עמוד 1 מתוך 1

פיברומיאלגיה

פורסם: א' דצמבר 14, 2014 12:48 am
על ידי בוחרת בחיים
שלום לכם,
לא נכנסתי לפורום זמן רב מאד.
עד שחשבתי שהפגיעה מאחורי גיליתי שחליתי בפיברומיאלגיה קשה. זה מחלה אוטואימונית שגורמת לזה שמרכז הכאב במוח יפעל כל הזמן וכתוצאה מכך כואב 24/7. הכאבים לא נפסקים ועוצמתם לא תתואר עד שהגעתי למצב של משכחי כאבים נרקוטים. המודעות למחלה הזו נוראית והרופאים מתייחסים אל החולות, אלי, כאל לוקות בנפשם.
המחלה הזו שהתפרצה בעקבות הפרעת הדחק הפוסט טראומטית מביאה אותי לידי סבל שמעודו לא חוויתי. מצאתי את עצמי שוכבת שעות על רצפת החדר, בוכה מכאבים ומחכה שמישהו ימצא אותי, מצאתי עצמי הולכת לטיולים בית ספרים כאשר אני נאלצת להעזר במקל הליכה. הפסקתי לאכול את כל המאכלים שאני הכי אוהבת למען הסיכוי הקלוש שזה יעזור להפחית אפילו במעט את הכאבים המקוללים הללו.

אני לא נשברתי, אני רק רוצה לומר שזה לא פיר שעד ששמתי את ההתעללות המינית מאחורי הגיעה המחלה הזו , שהיא בעצם נגזרת של ההתעללות, והתעללות בעצמה.
אני רק רוצה לצעוק למישהו שהמחלה הזו אמיתית ואין בי אף לא שמץ של אשמה על מה שקרה ועל זה שלקיתי בה.

ביום ראשון הבא 21.12 בת דודה שלי תתחתן, זהו היום שבו סבי ישתחרר מהכלא. אני יודעת שהוא ינכח באירוע אבל לא מפחדת. יודעת שכל המבטים יופנו אלי, אבל לא חוששת.
אני אכנס לאולם בראש מורם, אהייה הכי יפה שאפשר, אשתדל לא לצלוע כתוצאה מהכאבים ואראה לו שלמרות הכל, אותי אי אפשר לשבור. אני לוחמת.

Re: פיברומיאלגיה

פורסם: א' דצמבר 14, 2014 12:55 am
על ידי אמה
את לא לבד עפ הפיברו.. אני מכירה עוד אנשים שחולים במחלה הזאת וכן, זה נוראי.. תני לעצמך את הלגיטימציה להתלונן.. וכן, יש רופאים שלא מאמינים במחלה הזאת .. תמצאי לעצמך פשוט את אלו שכן ..
ו.. את אלופההה!!!!! המילים האלה שכתבת לגבי האירוע שיהיה מחזקים בטירוף!!! ואת שפיצית על! שולחת לך חיבוק!

Re: פיברומיאלגיה

פורסם: א' דצמבר 14, 2014 10:12 am
על ידי בוחרת בחיים
תודה אמה!
שמעתי אתמול את השירים שלך והתחברתי מאד לשיר שבחתימה שלך. את ממש מוכשרת.

תודה על החיזוקים.
שולחת חיבוק בחזרה

Re: פיברומיאלגיה

פורסם: א' דצמבר 14, 2014 5:05 pm
על ידי עפרה
שלום לבוחרת בחיים
אכן מחלה שהיתה עם "יחסי ציבור" גרועים אך היום ברור לכול שהסבל הוא אמיתי וקשה.
ישנן קבוצות תמיכה, מומלץ למצוא את הפעילות הגופנית שתתאים לך ושתתחברי אליה זה מוציא קצת מהלופ של הכאב.
חזקי ואמצי, הנאה מלאה בחתונה
עפרה

Re: פיברומיאלגיה

פורסם: ב' דצמבר 15, 2014 6:05 pm
על ידי אמה
[quote="בוחרת בחיים] שמעתי אתמול את השירים שלך והתחברתי מאד לשיר שבחתימה שלך. את ממש מוכשרת[/quote]
תודה!
אגב, לאחי נורא עזר לזתות מיץ גת, אבל לא השטויות שמוכרים בפיצוציות עם אלכוהול.. אלא מיץ גת נקי. )יש לנו מאחורי הבית גת אז פשוט מרתיחים כמה עלים עם מים .. אה והוספנו לזה סוכר או מקל וניל כדי שיהיה מתוק..

Re: פיברומיאלגיה

פורסם: ב' דצמבר 15, 2014 11:59 pm
על ידי תמי
לבוחרת בחיים לילה טוב..
מכירה נשים שחולות במחלה הזו ובעזרת טיפול טוב מתפקדות ומרגישות טוב... כך שכדאי להגיע לרופאים המתאימים - ולטיפול המתאים.. ( באיזור הדרום יש רופא בשם פרופסור בוסקילה שמומחה בנושא שנים רבות.
את חזקה ואני מאמינה שתתגברי על המחלה הארורה. תהני בחתונה ותרגישי טוב.. ואם את זקוקה לחיזוקים אנחנו פה בשבילך - תמי - מתנדבת מסל"ן