ואולי אני לא שייכת?? חייבת תשובות!!

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

דבי

ואולי אני לא שייכת?? חייבת תשובות!!

הודעהעל ידי דבי » א' מאי 03, 2015 11:07 pm

היי אני לא מאמינה שאני כותבת פה זה משהו שאף אחד לא יודע עליי ואני פשוט נשרפת מבפנים.... אני לא בטוחה שאני שייכת לפה כי אני לא בטוחה שהמקרא שקרה לי זו בכלל פגיעה?!! לכן אני מעלה את זה לכאן ומקווה למצוא תשובה לדבר הזה שמטריד אותי יום יום מאז!! הייתי בת 9 או 10 לא זוכרת מדוייק ואחי שגדול ממני בשנתיים היה עושה בי דברים איומים הכל כולל הכל!!! עד שהגעתי לגיל 13 וקיבלתי את הווסת ופחדתי להיכנס להריון אז זה פשוט פסק... אבל אני כל הזמן חושבת לעצמי שזו בכלל לא נקראת פגיעה כי גם הוא היה קטן כמוני ואולי זה רק משחק של ילדים ואולי אני אשמה כאן באותה המידה ואולי אלו דברים שקוראים מסקרנות ולכן זה לא נחשב פגיעה כי אחי היה בסך הכל ילד בעצמו ואי אפשר לשפוט אותו על מעשיו ובנוסף אי אפשר להוכיח שזה הגיע ממקום של לפגוע או לספק הנאה כל שהיא כי הוא היה רק ילד... איך אני יכולה לשפוט אותו?? זה נקרא פגיעה?? משחק?? סקרנות?? מה שאני יודעת בוודאות זה שיצאתי פגועה מאוד מהיחסים האלה ואין יום שעובר בלי שאני מזכרת בסיוטים האלה (ואני כבר בת 26...) הוא ידע שזה לא נעים לי (בלשון המעטה...) הוא ידע שאני סובלת שזה מכאיב לי אבל הכל היה עושה ב "רכות" "התחשבות" אני לא יודעת מהיכן הגיע אליו כל הידע הנרחב לצערי בהתחשב בכך שאני מגיעה מבית חרדי.... אני באמת שכבר לא יודעת מה לחשוב!! האם אני אשמה?!! האם זה סך הכל היה משחק בין ילדים ואני צריכה לעזוב את זה??? אם רק הייתי יודעת איך להסתכל על זה זאת בטח הייתה התחלה טובה של להניח לזה ולהמשיך הלאה... בינתיים אני לא מסוגלת פשוט תקועה בזה ובעוד המון דברים בחיי ולא מצליחה למשוך את עצמי למעלה!! אם למשהי מכן יש איזו שהיא השגה בעיניין שלי זאת תיהיה הצלה!!!

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

Re: ואולי אני לא שייכת?? חייבת תשובות!!

הודעהעל ידי אמה » ב' מאי 04, 2015 10:53 pm

היייייייי! ווהו! מישהי שאני מזדהה איתה! וזה לא קורה פה הרבה
(ולא, אני לא נפגית גילוי עריות)..
קודם כל אחותי, מצטערת, אבל מה שאת מתארת זה נשמע גילוי עריות לכל דבר. וגם בעולם החרדי(ואולי דווקא שם יותר) ילד יודע שאסור לו לגעת ככה בבחורה ויש גדרי צניעות. הוא ידע שזה אסור, עובדה שכשזה נהיה מסוכן מידי הוא הפסיק (הוא הפסיק נכון?) אז לא, את לא את לא משוגעת ולא ממציאה.
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ב' מאי 04, 2015 10:54 pm

ואני שולחת לך חיבוק ענקי אחותתתי :)
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..

דבי

הודעהעל ידי דבי » ג' מאי 05, 2015 9:32 pm

כמה ימים אחרי שקיבלתי הוא הגיע אליי ופשוט אמרתי לו לא... זאת הייתה הפעם הראשונה שאמרתי לו בפירוש... הוא ממש שיכנע וניסה אז אמרתי לו שקיבלתי... הוא פשוט שיכנע אותי שזאת תיהיה הפעם האחרונה וביקש ממני את הבקשה האחרונה לא הסכמתי והוא התעקש שיכנע ואיים עד שניכנעתי לו והסכמתי.... וזאת באמת הייתה הפעם האחרונה.... ועל זה בדיוק אני אוכלת את עצמי!!! איפה אני הייתי?!!! למה לא אמרתי לא מוקדם יותר!!! הכל היה בידיים שלי... איך המשכתי?!!! איך הסכמתי?!!! אני פשוט מרגישה אשמה שותפה מלאה למה שנעשה לי!! מלוכלכת!! ואיך אני יכולה לחשוב אחרת? ברגע שרק פציתי את הפה הכל נעצר.... אז איפה הייתי עד אותו רגע?? זה רודף אותי בימים ובלילות... אין לי מנוחה!! אני פשוט לא מסוגלת להסתכל על עצמי מרוב גועל!!! וזה רק מחמיר מיום ליום.... והוא איפה הוא??? למד הקים לו משפחה המשיך בחיים הכל כרגיל כאילו לא קרה דבר... ואני תקועה בבור עמוק שאין לי מושג איך להתחיל ולהיחלץ ממנו.... הלוואי ואמצא את הדרך להיחלץ!!! אין לי זמן אני לא ילדה הכל מחכה לי ועוד לא התחלתי כלום כי זה פשוט שואב אותי למעטה...

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ג' מאי 05, 2015 9:55 pm

דבי כתב:כמה ימים אחרי שקיבלתי הוא הגיע אליי ופשוט אמרתי לו לא... זאת הייתה הפעם הראשונה שאמרתי לו בפירוש...

איזו תותחית את שבכלל הצלחת להגיד לו!!!

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ג' מאי 05, 2015 9:55 pm

כתבתי לך הודעה בפרטי.

דבי

הודעהעל ידי דבי » ו' מאי 08, 2015 12:36 am

אוףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!!! אין לי כוח יותר למחשבות האלו...... במיוחד בלילות...... מחכה ליום שכל זה יגמר שיהיה מאחורי!!! שלא אחשוב על זה יותר!!! ואולי אין לי את הזכות להיפגע.... אבל אני פגועה עד עמקי נישמתי!!! וזה מכאיב!!! מכאיבה לי האשמה.... שלא עצרתי את זה.... ששיתפתי פעולה.... זה היה נגד רצוני אבל לא עשיתי עם זה כלום!!!! עלובה!!!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ו' מאי 08, 2015 7:25 am

דבי יקרה ברוכה הבאה!
בבקשה אל תשפטי אותך מהמקום המבורך שאת בו היום,
דבי, את היית ילדה כה קטנה והוא אח שלך שבוודאי היה גם קשר נפשי,אולי הוא גדול יותר וכדומה...
תחשבי היום אם היית מגיעה לבקר בבית של משפחה אחרת ,והיית רואה ילדה בת 9-10 והיית מבינה שהיא נפגעת,[ותאמיני לי שהיית מבינה ] היית מצפה ממנה שהיא תגן על עצמה????
היא ילדה
את היית ילדה
מבית חרדי שסביר להניח שמין ומיניות לא היו שיחות שהתנהלו בין ההורים לילדים

אז אנא בלי לשפוט
בלי להאשים אותך.
דבי, איתך לכל בקשה. שבת שלום,מיכל.

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ו' מאי 08, 2015 3:02 pm

דבי כתב:עלובה!!!

היי הי.. מי נתן לך, בחורה בת 26, לשפוט התנהגות של ילד בת 9,10 ? זה לא הוגן.. אל תעשי את זה לעצמך. ♥

אכפת לי ממך
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אכפת לי ממך » ו' מאי 08, 2015 4:05 pm

את ממש מזכירה לי מישהי קרובה. ..אני רוצה להסביר לך משהו ואני רוצה שתקראי מיצידי 200 פעם עד שתביני!!!!
דבי היא ילדה בת 10 מקורבת לדת שומרת על עצמה מבית טוב. יום אחד אח שלה בה ומתחיל לגעת לאט לאט הולך למקומות אחרים....
דבי משתתקת לא מבינה מה הוא עושה למה ואם זה בסדר או לא ! לאט לאט הזמן עובר והיא מתחילה להבין מה קורה. אבל זה כבר קרה כמה פעמים ולדבי אין את האומץ לקום ולהגיד לא.
בתוך תוכה היא חושבת על לדחוף אותו לעצור אותו להגיד לא אבל שזה קורה היא לא מצליחה. היא אוהבת אותו כי הוא אח שלה ובגלל זה היא מתחילה לבנות סיפור שונה לגמריי מהמציאות בראש!!! היא חושבת שהוא רואה שאין התנגדות ומבין שהיא רוצה היא חושבת שאם ההורים יגלו הם יהרגו אותו ויחרימו אותה. היא חושבת שזו רק אי הבנה שאם היא רק תגיד לא די זה יפסיק!
אבל זה לא נכון!! עובדה שביום שדבי קבלה בפעם הראשונה והחליטה להגיד לא הוא איים הוא הכריח ודבי מניסיון עבר ומידיעה של כל מה שהולך לקרות אם היא תגיד לא נכנעה והתנחמה באמירה החוזרת זו תהיה פעם אחרונה.
היום התת מודע של דבי נילחם במודע ואומר הלו דבי את לא אשמה את לא עלובה את קורבן!! ובשביל להפסיק להיות קורבן את צריכה להגיד בקול רם שזה לא אשמתך שהוא ניצל אותך ואת הרגשות שלך אליו והפחד שלך !! אח שלך תקף אותך מינית והוא חי ואת לא! תשני את זה!! תודי בזה! תגידי את זה "אני דבי ואח שלי תקף אותי מינית לא פעם ולא פעמיים אני חייתי בשקר אבל היום אני יודעת זו לא הייתה מעולם אשמתי"
מה שהיה...... לא ימחק,,,,מה שיהיה .......בידיים שלך!!!!

דבי

הודעהעל ידי דבי » ש' מאי 09, 2015 7:03 am

תודה לכן בנות יקרות!!! כשכתבתי כאן בפעם הראשונה לא חשבתי שזה יכול לשנות עבורי משהו..... אבל זה שינה... ולטובה!!! כי ככ רציתי לשמוע ולדעת שאני לא מדמיינת לקבל אישור על כך שאני לא טועה שזו באמת הייתה פגיעה ואני לא אשמה.... ולא משנה שהפרש הגילאים שלנו קרוב כי הוא היה עבורי דמות חזקה מקור להערצה הייתה לו אחריות עלינו עלי ועל אחיי הקטנים.... הורי היו משאירים אותו להשגיח עלינו כשהם היו צריכים ללכת ושעות אלו היו בשבילו השעות הכי נוחות לבצע את המעשים האיומים האלו.... כמובן שהוא לא הסתפק בזה והיה מגיע בלילות ואני הייתי מתאוררת לתוך זה... עד לפני שנה לא התעסקתי בכלל במה שקרה זה היה כאילו חלום רע שמונח שם ולא נגעתי בו.... הייתי מתה להמשיך ולחיות כך... עדיף על הסבל שלי עכשיו! אבל משום מה עכשיו הכל צף ואני לא מצליחה שלא לחשוב על זה כל הזמן חוזרים אליי התמונות האלו ולא מרפות.... בשכל בהבנה הקרה אני בטח שלא רוצה להאשים את עצמי ובטח שלא לשפוט התנהגות של כל ילדה אחרת בת 10 במצב הזה!!! אבל בלב זה כבר מסתבך... הלב לא נותן לי מנוחה אני צריכה ממש לשכנע את עצמי שזה לא באשמתי.... זה תהליך ואני מודעת לכך והלוואי שהצליח בסופו להניח להכל ובלב שלם לקבל את זה שבאמת הייתי קורבן ולא שותפה מלוכלכת.... רק אנא מכן אל תשפטו אותי גם אם אמרתי את הדברים בצורה נוראית כי באותו הרגע זה מה שהרגשתי.... אני קוראת את הדברים שלכן באמת שכמעט 200 פעם וזה מחלחל.... לא חשבתי שזה יכול לנגוע בי ולשנות במעט את מצפוני.... אבל כן זאת עובדה!! ועל כך אני מודה לכן!!!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ש' מאי 09, 2015 10:13 am

בהערכה ענקית דבי!
:admire: :flowers: :flowers:

דבי

הודעהעל ידי דבי » ב' מאי 11, 2015 9:45 pm

אוף!!! בא לי לבכות!!! אין לי כוח לזה.....

דבי

הודעהעל ידי דבי » ב' מאי 11, 2015 9:47 pm

:cry3:

דבי

הודעהעל ידי דבי » ב' מאי 11, 2015 9:50 pm

היי מיכל... לא חושבת שמגיע לי... אבל תודה!! :roses:

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 41 אורחים