פנייה לנשים להשתתפות במחקר

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

מור לוי

פנייה לנשים להשתתפות במחקר

הודעהעל ידי מור לוי » ה' אפריל 14, 2016 8:35 am

הזמנה להשתתפות במחקר
שלום רב,
שמי מור לוי אוגולניק, אני סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית במרכז האקדמי רופין. בימים אלה אני עורכת מחקר במסגרת התואר השני הבודק את השלכות הפגיעה המינית בילדות ובגיל ההתבגרות על יחסים רומנטיים בבגרות, וכן כיצד ניתן להבין את התופעה של פגיעה מינית חוזרת וכיצד ניתן ללמוד מניסיונן של נשים שחוו מצבים דומים. כל זאת בתקווה שהמידע שיאסף יוכל לסייע בטיפול בנשים המתמודדות עם פגיעה מינית והשלכות הפגיעה המינית.
המחקר נערך בהנחייתן של דר' גלית בן אמיתי, פסיכיאטרית ילדים ונוער המנהלת את היחידה לטיפול בילדים ומשפחות לאחר פגיעה מינית במרכז לבריאות הנפש ע"ש בריל, ת"א, ודר' ענבל ברנר, פסיכיאטרית, אחראית היחידה לטיפול בנפגעי ונפגעות טראומה מינית במרפאת מבוגרים כפר סבא, המרכז לבריאות הנפש שלוותה.
המחקר פתוח בפני כל אשה אשר עברה תקיפה מינית כלשהי לפני גיל 18. כל משתתפת תתבקש למלא מספר שאלונים אנונימיים. משך מילוי השאלונים הוא כחצי שעה לערך. את השאלונים תוכלי למלא לבד, בזמנך הפנוי.
אם כיום את בת 18 ומעלה, ועברת תקיפה מינית כלשהי בילדותך או בגיל ההתבגרות (לפני גיל 18), אשמח אם תצרי עמי קשר. אני מודעת לרגישות הנושא, ויחד עם זאת ברצוני לומר כי זוהי הזדמנות לתרום מנסיונך לידע בתחום ואולי אף לטיפול בנשים אחרות המתמודדות עם פגיעה מינית. כמובן שפרטייך ישמרו בסודיות מלאה. בתום המחקר, אשמח להעביר לך את תוצאותיו במידה ותהיי מעוניינת בכך.
אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר במס' הטלפון או בכתובת האי-מייל שמופיעים מטה, בין אם את מעוניינת להשתתף במחקר ובין אם תרצי לקבל עוד מידע. אשמח לענות לכל שאלה או תהיה שעולה בדעתך .
בתודה מראש,
מור לוי - אוגולניק,
טלפון 054-7699049.
Mor.metoyou@gmail.com

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים