שאלת חיים.

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

שתיקה רועמת

שאלת חיים.

הודעהעל ידי שתיקה רועמת » ג' אפריל 19, 2016 3:00 pm

[size=200]הוא נגע ברכות ברגלי וליטף אותה למעלה ולמטה חייך לי בחיוך רחב, וגם כשהתביישתי וניסיתי להחזיר את רגלה למקומה, הוא חייך וניסה להחזיר את רגלי למקומה ,הוא חייך שוב וצחק צחוק תחמני וליטף שוב את רגלי כאשר הוא דוחף את רגלי אליו קרוב מידי . כמובן ששנינו היינו מכוסים בשמיכה ביום קריר שכמו זה..
עד עכשיו לרובכם חושבים שזה די נשמע רומנטי.. אני אראה לכם את הפנים האמיתיות שבסיפור... שמקפיא אותי כנערה/אישה...

אותו אדם היה קרוב אלי, הוא מהמשפחה שלי. והא זקן למדי,ואנחנו ממשפחה דתייה... האמת לאמיתה יוצאת לאט לאט מתחת לשמיכה החמה מתחבא שם משהו נורא אפל ומסריח. אותו אחת היא הייתה ילדה בת 8-9 שהקשר עם אביה היה מנותק ולכן היא אינה ידע מה היא אהבת אב אמיתית היא הניחה שנגיעות אלה הם מתוך חיבה כלפיה ולא ניצול ..

הזמן עובר והילדה עוברת עוד ועוד דברים בחייה ומבינה שתמימותה יורדת לה אט אט מליבה והיא מבינה שאהבת האבא שהיא חשבה שהיא מתערערת לה בבזק... היא מבינה שניצלו אותה כדי להסתפק מינית.. כי היא הייתה צעירה ואף אחד לא הבין גם... לאט לאט היא הבינה אך כבר היה מאוחר... סבא היה כאל אדם מאוד קרוב לליבה ולמרות שניצל אותה היו לו הרבה מידות טובות.. והיה בכל זאת איכשהו משמש כדמות אב...
אותה ילדה לא יכלה לעשות כלום כשהוא היה מגיע לה בלילות והיה נוגע לה בגב מתחת לשמיכה ומתחת לבגדים. מנשק אותה... היה בכל פעם שהיא נמצא לבד והוא היה, הוא היה בא לקראת תמיד.. צוחק איתה מציק לה... ומנצלך אותה..
אותה ילדה לא יכלה להגיד כלום לאימה כי מאז שהייתה קטנה לא הייתה רגילה לספר את מאורעות חייה.
כי סבתא היקרה לה-היא לא יכלה לשבור ליבה.. וגם סבא שלה.. שהיא כ"כ אוהבת.. היא לא רצתה לאכזב אותו או לשלוח אותו לכלא.. אז אותה ילדה סבלה וסבלה... וחייה היו הופכים לשחורים מסיבות אחרות..
וכשהיא הבינה שמעשי סבא שלה הם לא מגונים היא כבר לא יכלה לעצור זאת.. למרות שהיא הייתה מתחמקת מימנו הוא איכשהו מחפש אותה בכל רגע.. בכל פעם שאיכשהו היא מנסה להוכיח אותו הוא מכחיש ואומר שחס וחלילה הוא לא בא מכוונה כזאת ונעשה נעלב.. היא פעם אחת הוכיחה אותו בפומבי...אך זה לא עזר ובסוף אותה ילדה הייתה צריכה להצטער על שהוכיחה את סבא שלה מלפני כל המשפחה על זה שהוא נוגע לה במקומות לא נעימים... -וכשזה הגיע לכך..מכאן היא נעצרה ,והבינה שקשה לה מידי.... ועליה להיות סבלנית ולסבול בשקט.. למרות שאותו ילדה שהפכה לנערה סיפרה לחברותיה-זה לא סיפק את ליבה... וליבה היה שבור... מחשבותיה תמיד נודדות למותה המר והצעיר על ידה... יש לה סיוטים מאז שהייתה קטנה.. וליבה נוד לכל מקום אפשרי שיש....

אותה ילדה- היא אני. בת 15 כרגע. אינלי מוסג מה לעשות... אני מאמינה שאולי סבא שלי עושה זאת מתוך חיבה.. ואני ממש מאמינה שהוא אדם טוב..
אבל איך אני הוכיח אותו בצורה שהוא לא ייעלב ויבין אותי...?
[/size]

סמל אישי של המשתמש
מאחורי היצירה
משתמש פעיל

Re: שאלת חיים.

הודעהעל ידי מאחורי היצירה » ב' אפריל 25, 2016 12:57 pm

את נשמעת מבולבלת יותר מדי. אז אני אעשה לך סדר בחיים. סבא שלך\ אבא שלך איך שלא תרצי לקרוא לו מטריד אותך מינית ואת עמוק בפנים יודעת את זה. אין מה להילחץ גם דוד שלי הטריד אותי אבל אצלי אהובה הוא גר בדנמרק והיה עושה את זה רק שהיו באים לביקור. היום אני חזקה מספיק להתנגד לו ושניפצתי את זה בגיל 12 לאחותי הגדולה ואמא שלי הם דיברו עם אישתו שהגנה עליו והוא טען שרק הראה חיבה. כן החזה שלי ממש הרגיש את החיבה שלך מתוק. קחי לך את הזמן שלך אבל את צריכה לדבר. לשתוק זו לא הבחריה הנכונה וקשה להבין את זה אבל זה בחירה שלנו אם לשתוק או לא. הוא מטריד אותך כי את נמצאת איתו והוא עושה דברים שמרגישים לך לא נעים ומלוכלך. אהובה שתרגישי מספיק חזקה לכי למשפחה למישהו אחד ותדברי. יש הרבה דרכים לפתור את זה ואם כלא מגיע לו כלא הוא יקבל ולא את תכניסי אותו לשם אלה הוא והמעשים שלו. חג שמח יקרה תהיי חזקה לוחמת תמיד הולכת בראש מורם
וכל פעם שקשרת אותי בשרשרת ברזל חיזקה אותי יותר.
קשורה על כיסא בשרשראות. קשורה לתקרה מהידיים באזיקי ברזל. מוט ברזל קר עובר בעור מלטף ואז מרביץ. ריקוד עמוד עמוד ברזל קפוא. אני אעשה אותו חם.
אני מתכת חמה זה אתה שניסה לכבות להבה.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' מאי 01, 2016 10:14 am

הי יקירה!
משתתפת בכל מילה שכתבה לך מאחורי היצירה.
המעשים מרגישים לך רע כי הם אכן רעים.
אנא מיצאי את המבוגר או מבוגרת שלך מתאים לשתף
אנא אל תשארי לבד עם הפגיעות שלו.
הוא פוגע שחייב להענש.
ואת ילדה שמגיעה לך לגדול בביטחה.
אולי בבית הספר תמצאי עם מי לדבר.
אולי במשפחה המורחבת.
כי דבר לא ייפתר אם לא תדברי.
איתך אני לכל בקשה, בהערכה,מיכל.

שתיקה רועמת

הודעהעל ידי שתיקה רועמת » ג' מאי 10, 2016 11:24 am

שמעי, אני ניסיתי את זה... יום אחד(בשבת והוא בא להתארח עם סבתא שלי) כשהייתי בת 12 שהוא נגע לי במקום לא נעים.. הלכתי לכל המשפחה שלי החדר השני ואמרתי לכולם שהוא נוגע לי במקומות לא נעימים... סבא שלי נעלב ולמחרת הוא הלך לביתו... ואז כולם דיברו איתי ואמרו לי דברים לא נעימים ...ושזה לא היה יפה להעליב אותו מול כולם... וחלק צעקו עלי... מאותו יום..כשהבנתי שמשפחה שלי לא הייתי לצידי.... לא יכולי יותר לפתוח תפה... אני לא חושבת שאוכל להגיד להם את זה עוד הפעם ולהבהיר להם הכל.... הם חושבים שהוא נגע בי כך בצחוק ...אבל יש מעבר לזה.... אני חוששת שאולי כדאי שאשתוק עוד כמה שנים ואז אח"כ אראה מה לעשות...

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' מאי 11, 2016 7:16 am

בוקר אור יקירה!
באמת לא נעים לקבל כאלה תגובות.
אני ממליצה לך כן למצוא בבית ספר יועצץ מחנכת מישהי שכן תוכלי לדבר
אל תשארי לבד.
איתך,מיכל.

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ד' מאי 11, 2016 9:06 am

הי מותק,
אני מבינה את הרצון שלך לא לעורר עוד בעיות על מה שיש כבר, לא להיות מושא ללעג כי מספיק כבר הנגיעות, אבל הוא פוגע בך! והוא זה שצריך להתבייש! הוא זה שצריך לשתוק! לא את צריכה לסבול.
אם המשפחה שלך לא מבינה אתזה אז אולי תמצאי מישו אחר. שכנה, איזו חברה מבוגרת מישו שיוכל לטפל בו, כי הוא בנאלללף וזה לא משנה שהוא דתי הוא פוגע בך וברגשות שלך בצורה הכי גרועה שיכולה להיות. גמאני באתי ממשפחה דתית אז מה זה אומר שהעובדים שם לפי הכללים? ממש לא!
מקווה שתאזרי כוח לעזור לעצמך. איתך.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים