התשמע קולי בפרקליטות במדינה

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

אישה באפלה
משתמש פעיל

התשמע קולי בפרקליטות במדינה

הודעהעל ידי אישה באפלה » ו' מרץ 27, 2015 1:09 am

היי ,אני נפגעת גילוי עריות !! היה לנו מפגש , רק חבל מאוד שלא באו עוד בות (נפגעות)כל אחד סיפרה את הכאב שלה ותטראומה שהיא עוברת במשך החיים והמשך חייה, לעינה קבוצות של תמיכה, אני ספרתי את החויה שלי כולי נסער
ורועדת מתוך פחד, שלא יעשו לי עוד משהו בחיים,
כאב עצב מרגישה שעולמי חרב עלי, רוצה להעלם ולא לראות אף אחד !! רוצה גם לשרוד את שארית חיי !! קשה לי לדבר על זה מטיש מאוד , אבל אני חייה את זה 24/7 שעות ביימה, רק חבל שלו הרג אותי לפני שגלתי עד היום, כמה אפשר עוד לסבול? גם אני והילדים והנכדים וכל בני משפחתי שהם מסיבי מתי יגמר היסרויים שלי מתי נצא לאור?????????????????????????????

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: התשמע קולי בפרקליטות במדינה

הודעהעל ידי מיכלל » ו' מרץ 27, 2015 7:26 pm

הי יקירה!
אכן היה מפגש מאוד כואב ואמיתי,
אני יודעת שהפרקליטות בהחלט קיבלו את דיברכן ובהחלט רוצות לעשות שינויים בדרכי העבודה שלהם.
אני כן אופטימית שחשיפתכן תתרום לבאות.
נשמה יקרה,אמן ואמן שתהיה לך שבת ברוכה
בהערכה רבה,מיכל.

לורנס
משתמש פעיל

Re: התשמע קולי בפרקליטות במדינה

הודעהעל ידי לורנס » ד' אפריל 01, 2015 9:28 am

אישה יקרה,
אני רוצה להביע את הערכתי לאומץ לב והתמדה שאת מגייסת, על מנת לעזור לך ולכל הנפגעות להכיר ימים טובים יותר.
אני מאמינה שהמלחמה שלך כה צודקת לא תהיה לשווא.
:hi: תרגישי טוב, יקרה,
לורנס

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 41 אורחים