ה-צ-י-ל-ו

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

לומדת
משתמש פעיל

Re: ה-צ-י-ל-ו

הודעהעל ידי לומדת » ו' מאי 01, 2015 6:59 pm

ולגבי הלמה?
למה את כאן... למה זה כואב? למה אף אחד לא מבין... למה הוא ממשיך עם זה?
למה כ"כ קשה... למה אף אחד לא רואה? למה כולם רואים.... למה לא מדברים?

א. אנחנו פייטריות, נקודה!
ב. המוות לא יביא שום תיקון לעולם הזה - הוא רק ישאיר הכל אותו דבר עם פחות נשמה אחת.
ג. את יכולה לשנות חיים של אחרות, את יכולה לטפל רגשית בנפגעות, או לסייע למשפחות או לתמוך בקווי על"ם וכו'.
ד. כבר יש לך עתיד והוא אוטוטו הולך להתגשם - כולל מעבר למקום אחר. משם תפרסי כנפיים יקירה - תתחילי לעבוד, תשכרי דירת סטודנטים ותתחילי לחרוש על תואר בפסיכולוגיה או פסיכיאטריה או עריכת דין או השד יודע מה...
ה. כי הכלבה צריכה אותך ואף אחד אחר לא דואג לה כמוך.
ו. כי יש לך אנשים שאכפת להם מאוד מאוד ממך - למרות שלעיתים הם נראים מוזרים וכבדים ומבוגרים ומעצבנים ורחוקים.

כי מגיע לך לחיות! כי מגיע לו למות!!!!
כי את טובה מדיי - ולכן את תתאמצי ותעברי את המשב הזה כדי להתפתח.
הדברים בחוץ הרבה הרבה יותר טובים מאשר בזוועה פנימה.
האמיני לי

לומדת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לומדת » ו' מאי 01, 2015 6:59 pm

ולגבי הלמה?
למה את כאן... למה זה כואב? למה אף אחד לא מבין... למה הוא ממשיך עם זה?
למה כ"כ קשה... למה אף אחד לא רואה? למה כולם רואים.... למה לא מדברים?

א. אנחנו פייטריות, נקודה!
ב. המוות לא יביא שום תיקון לעולם הזה - הוא רק ישאיר הכל אותו דבר עם פחות נשמה אחת.
ג. את יכולה לשנות חיים של אחרות, את יכולה לטפל רגשית בנפגעות, או לסייע למשפחות או לתמוך בקווי על"ם וכו'.
ד. כבר יש לך עתיד והוא אוטוטו הולך להתגשם - כולל מעבר למקום אחר. משם תפרסי כנפיים יקירה - תתחילי לעבוד, תשכרי דירת סטודנטים ותתחילי לחרוש על תואר בפסיכולוגיה או פסיכיאטריה או עריכת דין או השד יודע מה...
ה. כי הכלבה צריכה אותך ואף אחד אחר לא דואג לה כמוך.
ו. כי יש לך אנשים שאכפת להם מאוד מאוד ממך - למרות שלעיתים הם נראים מוזרים וכבדים ומבוגרים ומעצבנים ורחוקים.

כי מגיע לך לחיות! כי מגיע לו למות!!!!
כי את טובה מדיי - ולכן את תתאמצי ותעברי את המשב הזה כדי להתפתח.
הדברים בחוץ הרבה הרבה יותר טובים מאשר בזוועה פנימה.
האמיני לי

נכנסת בכנוי אחר

הודעהעל ידי נכנסת בכנוי אחר » א' מאי 03, 2015 10:54 pm

לומדת אני אוהבת אותך..
העלית לי חיוך לפנים..
אני לא מסוגלת לעזוב עכשיו אני חייבת לעבור את הבגרויות גם עם ציונים נמוכים שלפחות תהיה לי תעודת בגרות...
אבל..
אבל..
הוא התקרב..
הוא ניסה.
אנישבורה

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 44 אורחים