מעריכה

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

יוחאי
משתמש פעיל

מעריכה

הודעהעל ידי יוחאי » ד' פברואר 10, 2016 1:06 am

חדשה כאן :hi:
עצם זה שיש את הפורום הזה זה אומר שאנחנו מדדדדדהימות!
אני מבולבלת לא יודעת מה לומר, עברתי תקיפה מינית מתמשכת והתעללות, עדיין בהכחשות, והסתבכויות בתוך עצמי לגבי כל ההגדרות, נכנסתי לכאן כדי לשטוף תעיניים ולקבל תמיכה.
אני דדדדדוסית!!!!! כן דוסית! ועברתי הטרדה/תקיפה/ אונס/התעללות/ גילוי עריות ופשוט אני מכחישה אתזה ולא מוכנה לקרוא בשמות, אז תבחרו אתן.
נואשת מהפגיעה, היא סותרת לי את כל הערכים שאולפתי עליהם ובנוסף לכל החירבושים עם הטראומה אני צכה להתמודד עם הדת וכל מה שעולה לי בעקבות זה (אם אשאר דוסית)
זהו, נראלי כתבת בערך מה שעלה הכי דחוף, מאמינה שעוד אעזר בכן,
אשמח לתגובותיכן, לילה טוב!
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: מעריכה

הודעהעל ידי מיכלל » ג' פברואר 16, 2016 2:52 pm

הי יוחאי יקירה !
תודה ששתפת ושמחה שהצטרפת אלינו.
אכן אין הרבה משמעות לגבי ההגדרות.
הכאב הוא הכואב.
ואכן האלימות שכה אלימה נוגדת המון ערכים
עליהם לפי דבריך גדלת והתחנכת.
ולגבי הדת כמובן שזוהי החלטתך ההבלעדית על אמונתך
אך במעשי אלימות נילוזים אין למצוא הגיון או הסברים.
בהערכה רבה,מיכל.

אישה באפלה
משתמש פעיל

יואחי היקרה

הודעהעל ידי אישה באפלה » ש' פברואר 20, 2016 11:54 am

גם אני עברתי את זה , גילוי עריות והתעללות קשה מאוד
היום אני יותר מושלמת מה שאחי עשה לי בילדות !! אני עברתי את הסבל בגיל 14 עד 17 ואת מוזמנת לקרוא מה סבל כמה רוע היה לי בילדות היום אני מאוד רגועה,ולא מוכנה לתבוע אותו אחרי מה שהוא עבר לפני חודשים, גם אם ישנו את החוק היתיישנות אני לא עושה כלום עם זה שימות עם הכאב שלו לנצח עד שיעצום את העיניים
קבל את המכה שלו אחרי 45 שנה ועכשיו אין לי סיבה להמשיך להלחם בו .......
ולך אני מציעה ללכת מידי לטיפול להוציא את כל המשקעים והכאב שלך מתוך נסיון שאני הייתי בטיפול 20 שנה והיום אני לא מוכנה לעבור שום דבר ברוך ה' מאחלת בריאות החלמה :growing: :iloveu2: :hi:

יוחאי
משתמש פעיל

Re: מעריכה

הודעהעל ידי יוחאי » ש' פברואר 20, 2016 11:35 pm

:cry3: תודה נשמה. טוב לשמוע שעוברים אתזה בסוףףףף
ברור שאני בטיפול אבל בחייך מה זה
שעה בשבוע על 24/7 שאתה מתמודד לבד?
וגם סתם לפעמים התחושה זה שלא מספיק טיפול מקצועי, אתה פשוט צריך חבר אמתי לחלוק איתו תכאב.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים