חשד לפגיעה מינית בילדות/נערות

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

כנרתטל

חשד לפגיעה מינית בילדות/נערות

הודעהעל ידי כנרתטל » ו' אוקטובר 21, 2016 11:01 am

שלום,
שמי כנרת טל, אני דוקטורנטית במחלקה לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בן גוריון, אני עורכת מחקר בנושא התמודדות עם חשד לפגיעה מינית, בו אני רוצה לבדוק את חוויית ההתמודדות עם חשד לפגיעה מינית בקרב אנשים שיש או היה להם בעבר חשד שנפגעו מינית בילדותם. ההשתתפות במחקר מיועדת לנשים וגברים בני 21 ומעלה שיש או היה להם בעבר חשד שנפגעו מינית בילדות או בנערות, והיא כוללת פגישת ריאיון בת כשעתיים במהלכה אנו משוחחות על החשד וההתמודדות עימו. למשתתפות מובטחת אנונימיות מלאה. נשים המסכימות להתראיין למחקר או לקבל פרטים נוספים מוזמנות לפנות אלי בטלפון 054-6969919, או בדוא"ל tki@post.bgu.ac.il
תודה

בת28

Re: חשד לפגיעה מינית בילדות/נערות

הודעהעל ידי בת28 » ב' פברואר 05, 2018 10:51 pm

תגידי לי מה אנחנו נראות לך פה?? עכברי מעבדה???
בחורות פה פותחות את הקרביים שלהם על השולחן ואת דוחפת את העבודת סמינריון המסריחה שלך?!
תחליפי מקצוע דחוף כי אין לך טיפת רגש!!!

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 41 אורחים