צריכה לדבר על זה

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
מאחורי היצירה
משתמש פעיל

צריכה לדבר על זה

הודעהעל ידי מאחורי היצירה » ב' אפריל 27, 2015 8:22 am

כל הלילה ישבתי עם מחשבות למה בכלל נרשמתי לפורום הזה. והבנתי שאף פעם לא דיברתי על זה עם מישהו שיבין אם מישהו שירצה לעזור. זה היה או השוטר בחקירה או אנשים ששפטו "אולי לא הבנת נכון" אני די בטוחה שהבנתי מה היד מתחת לחזייה אומרת ובכלל לגביו לא דיברתי חבר שלי תמיד שואל מה קרה שם אבל לא מקבל תשובה. כשזה אנונימי דרך המסך אין לך בעיה פתאום לדבר זה מפחיד אבל פחות. אני מניחה שאני מנסה לשתף. אני רק לא יודעת איך. אם זה לא דרך שיר או חקירה אני פשוט משתתקת. זה חונק אותי מבפנים. אני צריכה לדבר על זה.
וכל פעם שקשרת אותי בשרשרת ברזל חיזקה אותי יותר.
קשורה על כיסא בשרשראות. קשורה לתקרה מהידיים באזיקי ברזל. מוט ברזל קר עובר בעור מלטף ואז מרביץ. ריקוד עמוד עמוד ברזל קפוא. אני אעשה אותו חם.
אני מתכת חמה זה אתה שניסה לכבות להבה.

מתוך האפלה

Re: צריכה לדבר על זה

הודעהעל ידי מתוך האפלה » ג' אפריל 28, 2015 5:14 pm

שלום לך יקרה !!
אני מאוד שמחה שהתחלת לשתף ,לכל אחד יש את הדרך שלו וכל דרך היא טובה אם לך עוזר דרך שיר אנחנו כאן כדי לשמוע ..
זכרי יקרה !! את ורק את בוחרת מה לספר ,כמה לספר מתי ואיך !
אני מאוד אשמח לשמןע אותך אחותי !
מחכה לשמוע ממך ..אל תוותרי לעצמך ועל עצמך
שולחת חיזוקים :iloveu2: ומבינה אותך מאוד

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים