טריגר

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

שרון שרון

טריגר

הודעהעל ידי שרון שרון » ב' מרץ 23, 2015 6:38 pm

היי לכולם :hi:

האמת היא שסתם רציתי לשתף.. לאחרונה אני נתקלת בתחושות שלא יצא לי להכיר מקרוב כל כך.. פתאום אני נלחצת מזה שאנשים נוגעים בי פיזית. יש לי תחושה שזה תמיד היה שם איפושהו, אבל זה היה כל כך בשליטה שלא בא לידי ביטוי.. נתקלתי במצב שאמא שלי סתם צחקה איתי והציקה לי, נגעה בי עם הרגל וישר נרתעתי, כעסתי עליה ואמרתי לה שזה ממש לא נעים לי. היא קצת לא ציפתה לתגובה כזו ולא הבינה מה כבר היא עשתה.. מיד כמובן צחקתי ואמרתי שסתם זה כזה מציק וזהו.. עברנו את זה בשלום. גם אחי.. סתם שכבתי על המיטה והוא שיחק עם החתולה ליד וכל הזמן יצא שמישהו מהם נוגע לי בשמיכה וזה פשוט הרתיח אותי.. בקיצור כל מיני מצבים כאלו וזה מעצבן אותי וכואב לי כי זה רק נעשה יותר ויותר גרוע עם הזמן.. מן תחושה כזו שלאט לאט עוד ועוד דברים יתחילו לצוף על פני המים ובמקביל אני אאבד עוד ועוד שליטה (למרות שאני לא יכולה להגיד שכרגע ממש צף איזה משהו נוראי.. פשוט תחושה כזו ומה שמגביר אותה זה שאני מתחילה להרגיש כאב בנוגע לנושא ובחיים לא הרגשתי את זה..)

אני כל הזמן חושבת להתחיל טיפול אבל יש לי חששות בנוגע לזה.. אולי מישהי/ו שעבר/עובר טיפולים פסיכולוגיים יכול לתאר לי איך זה? איך מתחילים, איך מרגישים, מה אומרים? אני אגיד לכם את האמת, אני עדיין לא שם.. אני מרגישה כאילו אני מסתכלת על עצמי מבחוץ בעין מאוד אובייקטיבית, מאוד שקולה, מאוד בשליטה, מאוד הגיונית..

תודה רבה על ההקשבה :iloveu2:

לורנס
משתמש פעיל

Re: טריגר

הודעהעל ידי לורנס » ד' מרץ 25, 2015 2:13 pm

שלום לך, יקרה,
את מתארת מצוין את מה שעובר עליך וגם מודעת במה שמסתתר מאחורי מצבך אמנם "לא נוראי", אבל כן מציק ועלול להציק יותר ויותר. לכן לשאיפה שלך לטיפול פסיכולוגי יש מקום ומקום מכובד מאוד. מתי תהיי מוכנה להשקעה הזאת ואיך זה יתקיים, את זה תמצאי בעצמך : אין מתכון ולא צריך מתכון, התהליך הוא אישי והמילים באים , גם השתיקות, לפי הקצב שלהם.
מאחלת לך בהצלחה
ומחזקת את ידייך,
:growing: לורנס

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים