שיימינג

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

לומדת
משתמש פעיל

שיימינג

הודעהעל ידי לומדת » ש' אוקטובר 31, 2015 10:48 am

היי בנות,
נחשפתי השבוע לשיימינג מטורף מצד חברים ללימודים .
זה הרסני ברמות - מנמיך ומוריד אנרגיות ברמות בל יתוארו ממש.
בשורה התחתונה אנשים פשוט ירדו מהפסים והתנגחו בי אישית על כך שקבלתי על זה שאחד מהסטודנטים במסלול מכר לי מוצרי חשמל בתשלומים ולאחר שביקשתי לקבלם (התשלום שולם במלואו), התחמק ממני ובסופו של דבר נודע לי מסטודנטית אחרת שהעסק תחת כונס נכסים והעסקה כנראה לא תתממש.
במקום שיתמכו בי - הוציאו דיבתי, קבעו שעלי להתנצל בפניו וכשלא הסכמתי פשוט איבדו כל צלם אנוש.

זו תקופה מאוד מאוד קשה עבורי ואני מרגישה כ׳כ לבד אבל לא אוותר על זכותי לצדק ולהוגנות ואתבע אותו על הפרת חוזה.

אני לגמרי חסרת אונים מול המתקפות הללו וזה זורק אותי ישר לעבר - לחוסר האונים שלי אז.

העולם כ׳כ קר, מנוכר, רע ואטום לכאבם של אחרים.
אין הבנה. אין אמפתיה. איכפתיות, תמיכה - מילים חסרות פשר עבורי, כ׳כ הרבה פעמים שוב ושוב נשרפת מהארס של האנשים סביבי.

שטוז
משתמש פעיל

Re: שיימינג

הודעהעל ידי שטוז » ש' אוקטובר 31, 2015 12:19 pm

מצטערת לשמוע על המצב, אנשים יכולים להיות ממש מפגרים לפעמים.
אני בטוחה שגם בין כל החברים ללימודים יש את מי שתומך בך וחושב שאת צודקת אבל מפחד להגיד את זה מול כולם כדיי שלא יחטוף מאלו שמתלהמים ומאשימים.. גם אם זה מרגיש לך שכולם נגדך תזכרי שזה שכמה יודעים לדבר יותר בקול לא מבטל את הקולות שעדיין לא שומעים...

כל הכבוד שאת הולכת עם האמת שלך ולא מוותרת ואני מקווה שעוד מעט הסיפור ירגע ויהיה לך יותר קל בלב.

ואת יכולה להסתכל על זה ככה- העולם ישאר כמו שהוא.. את זה את לא יכולה לשנות. אבל במקום להפגע מהארס של מי שסביבך, תבחרי את למי יהיה מספיק מקום בעולם שלך כדיי שיוכל להשפיע לך על ההרגשה - לשמח, להצחיק, לרגש או להעציב... כי זה גם קורה לפעמים, מה שמשנה זה שזאת הבחירה שלך למי יהיה את הכוח הזה.

מקווה שהבנת למה התכוונתי... ובהצלחה בלימודים! אני גם התחלתי עכשיו (:

לומדת
משתמש פעיל

Re: שיימינג

הודעהעל ידי לומדת » א' פברואר 07, 2016 11:43 pm

תודה שטוז!
אני אוטוטו מסיימת... לבינתיים (כי בתכלס אני לא חושבת שאי פעם אפסיק ללמוד).

אני בחרתי עם מי להישאר בקשר ואת מי להוציא מחיי - וטוב לי ככה.
אנשים מרעילים לא יהיו לידי - גם אם זה אומר שאהיה לבד.
אבל אני לא... והיו מי שתמכו, גם מאחורי הקלעים וגם לחמו עבורי, מסתבר.

בכל מקרה כעת אנחנו בשביתת נשק ארוכה - הגשתי את התביעה, אראה אותו בביהמ"ש אני מניחה.
אני שמחה שלא ויתרתי.

בהצלחה בלימודים! תודה על העצות והעידוד.
לומדת

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים