חבל התליה שלי

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

יוחאי
משתמש פעיל

חבל התליה שלי

הודעהעל ידי יוחאי » ב' מרץ 07, 2016 12:44 pm

מכירות אתזה שנגמרות המילים? שכבר אין איך למלל את מה שמרגישים בפנים? שהבפנים הזה מלא כ"כ שלא מצליחים כבר לרוקן? שלא מוצאים מילים לתאר את זוועה? שלא מוצאים רגשות להתמודד איתה? ששום דבר לא מצליח? שכל יום שמתחיל עדיף לחזור לישון כי הוא יגמר רע יותר מאתמול? שנמאס לדבר על מה שאחרים לא מבינים? שנמאס להיות בתוך הכאוס הזה אבל לא מוצאים דרך לצאת מזה? שהכל שחור מסביב ואין טיפת אור? שחוזרים למקום הקשה והפוגע שוב ושוב אולי הפעם יהיה טוב?
זה גורם לי להרגיש חנוקה, כאילו ישלי חבל מסביב לצוואר והוא מתהדק לו לאיטו ואני שם בפנים ואין לי שליטה על הקצב...
עד מתי זה יתנהל ככה? ?עד שאני אתחרפן? עד שאני אצרח עד כלות הנשימה? עד שאבכה את הסיוט ההוא שהתחיל בלידה ולכו תדעו עוד כמה שנים הוא ייגמר? אן עד שאקבר במיטה?
ואנלא צכה עידוד ותמיכה ש"הימים הקשים יעברו"/ "עוד תראי תאור בקצה המנהרה"/ "ממך יצא משו מושלם"/ "אם את לא תקחי תעצמך בידיים אפחד לא יוכל לעזור לך"/ "אם לא תדברי זה לא יגמר"- פשוט צכה לפרוק ולדעת שש כאן עוד כמה שמרגישות אותו דבר, במילים אחרות, צכה הזדהות.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: חבל התליה שלי

הודעהעל ידי מיכלל » ג' מרץ 15, 2016 3:05 pm

:admire: :admire: :admire: :flowers:
:flowers:
איתך

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים