מבולבלת צריכה עזרה

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

בת 18

מבולבלת צריכה עזרה

הודעהעל ידי בת 18 » א' דצמבר 27, 2015 8:09 pm

שלום
אני בת 18
אחי הגדול בן 30 חולה בנפשו מטופל בכדורים והיה גם מאושפז בעברו
כבר כמה ימים הוא מסרב לקחת את התרופות שלו ורואים שמצבו לא מאוזן , הולך הלוך ושוב ללא מטרה, ממלמל , לא אוכל וכולי
היום הוא התיישב מולי כולו בוכה ואמר שיש לו משהו לספר לי
הוא אמר שכשהייתי תינוקת והוא היה נער הוא עשה בי דברים מיניים רעים!!
לא הבנתי גימגמתי כל מיני שאלות והוא פשוט אמר שהוא עשה לי דברים רעים כשהייתי קטנה שהוא אנס אותי!!
אני לא יודעת מה לעשות!! מצד אחד בן אדם חולה נפש לא מטופל אולי הוא ממציא??? מצד שני משהו בי פשוט צועקק שזה נכון !! גם כשהייתי קטנה אמא שלי לקחה אותי לבדיקות כי היא חשבה שאבי היה נוגע בי .. התוצאות היו לא ברורות ואחרי שיחה עם פסיכולוגית ילדים ששאלה אותי הרבה שאלות על היחסים עם אבי הבינו שאין מצב !! אבל אולי אחי כן עשה לי משהו?? אני לא יודעת מה לעשות לאן לפנות אמא שלי אמרה לא להקשיב הוא משוגעע אבל עצם המחשבההההה גם אם יש סיכוי אחד קטןןןן זה מחליא אותי אני מרגישה מלוכלכת מנוצלת אני לא יודעת מה לעשות בבקשה תעזרו לי

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: מבולבלת צריכה עזרה

הודעהעל ידי מיכלל » ב' דצמבר 28, 2015 7:54 am

בוקר אור !
אכן מצב מבלבל ביותר.
אולי תמצאי לך אשת מקצוע עם הרבה ניסיון וידע בתחום שתוכל לסייע לך.
כי להשאר לבד עם תחושות קשות אלה נראה לי בהחלט בלתי סביר.
אשמח לסייע בכל שתבקשי,מיכל.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ב' דצמבר 28, 2015 7:54 am

בוקר אור !
אכן מצב מבלבל ביותר.
אולי תמצאי לך אשת מקצוע עם הרבה ניסיון וידע בתחום שתוכל לסייע לך.
כי להשאר לבד עם תחושות קשות אלה נראה לי בהחלט בלתי סביר.
אשמח לסייע בכל שתבקשי,מיכל.

מוותרתעלי

הודעהעל ידי מוותרתעלי » ב' דצמבר 28, 2015 11:10 am

יקרה אם ארגשת כל החיים את הצעקה הזו
כנראה שיש שם משהו שגם אם לא שווה בדיקה
יש כמה דרכים לבדוק
אחת מהם באמת טיפול אצל אשת מקצוע
עוד אחת היא לחפור בעבר אני מכירה מישהי שעושה את זה מעולה כל מי שהלך אליה נזכר אבל את צריכה לרצות באמת
יש גם אפשרות לטרו עם אחיך לבוא יחד למקשר או פסיכיאטר שינסו לחפור ולהבין שם
בהצלחה

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים