גועל *טריגר*

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

יוחאי
משתמש פעיל

גועל *טריגר*

הודעהעל ידי יוחאי » ג' מאי 24, 2016 6:33 pm

מממ היום הייי אצל הפסיכולוגית שלי, פעם ראשונה שדיברנו על הפגיעה. זה היה קשה.
מתתי וחזרי לעולם חזרה באכזריות. אז מה היה שם???? פעם ראשונה שקלטתי אתזה עד הסוף והרגשתי אתזה בכל מאודי, אני מתביישת רצח לכתוב אתזה אבל חייבת לפרוק.
נהניי מהיחסים שהיו לי עם הבן זונה זה.
אני יודעת שאני דוחה, אי יודעת שזה מגעיל ומה יש לי להתלונן על אונס אם אני נהניתי מזה. זה דוחה אותי, מגעיל, לא יכולה להסתכל לעצמי בעיניים, לא מאמינה שאנשים רוצים לחיות ליד אדם דוחה כמוני. מהבוקר אני חצי בנ"א. התפרקתי לא יודעת איך לאסוף תעצמי.
מה אני עד כדי כך חולה שניהנית מהדבר הדוחה הזה? מה עור עלי? איך אני עדיין כאן בעולם הזה?
אל תתקרבו אלי ייצור חלאת אדם שכמוני.
ואל תגיבו אם אין לכן תשבה שבאמת תרגיע, לא צכה את :" אנחנו איתך מגישים תכאב" ולא " תחזיקי מעמד זה יעבור".
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

אכפת לי ממך
משתמש פעיל

Re: גועל *טריגר*

הודעהעל ידי אכפת לי ממך » ג' מאי 24, 2016 9:07 pm

זה נקרא תסמונת סטוקהולם.......היה את זה לחברת אמת שלי........תקראי על זה קצת,,,,,,,,את בסדר גמור,,,,,,,זה הוא הדפוק מאמוש!!!!!
מה שהיה...... לא ימחק,,,,מה שיהיה .......בידיים שלך!!!!

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ד' מאי 25, 2016 6:27 am

קראתי.
זה לא זה. כנראה לא הובנתי. כוןנתי החיתה שנהניתי מהאקט עצמו. מהפגנת החיבה. מהאהבה שקיבלתי ממנו. היום אנע שונאת אותו. יודעת שהןא הרס לי חלק מהחיים שאותו אני נאלצת לשקם.

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ד' מאי 25, 2016 6:29 am

מה גם שהוא ניצל תמצב שאמאשלי לא הכירה בי. הייתי הריון לא רצוי אז הרעיף אהבה כנגד מה שלא קיבלתי.

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ד' מאי 25, 2016 6:34 am

אוי לה לאותה אהבה. היום בגלל אני לא יכןלה לספוג שום גילוי חיבה קיים. אפילו אמוג'י לב מחרפן אות .

סמל אישי של המשתמש
זה לא נגמר
משתמש פעיל

הודעהעל ידי זה לא נגמר » ד' מאי 25, 2016 9:44 pm

הזדהות על מלא !
בדיוק אותו דבר ,
הבנאדם שהרס לי ת'חיים שבגללו עברתי כל כך הרבה חרא,
אהבתי אותו התאהבתי בו ממש .
אהבתי את האכזריות שבו , ואת האהבה שלו אהבתי הכל .
באמת מזדהה לפעמים אני פשוט לא מבינה איך אני יכולה להאוהב דבר כזה פסיכי?

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ה' מאי 26, 2016 8:25 am

איך באמת?
הנפש זו חתיכת חידה.

אנונימיאנונימי

הודעהעל ידי אנונימיאנונימי » ה' מאי 26, 2016 3:14 pm

את יודעת? ילד לא תמיד יודע להבחין בין טוב לרע. זה הבן אדם המבוגר שמכוונן את הדברים ומשחק עם המח שלך על מנת לזכות במה שהוא רוצה. הוא מבלבל ומשחק על הרגישויות שלך, מנצל את זה בשביל עצמו. אני לא יודעת בת כמה את היית ובן כמה הוא היה אך לפי התיאורים שלך זה מה שאני מרגישה שעשה. העובדה שנהנת לא מורידה אפילו בקצת את הזוועה שהוא ביצע! זה עליו! מקווה שסייעתי...

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ה' מאי 26, 2016 5:41 pm

תודה!

אנונימיאנונימי

הודעהעל ידי אנונימיאנונימי » ה' מאי 26, 2016 8:19 pm

שמחה שעזרתי (:
האמת שזה לא כל כך אני עזרתי זה הפסיכולוגית שלי עזרה. היא הסבירה לי את אותו הדבר שאני הסברתי לך. אני הייתי בת 5 כשעברתי את הפגיעה הראשונה. לא בטוחה מי היה המבוגר כי התמונה מעורפלת לי מידי אך הוא היה סביב גיל 30. אני גם נהנתי ממה שעשה בהתחלה. נהנתי והייתי מבולבלת - כי מצד אחד הרגשתי שאנחנו עושים מעשה אסור (אותי חינכו שאיפה שהבגד ים - ביקיני - מכסה אסור שיגעו בי) אבל מצד שני זה היה לי מאוד נעים. גם האיש אמר לי שזה מותר ונעים וטוב ושזה מה שעושים כשאוהבים וכדומה. כשזה המשיך מעבר לשלב הזה אני כבר הרגשתי שזה יותר מידי ומאוד רציתי שיפסיק אך הוא לא הפסיק. אני מידי פעם נאבקתי (הוא היה גדול וחזק ממני) ומידי פעם פשוט נעלמתי לערפול סלש שינה (מהניתוקים).
שיהיה בהצלחה!!!

שתיקה רועמת

הודעהעל ידי שתיקה רועמת » ד' יוני 01, 2016 11:27 am

אני מבינה אותך לגמרי.. לא נאנסתי...אבל אותו טעם מגעיל בפה בכל פעם שאת רואה את אותו אדם שניצל אותך בגלל במין שלך... יש לי... ןאני מבינה אותך בכל רגע שבאלך ליצעוק וליבכות.. שאת מרגישה מגעילה כ"כ ובאלך ליצעוק לכולם שיתרחקו מימך כי אח"כ ידבקו מימך...מהגועל שנודף מימך... כל גבר שמנסה או נוגע גם אם הוא לא יהייה בקטע שלך, הוא מגעיל... שורף לך כל הגוף... באלך להקיא... את לא יכולה לינשום טוב... הגועל... הורס לך את הנשמה!,ף על גברים את מרגישה שאי אפשר לסמוך עליהם.. אבל את אומרת אולי יש תיקווה.. אבל עדיין מרגישה הרגשה מגעילה בפה... אני מבינה אותך כ"כ

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ד' יוני 01, 2016 3:12 pm

בדיוק!
:scared: :cry3:
אבל אני מאמינה שיהיו ימים שאעז יהיו ימים שאבין שזו לא אני זה הוא ואז בימים האלו אנסה ואמצא את מי שאוכל לסמוך על ....
לא קלה היא הדרך אבל מגיעים למטרה בסוף

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ש' יוני 04, 2016 11:46 am

את בן אדם אנושי וכאישה יש הגיון בהנאה מינית גם היא כן היתה אונס
הגוף שלנו לא תמיד זהה לראש ולשכל וללב שלנו
אז אל תכעסי על עצמך.
זה לא אומר שהיה מותר לפוגע לעשות בך מה שהוא רוצה זה לא אומר שמותר לו לפגוע
אבל יש כזה דבר וזה קיים!
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

לומדת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לומדת » א' יולי 24, 2016 7:54 am

אורגזמה היא רפלקס.
כמו שאם יקחו פטיש וידפקו בברך והיא תקפוץ.
בגלל זה השאלה של השופט (שפוטר מייד אחרי האמירה המטומטמת שלו) - "אבל את יכולה להנות מהאונס, לא?" היא חוסר הבנה לשמו.
זה כמו שיהיה רעש חזק בצד מסוים והראש יטה לכיוון הרעש.

לכן אין לך מה להרגיש לא נוח עם ההרגשה עצמה.

לגבי ההתאהבות - אם הנ"ל בוצע ברוך ובנועם, בהחלט מבינה איך זה יכול להיות מבלבל.
אם זה לווה באלימות (קללות ומכות) זה נשגב מבינתי - אבל אני אחת ואני גם לא פסיכולוגית ואני בהחלט יכולה לקלוט שיש גם מצבים כאילו, למרות שהסבר לזה אין לי (עדיין).

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » א' יולי 24, 2016 8:02 am

הי לומדת תודה על התגובה
מה שלטמך מזמן לא ראינו ממך...

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים