ואולי אני לא שייכת?? חייבת תשובות!!

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: ואולי אני לא שייכת?? חייבת תשובות!!

הודעהעל ידי מיכלל » ג' מאי 12, 2015 12:32 pm

:growing:

דבי

הודעהעל ידי דבי » ה' מאי 14, 2015 10:14 pm

היי... שוב הלילה הזה... ואתמול שוב חלמתי עליו אז אני פוחדת להירדם... מוזר שזה קורה לי בגיל הזה!! ובכלל יש לי תחושה של חרטה שכתבתי פה כי זה כאילו שהוצאתי את הכביסה המלוכלת... טוב מקווה שארדם בסוף מחר יום חדש!! היום תמיד יותר טוב מהלילה!! אז אולי אחכה לו?! נראה... בכל אופן שיהיה לילה טובבבבבבבבבבבב!! :angel: :angel: :angel:

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ה' מאי 14, 2015 11:41 pm

לילה טוב אחותי :)
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

רחל

הודעהעל ידי רחל » ה' יולי 07, 2016 2:33 pm

כמה שאני מזדהה..
עם הרצון (לפעמים זה אפילו יותר נח) להאשים את עצמך, עם הרצון לחזור לתקופה שלא התעסקתי בזה ולא עשיתי עם זה כלום.. זה פשוט היה שם, מונח בצד. סוד סגור.
אבל אני כל הזמן מזכירה לעצמי.. כלל הזמן, כמה שזה כן השפיע עלי, וכמה שהחיים שלי קפאו, בניסיון להחזיק את זה שמור וסגור, וכמה שהחיים שחייתי עד עכשיו הם לא חיים, אמנם גם עכשיו לא טוב לי, לא כיף לי, אני לא שמחה ולא מתפקדת.. אבל אני יודעת שאני בתהליך, אני מתקדמת, ודברים משתנים בי.. לפחות זה לא הקיפאון שהייתי בו לפני כן..
הייתי ממליצה לך להתחיל טיפול.. לפתוח, להוציא, לשחרר (מאז הפעם הראשונה שאמרתי את הדברים במילים, מה שלקח לי המווון זמן, הדברים נמצאים הרבה פחות בראש, המחשבות החוזרות והפלאשבקים יורדים...) ולהתקדם.
תאמיני בעצמך שאת מסוגלת להתמודד..
תאמיני בזה שבתור ילדה בת 9-10 עשית מה שאת מסוגלת כדי לא להתמוטט ולקרוס. הפחדים שהיו בך עדיין קיימים, ועכשיו את מסוגלת להסתכל עליהם ממקום בוגר יותר, להסתכל להם בעיניים ולעבור אותם..
המון בהצלחה

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ו' יולי 08, 2016 2:38 pm

הי דבי
לא יודעתאיך פספסתי תאשכול הזה.
אז ככה אני הכי מזדהה איתך בעולם! אני גםבאתי מבית חרדי. ובאמת קורים מליון תהךיכים בתוך הפגיעה ככה שקשה ךבוא אחכ ולכעוס . זה להיות חכם אחרי מעשה .... הייתי ילדה וגם ילדה יכולה להרגיש בתת מודע שאם היא תספר משו אז הבית יתפרק ויזדעזע והיא צכה בית חזק אז היא מספרת .... שלא נדבר על הבושה...ועל הדיסטנס שיש ממבוגרים בחברה הזו ככה שמרגישים שהם בחיים לא יבינו....
וכן קש . קשה בהתחלה וגם באמצע ויש חלומות וזכרונות ומליון פעם בא לשכוח מהכל. ומליון פעם להתחרט שבכלל דיברנו. אבל אם תתבונני חזק במה שקןרה לך ככל שעובר הזמן את נהיית חזקה ובריאה יותר.
זה מה שאני אומרת לעצמי. בכל אופן העיקר שיהיה לך כוח.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

לומדת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לומדת » א' יולי 24, 2016 8:04 am

שלום לך דבי יקרה,
אני אגדיל ואומר :

אח/ות שפגע/ה בך או בכל אחת/ד מאיתנו הו/יא פוגע/ת לכל דבר ועניין.
אין חשיבות למרווח הגילאים.
הפוגע/ת יכול/ה להיות יותר קטנ/ה ממך ועדיין זו תהיה פגיעה בשל יחסי כוחות במשפחה!!!!!
את אכן עברת פגיעה, זה גילוי עריות לכל דבר ועניין ואחיך יכול לשבת על זה בכלא : 20 שנה!
פיצוי על תביעה כזו נע סביב 1 מ' ש"ח בבתי משפט למשפחה בתביעה אזרחית. הנזק הוא עצום - תוצאותיו יישארו תמיד.

אבל...

את יכולה להחליט להילחם. לפתוח חיים של שינוי, אצלך, בחברה - תתחילי להשאיל ספרים בנושא, הם יעזרו לך מאוד להבין.
צממליצה בחום גדול ומניסיון אישי שלי ושל חברה על ספר הדגל המופלא: "טראומה והחלמה" של ג'ודית לואיס הרמן.
אם תוכלי - רכשי אותו, זו השקעה שתשתלם לך.

לאט לאט תביני - יש גם קבו' תמיכה באיגוד הסיוע לנפגעי תקיפה מינית לנשים מהמגזר החרדי/דתי. אולי כדאי שתפני לשם בשיחה חסויה ותשמעי מה יש להן להציע...

בהצלחה יקרה - זה ממש לא סוף העולם, אני עברתי את זה גם - בדיוק כמוך, בדיוק באותם גילאים.
מוזמנת לעקוב אחרי הפוסטים שלי ולהבין מה יצא ממני בסופו של דבר (;

לומדת

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' יולי 28, 2016 1:39 pm

הי דבי !
ברורה לי ההרגשה והרצון להאשים אותך,
------'כי אם את אשמה אז את יכולה לשלוט על לא להיפגע ----'
צר לי יקירה,כפי שאת קוראת את דברי כולנו --
זה ממש ממש לא את !!!!!!!!!!!!!!!!
אנא בבקשה,אל תאשימי אותך !!!!!!!!!!!!
תתגאי בך ! כי את החשובה כעת !!!!!!!!!!
באמונה ואופטימיות כי תוכלי את לקבל אותך בכבוד ובהערכה להם את ראוייה בכל ליבך .
איתך באהבה,מיכל.

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים