התפוררות

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

יוחאי
משתמש פעיל

התפוררות

הודעהעל ידי יוחאי » ה' יוני 30, 2016 12:35 pm

מכירות אתזה שנופלות החומות? שההגנות שהיו מסביב כבר אינן? שדברים שפעם עברו לידי והיו שקופים לי לא הזיזו לי בכלל לא נגעו בי התחילו להראות נוכחות? רגשות שלא זכרתי איך הן מרגישות וחושבות מתחילות לבוא? החומה האטומה נפלה מזמן... עםהתגלות הסוד . ועכשיו קיר הזכוכית מתחיל להתנפץ.
משו בי מתפרק. יהיו שיגידו שזו התקדמןת שזו התחלת הבריאו . אותי זה מזעזע. אותי זה מחריד. אותי זה מפורר אותי. זה מלחיץ. אני מרגישה שאני מאבדת שליטה.
אנשים פעם לא הפריעו לי. לא נכנסו ולא נגעו בי בכלל. הייתי בבועה משל עצמי. פתאום אנשים נכנסים לי ללב ואני לא יודעת מה עושים עם זה. פעם לא ידעתי מה זה רגשות. מה זו שמחה? מה זה עצב? מה זה כעס? ציפייה? התרגשות? מתח? חשש? אכזבה? והכי גרוע אהבה...
פתאום קורים לי דברים בלב. הוא התעורר לחיים. הוא התחיל להרגיש. הוא אוהב מצפה מתאכזב כואב עצוב חושש מתוח ועוד מליון רגשות. ואני כאן לא יודעת מה לעשות. מאףרגישה כמו ילדה. צכה לחמוד הכל מהתחלה. ןכןעסת! מה אתה משתלט עלי פתאום? אני זו שמחליטה! מה פתאום אנשים נכנסים ליבי ונהיים חשובים לי אני הרי מסתדרת לבד! אני לא צכה אפחד! הרי חופשי זה לגמרי לבד. וכולם חרא אז מה פתאום אני צריכה? מה פתאום נעים לי שנמצאים לצידי ?
מה זה ??? אני כבר לא מכירה תעצמי...
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: התפוררות

הודעהעל ידי מיכלל » א' יולי 03, 2016 10:25 am

הי !
חיבוק ענק יקירה !
רק אומר לך שהקושי ברור ומובן וקשה.
איתך בחיבוק[אם מותר]
מיכל. :growing: :growing: :growing:

סמל אישי של המשתמש
מאחורי היצירה
משתמש פעיל

Re: התפוררות

הודעהעל ידי מאחורי היצירה » ב' יולי 04, 2016 9:24 pm

:flowers: עייפה מכדי להגיב. אבל את לא לבד
וכל פעם שקשרת אותי בשרשרת ברזל חיזקה אותי יותר.
קשורה על כיסא בשרשראות. קשורה לתקרה מהידיים באזיקי ברזל. מוט ברזל קר עובר בעור מלטף ואז מרביץ. ריקוד עמוד עמוד ברזל קפוא. אני אעשה אותו חם.
אני מתכת חמה זה אתה שניסה לכבות להבה.

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים