רוצה לשתף..

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

אודטה

רוצה לשתף..

הודעהעל ידי אודטה » ב' יוני 22, 2015 8:59 pm

רציתי קצת לשתף..
לפני כ 3 שנים הגשתי תלונה נגד אבי על התעללות מינית בין השנים 4-14,עשר שנים של התעללות ממושכת,סבל וכאב.
היום,כשהמשפט עדיין מתקיים אני מרגישה שאני מישהי אחרת,אני מתמודדת יום יום עם עצמי,עם האני הפנימי שלי,עם המשפט,עם החלומות והסיוטים בלילה.
בשבוע הבא יתנהל בבית המשפט דיון בו יכול להיות שאבי יודה על מעשיו וייסגר עסקת טיעון,יכול להיות גם שלא ואז המשפט ימשיך להתנהל עד לגזר הדין.
היום אני נמצאת במקום של לא ללבוש מסכה ולהסתתר מהבושה,אני במקום של להציג את עצמי,את שמי ואת סיפור חיי.
אני מבינה שהוא לעולם לא יירד לי מהכתף,לעולם לא יניח לי אך אני אלחם ואתמודד כמה שיותר כדי לחיות חיים נורמליים וטובים.
אני כותבת,אני כותבת הרבה ומנסה לחבר ספר שמתאר את החיים שעברתי.
אני רוצה לעשות משהו טוב בשביל אחרים ולא רק בשבילי ולכן אשמח לקבל הודעות מבנות בפרטי שנמצאות כיום במקום קצת קשה ורוצה לנסות לעזור,להקשיב ולהיות כתף תומכת.
תודה לכולן,לילה טוב.

רק עוד פעם

Re: רוצה לשתף..

הודעהעל ידי רק עוד פעם » א' יוני 28, 2015 9:46 pm

מדהימה
מה צריך אני כאן

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים