כנס בנושאי התישנות וזכרונות מודחקים - שערי משפט 28-5-15

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

לומדת
משתמש פעיל

כנס בנושאי התישנות וזכרונות מודחקים - שערי משפט 28-5-15

הודעהעל ידי לומדת » ג' מאי 26, 2015 8:53 am

שלום בנות יקרות,
אתן מוזמנות לבוא ולשמוע 2 פאנלים הדנים בנושאים מאוד חשובים וקריטיים לנו:
1. התישנות בעבירות מין ועבירות במשפחה - פאנל שיכלול שופט, עו"ד, מנכ"לית איגוד מרכזי הסיוע, נציגי פרקליטות, נציג הועדה שישבה בכנסת לניסוח חוק ההתישנות האזרחי.
2. זכרונות מודחקים - על בסיס המשפט של בני שמואל (חוות הדעת של 47 החוקרים וחוות דעת נגדית של 105 חוקרי טראומה דיסאסוציאציה וCPTSD). יופיעו: היועצת המשפטית של איגוד מרכזי הסיוע, עו"ד, פרופ' אלי זומר - פסיכולוג קליני מומחה בתחום ומי שכתב את חו"ד ששינתה את חוק ההתישנות והאריכה אותו.

יערך ביום חמישי הקרוב בהוד השרון במרכז האקדמי שערי משפט - בשעות: 17:30-21:00.

מוזמנות לבוא ולשמוע !
לומדת

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: כנס בנושאי התישנות וזכרונות מודחקים - שערי משפט 28-5-15

הודעהעל ידי מיכלל » ג' יוני 02, 2015 6:57 am

בוקר אור לומדת יקרה !
נשמח לשמוע אם תוכלי איך היה יום העיון
שנושאיו מאוד רלוונטיים וחשובים, וגם המרצים טובים, מאוד.
שתפי אותנו בבקשה,
המשך יום טוב,בהערכה רבה,מיכל.

לומדת
משתמש פעיל

Re: כנס בנושאי התישנות וזכרונות מודחקים - שערי משפט 28-5-15

הודעהעל ידי לומדת » ש' יוני 06, 2015 10:46 pm

מרצים חשובים - חלקם הגדול ממש מהתחום (פרט לשופט - שאין לי מושג למה בחרו דווקא בו - זו לא היתה יוזמה שלי בכל אופן).
הנושאים טחונים כבר עד דק - לא היתה הכרזה חדשה למשהו מעודד או חדשני למצער.
אבל - וכאן האבל הגדול, כנראה שיהיה לי שת"פ אסטרטגי עם איש חשוב מאוד שיאפשר לי להריץ את החקיקה לביטול ההתישנות כליל...
הוא זה שכתב את ההצעה לחוק האחרון שהתקבל בנושא (הארכת ההתישנות עד גיל 38).

אז משהו טוב יצא משם.
ותמיד טוב לחשוף כמה שיותר אנשים לתחום, מספיק שמס' סטודנטים יחפוץ לעסוק בתחום הזה אחרי שמיעת ההרצאות - דיינו!!!

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים