון שייתכן ואני לא מדמיינת וגם לי זה קרה. אבא אהוב, יקר מכל יהלום או אבן פז נדירה. אבא אהוב שלנצח לא אוכל שלא להוקיר נפשך. עם כל האהבה והפחד, עם דפיקות הלב שהולמות כמו תותחים בשדה קרב, היד מזיעה והגוף דרוך בלי תזוזה. מחפשת מילים לעדן לעצמי את הבשורה..... צמרמורת אוחזת בי....
בהיותי ילדה קטנה, אני זוכרת את אבא רוכן מעלי וחודר אל גופי. אני זוכרת קטעים, רגעים, זוכרת מצבים שונים שבהם הייתי שרועה מתחתיך ואתה מעליי חודר ומתענג בי. מתי זה התחיל? מנסה לשרטט את ציר חיי ולא מצליחה לדעת בת כמה הייתי בפעם הראשונה. אבא. אני יודעת שגם אני הייתי שם, זה המשיך כשגדלתי ואז עברתי לגור ב....
אבל הפחד הנורא שמרכסם את נפשי אינו מכך שאיני מצליחה לכעוס עלייך אבא שלי. הפחד האיום הוא מאותם הפעמים שאני זוכרת שאני באתי אלייך ולא אתה אליי. אותם הפעמים שאני זו שרצתה אותך. שתאהב אותי שוב שתיתן לי מעצמך.
עוד יום נגמר לו עם הידיעה שאני בן אדם נורא.

יוחאי
משתמש פעיל

Re: מההתחלה

הודעהעל ידי יוחאי » ג' נובמבר 01, 2016 10:50 pm

אוי מאי גאדדד
אינלי איך לנחם. זה גם מה שמרגישה.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

סמל אישי של המשתמש
לאלי שחמט
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לאלי שחמט » ד' נובמבר 02, 2016 12:48 am

ברוכה הבאה לשוב"ש :flowers:

שלי הבת כתב:הפחד האיום הוא מאותם הפעמים שאני זוכרת שאני באתי אלייך ולא אתה אליי. אותם הפעמים שאני זו שרצתה אותך. שתאהב אותי שוב שתיתן לי מעצמך.
עוד יום נגמר לו עם הידיעה שאני בן אדם נורא.

את ממש לא אדם נורא...ההיפך הוא הנכון,היית ילדה ואבא שלך לימד אותך מגיל קטן שהדרך להשיג את החיבה שלו היא דרך מין אז כל פעם שחיפשת חום ואהבה היית פונה אליו כי זה מה שהוא לימד אותך.את לא לימדת את עצמך,הוא לימד אותך.
את לא האדם הנוראי "בסיפור" הוא האדם הנורא,את לא האשמה פה...אני מבינה שאת אוהבת את אבא שלך אבל זה לא סותר את זה שהוא ניצל אותך מינית.
אף אדם שפוי לא משנה כמה חרמן הוא לא היה מעלה בדעתו לשכב עם הבת שלו כדי להגיע לפורקן מיני.

שלי הבת כתב:כל השנים שחלפו ואני לא פציתי את פי.

וככל שאת חשה אשמה יותר את תמשיכי לא לפצות פה.
את צריכה להבין שאת לא אשמה ושאין לך ממה להתבייש,כמו שיוחאי כתבה לך את לא לבד בהרגשה הזאת,יוחאי מזדהה אני מזדהה ויש עוד המון בנות שמזדהות,
את לא היחידה ואין לך במה להתבייש....את לא אשמה ואני אמשיך לכתוב את זה עד שזה יתחיל לחלחל.

אני מקווה שהוקל לך אפילו במעט...את יותר ממוזמנת להמשיך ולשתף :lala:

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

הודעהעל ידי זיו » ד' נובמבר 02, 2016 1:30 am

אני מסכים עם לאלי בכל מילה,
ולך שלי הבת אני מאחל שתמצאי את הדרך לסלוח לעצמך ולהבין ולקבל שאת לא האשמה בשום דרך וצורה במה שעברת ובדרך שפעלת
:growing:

זיו

מודעות ומניעת תקיפה מינית
לנערות ונשים

שלי הבת

הודעהעל ידי שלי הבת » ד' נובמבר 02, 2016 1:51 am

תמונות של אשמה, של בושה של רצון להיעלם מהנוף.... תמונות שעולות מאותה נערה שהיא אני!!! בהן אני חושפת את עצמי, את גופי ומשאירה לו פתח לחדרי. יודעת שהוא יעבור וייכנס, יודעת שהוא יבוא אליי. זיכרונות מהילדות המוקדמת עולים ומציפים. מבינה שהתקפי הזעם הבלתי מוסברים, הם ניסיונות נואש להדחיק את החיים. מבינה את השתיקות הרועמות כשכל הגוף צועק בלי קול, שאף אחד לא מבין אותי. מבינה את הכאבים הפיזים שלא משתחררים. את תחושת הזוהמה והלכלוך, את חוסר היכולת להנות מעינוגי הגוף. את הפחד הנוראי שחס וחליחה לא ייקרה שום דבר לילדים שלי המתוקים. מחדירה בהם חשש ופחד מהחיים. אני מצטערת על שהייתי מי שהייתי שנתתי לו לשחק לי ככה בגוף. כל החיים מדחיקה ועכשיו כשאני לא יכולה יותר כבר להכיל, אני נאבקת בתחושות אשמה וכעס על עצמי.

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

הודעהעל ידי זיו » ד' נובמבר 02, 2016 2:05 am

שנתתי לו לשחק לי ככה בגוף

את לא נתת - את "אולפת" בתור ילדה לפעול בצורה זו - חונכת ל"תגובה מותנת" שלקבל האהבה מאבא זה לתת לו את גופך ולכן כמו כל ילד קטן הרוצה את אהבת הוריו הוא "מספק" להם את מה שהם אוהבים : חיבוק, צחוק, ציור שהכינו בגן - כל דבר שגורם להורה לשמוח כשהילד שלו עושה למענו, את "סיפקת" לאביך את מה שהוא לימד אותך לתת.
ולילדייך אני בטוח שאת מספקת (מתוך הבנת העוול שנעשה לך) את היחס הכי חם ואוהב מתוך "אהבת חינם" או יותר נכון מתוך אהבת אם אמיתית.
מקווה שתוכלי לסלוח לעצמך יותר ומצד שני להתגאות בהורתך ליילדך כיום.
:flowers:

זיו

מודעות ומניעת תקיפה מינית
לנערות ונשים

שלי הבת

הודעהעל ידי שלי הבת » ד' נובמבר 02, 2016 6:00 am

זיו, יוחאי, לאלי; תודה רבה על המילים התומכות ולא שופטות. תוך כדי כתיבה אני מבינה את עוצמת האשמה והניכור העצמי שאני חייה בם חיים שלמים של ילדות ובגרות. תודה על הפרספקיטבה השונה שמאפשרת לי לראות את האשמה.

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ד' נובמבר 02, 2016 10:54 am

יקרה
משו אחד מנחם אני יכולה לומר לך
אפילו שכרגע זו לא תקופה טובה שלי
זה בא והולך כמו גלים בים. יש ימים שהם מאיימים להטביע. שעני מרגישה שאדיף שאמות. שהכאב הוא בלתי אכיל פשוט. שאי אפשר לסבול את עצם קיומי עלי אדמות
אבלללל
יש אח"כ אור. הרבה אור. יש חיים. במלוא מובן המילה. חיים עגולים. יפים. מלאים. משמחים. מיטיבים. ואז רואים את היופי של הים. מתחילים לחיות.
מה שרוצה לןמר לעצמי ועל הדרך גם לך תזכרי שהכל עובר בסוף. החרא בא וגם הולך ואחריו תהיי יותר מושלמת ממה שאת כבר עכשיו.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים