הגיגים *אולי טריגר*

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

יוחאי
משתמש פעיל

הגיגים *אולי טריגר*

הודעהעל ידי יוחאי » ג' יוני 14, 2016 7:40 am

אז מה נהיה כאן שקט בחזרה? תאמת שזה לא משנה לי אני צכה לפרוק ככה קל לי לפעמים להתמודד.
אז ככה למה הגברים האלו חושבים רק מה*** שלהם? למה אי אפשר לצאת איתם סתם בשביל הכיף? סתם כדי לבלות ערב בלי לדבר על נושאים נשיים ומעממים כמו שמלות בגדים איפור הסרת שערות בסוגים שונים.
סתם באלי לדבר עם גבר . סתם! לדבר כמו שמדברים עם אח/שכן/בן דוד בשביל הכיף. מבלי שהוא ידמיין בכלל על הגוף שלי ועלזה שאני משחקת אותה קשה להשגה! בלי שהוא יאמר לעצמו ולי ברמזים שזה עניין של זמן ובסוף הוא יגיע ללב/לגוף שלי. רק כדי לבלות ולהנות ולהכיר סגנונות חשיבה אחרים. לשוחח על דברים ברומו של עולם. עניינים של חיים ומוות. בכיף בהנאה. בסיעור מוחות טוב כמו שאני אוהבת. רק אני יכןלה לחשוב ככה או גם גברים?
נמאס לי מהגברים בעולם הזה.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

אלמוג 100

Re: הגיגים *אולי טריגר*

הודעהעל ידי אלמוג 100 » ש' אפריל 29, 2017 8:07 pm

אני יודעת שכתבת אתזה מזמן אבל רק עכשיו קוראת אתזה..
באנה אני איתך!!!!
שאלת המליון..... כאילו מה נראלכם? שכל גבר שאני יצא איתו אני מתכוונת גם בסופושדבר לשכב איתו?
למה הם מסתכלים על כל העולם בכיוון כל-כך שונה? תחיו נורמאלי! די להתעסק כל היום במיניות.. בסדר אני מבינה שזה הגיל אבל לא להגזים!!
לפעמים רוצים סתם ידידות בלי יותר מדי...
סתם לדבר על החיים.. להקשיב ולהבין אחד את השני..
זה כזה מתסכלללל שהם לא מבינים אתזה!!!

לומדת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לומדת » א' אפריל 30, 2017 11:24 pm

יש לי ידיד כזה.
נטו ידיד, בלי שום מגע מיני.
הוא יודע את כל הסיפורים שלי והכי מכבד ומקסים ומתוק...

נפש תאומה כזו - שתמיד כייף לי להיפגש איתו.
התמזל מזלי פעמיים - הוא ממש מתנה שנשלחה אלי.

לא חושבת שיש כמוהו - גם גברים שנפגעו יכולים לפגוע,
לא תמיד, לא כולם - אבל התרבות שלנו מאוד תוקפנית ופוגענית בארץ - גברים כלפי נשים...
לצערי

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ב' מאי 01, 2017 4:00 pm

עצוב שזה קו שעובר שוב ושוב
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 42 אורחים