משתפת ומתייעצת

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

ילדה אנונימית

משתפת ומתייעצת

הודעהעל ידי ילדה אנונימית » א' פברואר 07, 2016 4:58 pm

היי ראיתי פה סיפורים קשים הרבה יותר משלי אבל אני מרגישה שגם אם מהצד הסיפור שלי נראה כביכול לא קשה כל כך ולא נורא כל כך הוא מבחינתי סיפור נוראי שמשפיע עליי עד היום, יותר מ7 שנים מאוחר יותר.
אני נפגעתי מינית מאח שלי, לא יודעת בדיוק כמה זמן אבל סביבות שנה וחצי בין גיל 7 ל8-9. חשוב לי קודם כל להגיד שאח שלי היה בערך בן 13 כשזה קרה ולא היו לו באמת כוונות רעות מאוד בעניין אלא פשוט בדיקת גבולות וניסיון לספק צרכים ויצרים. ברוך ה' זה היה "רק" נגיעות ונשיקות ולא חדירה כך שאני עוד בתולה. זה היה לפני הרבה זמן ולכן קשה לי קצת להיזכר אבל הרגשתי צורך לספר למישהו. בכללי אני לא אדם שמשתף הרבה, אולי כתוצאה מהמקרה הזה אבל זוהי המציאות ולכן בטח ובטח שסיפור כזה קשה מאוד לשתף. ההורים שלי גילו לבד, את זה אספר עוד רגע במהלך הסיפור עצמו, והפעם הראשונה והיחידה שיזמתי וסיפרתי לחברה על זה היתה לפני כמה חודשים. ועכשיו לסיפור- אני יספר כמה שאני זוכרת ואשתדל לפי הסדר.
יש לי כמה זכרונות מהפגיעה, חלק מהפעמים הראשונות ממש וחלק מאוחרות יותר. הוא היה נוגע בי באיברים המיניים ומדבר איתי במילים מיניות ואני זוכרת שהרבה פעמים הוא רצה והתעקש שאני אגיד דברים בפירוש כדי שישמע את המילים המיניות האלה. הוא לא עשה זאת באלימות אלא על ידי שכנוע ועידוד והייתי אחת שממש קל לשכנע ככה שזה דיי עבד לו. הוא היה נוגע עם איבר המין שלו בשלי לרוב כשאני שכבת עליו או הוא עליי ובפעמים הראשונות אני זוכרת שהוא אמר לי שזה האצבע שלו אבל ידעתי שלא. זה התקדם לנשיקות בכל הגוף ונגיעה באיבר המין ובחזה לפחות פעם בשבוע זה היה קורה. ידעתי תמיד שזה אסור אבל למרות שהוא לא אמר את זה הרבה היה לי ברור שאסור לספר. כבר בשלבים הראשונים הוא עשה את זה גם לאחותי שגדולה ממני בשלוש שנים ואולי אפילו לפניי, באחת הפעמים הראשונות אני זוכרת שהיא איכשהוא קלטה שזה מה שהולך וניסתה להזהיר אותי אבל לא ממש ידעתי מה לעשות ואיך לומר לו לא והוא עשה את זה בצורה של שכנוע ובצורה שהייתה לי נעימה אזלמרות שהיא ניסתה האזהרות שלה לא עזרו. בסופו של דבר אבא שלי גילה אותו עם אחותי ואמא שלי דיברה איתה ואז איתי ואמרה שצריך לספר ולהגיד אבל כבר אחרי כמה זמן הוא המשיך ופשוט פתאום הפסיק ורק השנה כשדיברתי עם אמא שלי על זה שוב גיליתי שזה הפסיק כי הוא היה בטיפול. זה משפיע עליי עד היום ולמרות שאני יודעת מה זה יחסי מין אמיתיים עדיין יש לי את ההרגשה שזכורה לי מאז שהיא מבחינתי מין, וזה לא נכון. חוץ מזה זה גם משפיע עליי בעניין שאני כל הזמן רוצה להרגיש את ההרגשה הזאת ובזמן האחרון אני רואה דברים לא מתאימים וחושבת מחשבות כאלה ואני חושבת שיכול להיות שזה קשור לזה ולתחושה שנחרטה אצלי כתחושת מין. דיברתי על הפגיעה השנה עם אמא שלי בגלל שבמקום שאני גרה בו גילו לא מזמן אונס שמישהו אנס את גיסתו ואחות של מי שאנס היא חברה שלי ככה שזה ייצר המון אי נעימויות ובהקשר הזה אמא שלי העלתה את זה וגם בהקשר הזה סיפרתי על זה לחברה שלי, לאותה חברה שאח שלה אנס. אמא שלי הציעה לי לדבר עם מישהו מקצועי עם אני רוצה ומאוד התלבטתי, כבר אמרתי שאני לא אדם שמשתף הרבה ככה שאני לא יודעת עד כמה זה יעזור. חוץ מזה יש לי 2 חברות ממש טובות שהכל פתוח בינינו והייתי מאוד רוצה לשתף אותם אבל אני לא מסוגלת, וגם לא רוצה שהן ירחמו עליי. יש בי גם מין רצון כזה לחבר שזה נשמע דיי רגיל לבנות בגילי אבל אני חושבת שאולי זה נובע מרצון להרגיש קשר עם גבר שאוהב אותי באמת ולא מנצל אותי כמו מה שקרה לי. אז סתם רציתי לשתף ולהוציא את זה אבל גם שתעזרו לי להתלבט אם לשתף את חברות שלי, אם לדבר עם אדם מקצועי וגם איך אפשר להתמודד עם הרצון להרגשה הזאת של מין ועם הרצון לחבר בעקבות חסך. תודה רבה!! זה כבר עזר לי לכתוב את זה מקווה שגם תייעצו לי מניסיון שלכם.
יצא קצת מבולגן מקווה שהבנתם
תודה רבה!
כמה הבהרות-
אני דתייה ובאה ממשפחה דתית והמשפחה מאוד תמכה בי.

סמל אישי של המשתמש
נועה888

Re: משתפת ומתייעצת

הודעהעל ידי נועה888 » א' פברואר 07, 2016 7:35 pm

שלום לך יקרה,
אני מאוד מבינה על מה את מדברת ועל הרצון למין.
זה מאוד טבעי שנערה מתבגרת חשה את הצורך הטבעי הזה.
אך מה שאת מספרת אם הבנתי נכון -זה נובע מאותו סיפור כואב שסיפרת שיכול מאוד להיות שזה משפיע עליך-
אסביר לך מה.
כשמישהי עוברת הטרדה מינית/אונס...או שהיא בורחת למין והרצון לעשות את זה גובר בה.
או שהיא מסתירה את עצמה ומתחילה לפחד ממין.
במקרה שאני עברתי האופציה השניה עבדה עלי ועליך זו האופציה הראשונה כך שאני פחות יכולה לדעת..אך מה שכן הרצון הזה למין קיים אצל כל אחד ואחת וזה אנושי.
אני חושבת שכדאי לך מאוד לדבר עם מישהו מקצועי ומוסמך זה יכול לתת לך המון ולעזור כמובן.
נכון שזה מפחיד לשתף אבל שיתוף הוא הרפואה להכל.
חברות זו אופציה, אך הן לא באמת יכולות לעזור לך ולתת לך את העצות הנכונות ולכוון אותך בכדי שבעתיד זה לא יפגע בך.
מקווה שעזרתי ופה בשמחה להקשיב לך.
:iloveu2: אנו לא רק קליפה אלא יש בנו יותר לא כל אחד יכול להשתמש ולזרוק.

ילדה אנונימית

הודעהעל ידי ילדה אנונימית » א' פברואר 07, 2016 8:16 pm

תודה רבה!!

ילדה אנונימית

הודעהעל ידי ילדה אנונימית » א' פברואר 07, 2016 8:20 pm

תודה רבה!!

ילדה אנונימית

הודעהעל ידי ילדה אנונימית » א' פברואר 21, 2016 8:57 am

נועה888 תודה רבה!! בעזרת ה' אני באמת מתחילה טיפול בקרוב :good:

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » א' פברואר 21, 2016 10:47 am

בהצלחה! ואל תבהלי לפעמים הטיפול מעלה דברים קשה, לא קלה היא הדרך אבל שווה!
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

ילדה אנונימית

הודעהעל ידי ילדה אנונימית » א' פברואר 21, 2016 4:37 pm

כן... תודה!!!

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים