חושבת לוותר אני לא יכולה יותר

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
רק נערה
משתמש פעיל

חושבת לוותר אני לא יכולה יותר

הודעהעל ידי רק נערה » ד' נובמבר 26, 2014 5:41 pm

קשה לי מדי..

סמל אישי של המשתמש
יעל מסלן
מתנדבת מסל"ן

Re: חושבת לוותר אני לא יכולה יותר

הודעהעל ידי יעל מסלן » ד' נובמבר 26, 2014 6:11 pm

הי
קוראת שעדיין קשה לך
אל תתיאשי שימרי על אופטימיות ותנסי לשתך אנשים שאת סומכת עלים
נכון זה לא פשוט
אבל באמת שיכולים לעזור לך....
תהיי חזקה וסימכי עלינו שאנחנו בשבילך כאן
ולו רק כדי לתת לך כוח ותקווה
יהיה טוב
איתך יעל מסלן

לינה22
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לינה22 » ד' נובמבר 26, 2014 10:44 pm

את רוצה להיות חזקה , כל אחד רוצה להיות חזק. אז למה תוותרי? זה לא יעשה אותך חזקה יותר...
תמשיכי להלחם רק עבודה קשה תביא אותך לתוצאות גבוהות ולחיים באמת איכותיים וזה לגמריי אפשרי ואני מדברת אלייך מהמקום הנמוך ביותר שלי שממנו צמחתי
אל תוותרי לעצמך אל תחפשי דרך קלה לצאת מהחוויה הקשה
אוהבת וכאן בשבלך לינה
לפי כל חוקי האווירודינמיקה , הוכח שהדבורה אינה יכולה לעוף.
הסיבה לכך היא שהמסה שלה וגודל גופה- באופן יחסי לאורך כנפיה, אינם מאפשרים לה לעוף. אבל.. היות והדבורה אינה מודעת כלל לעובדות אלו, ועקשנית היא בדעותיה ומאמינה בעצמה ... היא עפה, וגם מייצרת דבש!

לורנס
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לורנס » ד' דצמבר 03, 2014 9:59 am

נערה יקרה,
על מנת שנוכל לעזור לך להתמודד עם המצב, שתפי אותנו יותר במה שקשה לך. זה לפחות יכול להקל על הרגשות הקושי.
אני בטוחה שיש לך כוחות פנימיות שטרם גילית. תחפשי אותם, בעזרת מטפל, אם יש לך. אנחנו נתמוך בך בכל מאמצייך להתגבר על הקושי.
באהבה,
לורנס :love1:

סמל אישי של המשתמש
נעמי דפנה נחום, עוד
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי נעמי דפנה נחום, עוד » ה' דצמבר 04, 2014 3:45 pm

הי, לכולנו יש רגעי משבר. כולנו לעיתים מרגישות שהמעמסה כבדה מידיי, ואולי כדאי לוותר ? אבל רגע לפני, כדאי אולי לברר, להתייעץ לשאול. אולי ישנם פתרונות נוספים. אני חושבת שכל אחת מאיתנו יכולה להזדהות עם מעמסה כבדה מנשוא, ואז השאלה עולה "אולי כדאי לוותר...".

רגע לפני, אני מציעה לך לשתף אותנו ברגשותייך, אולי נמצא יחד פיתרון ? אולי נציע הצעה אחרת שתהיה מקובלת עלייך, ובכלל שיתוף רגשותייך יכול להועיל לאחרות, שחשות כמוך. אשמח לשמוע ממך. :growing:

סמל אישי של המשתמש
רק נערה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי רק נערה » ו' דצמבר 05, 2014 12:16 am

פשוט כואב לי מדי....
נימאס לי להיפגע..
אני בתקופה קשה.
ואני נותנת מעצמי יותר מדי שכבר לא נשאר לי כלום...
אני בלי שעות שנה...איזה 30 שעות ואני גזורה...
אני לא יודעת מה אני רוצה ולא מסוגלת לשתף אנשים...

לומדת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לומדת » ו' דצמבר 05, 2014 10:20 pm

חנוכה מתקרב יקירה,
עוד קצת ואנחנו שם...
שאלתי היום את אבא שלי מתי זה יוצא - אז הוא אמר שביום ג' הבא-הבא (:
סופגניות, לביבות, חנוכיה, פסטיגל (?!) חחחח
עוד קצת נתראה - אם תרצי לפני את יודעת מה הכתובת שלי.
חיבוק ענק ממני - כבר נפגשות

סמל אישי של המשתמש
רק נערה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי רק נערה » ש' דצמבר 13, 2014 6:13 pm

אני לומדת עד יום חמישי..מה שאומר שאני יכולה לבוא אליך רק בחמישי בערב או בשישי בבוקר :(

לומדת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לומדת » ה' דצמבר 18, 2014 9:21 am

חמישי בערב נשמע נפלא ((:

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' דצמבר 18, 2014 4:16 pm

הי נערה !

יחד עם כל הקושי את כתבת אני בתקופה קשה - אני בטוחה שקשה לך אך את יודעת שזו תקופה,ותקופה מטבעה לעבור,
כך שקחי מעט חום ואור מנרות החג ויחד איתן אתנו ועם חברות - תעברי את התקופה הקשה.
איתך לכל בקשה,בהערכה,מיכל.

סמל אישי של המשתמש
רק נערה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי רק נערה » ה' דצמבר 18, 2014 6:30 pm

מיכל תודה..
מה שמבאס שהתקופה הזאת ארוכה מדי..
התפוצצתי על יותר מדי אנשים שאני אוהבת..התחצפתי הרבצתי נפגעתי..
זה מה שכתבתי למחנכת שלי יום שני אחרי שהתחצפתי אליה ולכל מורה אחרת שהסתכלה לכיווני והמחנכת יצאה עלי ואמרה שעברתי את כל הקווים האדומים שיש:

"את בחיים לא תביני! את יכולה לחשוב שאני חולת נפש או זקוקה לטיפול או סתם עושה את עצמי..את יכולה לחשוב מה שבא לך..
את יכולה להגיד שאני משחקת משחקים ושאני רומזת דברים..
את יכולה לחשוב שהבעיה היא אני...
מצדי את יכולה לחשוב שאני זקוקה לטיפול תרופתי ולמסגרת לחולי נפש או סתם שאני נערה שמשעמם לה בחיים ובא לה לעבוד על אנשים..
אבל את לעולם לא תביני מה באמת קורה כמה כואב ואיך מילים ומעשים חודרים..
את חושבת שאני מתחצפת סתם כך או שאני לא יושבת בשיעור כי לא בא לי ואם אני רוצה אני אצליח..הרי בטיול הצלחתי..
את טועה!! בטיול החזקתי את עצמי כי התחייבתי..אבל כמה זמן בנאדם יכול להחזיק את עצמו? כמה זמן בנאדם יכול להיות מישהו שהוא לא?
את לעולם לא תביני את הכאב שבפנים שמתנהגים אליך כמו אל ילד בן חמש או שטוענים שאתה עושה הכל סתם ככה..את לעולם לא תביני מה ההרגשה שמישהו נוגע בך בין אם זה מדע נעים או לא..אז אספר לך משהו שבנאדם וחצי יודע עלי..זה לא משהו שאפשר לראות וההיתי בשוק שהרופאה שמה לב לזה..שנוגעים בי אני קופאת..כן קפיאה של מאית השניה אבל אני קופאת..שנוגעים בי לשם חיבוק הלב עוצר שניה ובודק את הסביבה אם אהיה עם מד דופק יראו שהדופק שלי מהיר מדי..הרופאה שמה לב לזה שבדקה אותי..כל נגיעה..בין אם זה בנאדם שנתקל בי ברחוב או חיבוק..בין אם זה מגע שאני רוצה או לא..כל מגע כזה נחרט לי בזיכרון מרגיש לי צורם לי כואב לי ולפעמים מביא טריגר..כשזה חיבוקים אז זה לא יביא למצב של טריגר....אבל שזה סתם מגע שאני לא תיכננתי עליו יחרט לי בזיכרון..אז אולי עכשיו את חושבת שאני מחרטטת או סתם סתומה ואני בסדר עם זה..רק יכולה להגיד לך לי נגמרו הכוחות..אני פה בשביל להשאר..אבל הלב שלי פצוע..תצחקי כמה שבא לך.."

המחנכת שלי לא ידעה מה להגיב וכתבה שהיא אוהבת אותי...

היום עשיתי שיחה עם זאתי מעלם והיא אמרה לי שאני פשוט לא מתקדמת כבר תקופה ארוכה אז כתבתי לה:

"יותר קל לכתוב והרבה יותר נוח בשבילי אז פשוט אסביר את עצמי פה..אני מנסה לא להישר באותו מקום..להתקדם להצליח..להמשיך בחיים..אבל כל פעם יש לי נפילה יותר כואבת מלפניה..את בחיים לא תביני אותי ואני מאחלת לך שבחיים לא תביני אותי..שלא תביני את ההרגשה שלי ואת הכאב..אני לא רואה בטיפול משהו שיעזור לי..ואני מכירה את עצמי מעולה..כל פעם שאני מתכננת איך אקום שוב..שאני אוספת את הכוחות מחדש אז נופל עלי משהו בין אם זה הפגיעה או משהו שקורה בבית או פגיעות אחרות..כל דבר כזה מהרר את האמונה שלי בעצמי ואת הביטחון..מוריד ולוקח את כל הכוחות שנאספו ועד שאני אוספת אותם שוב אני מתרסקת..השלוש ימי חופש האלו שלקחתי היו בשביל לאסוף כוחות אבל שוב משהו ריסק אותי..אני צריכה פשוט יום יומים שקטים לתת לעצמי לאסוף כוחות להתחיל ללמוד אני חטשבת שאם אתחיל לשבת על מתמטיקה ביומים שקטים כאלו תחזור לי המוטיבציה ללמוד ולהשקיע בלימודים וזה יתן לי כוח נוסף להמשיך..כרגע הכוחות שלי במצב מרוקן ולכן אני מרגישה את כל זה ולכן העדפתי לא ללכת לבית ספר..כשאני במצב מרוקןנ אני יותר מתוסכל ודיי תוקפת כל מי שיבוא אלי בין אם הוא לטובתי או נגדי בין אם הוא בא לעזור או לפגוע..כשאני במצב מרוקן אני עושה דברים שאני מתחרטת עליהם..אני לא חושבת יותר מדי בהגיון ותמיד מצטערת על זה..מה שאני צריכה כרגענזה את הכוחות שלי בחזרה כדאי שאחזור לתפקד נורמאלי..מה שאני צריכה כרגע זה אוויר לנשימה..זה חיים ללא פגיעות או מראות שאני לא אמורה לראות..אני צריכה רק יומיים כאלו של שקט שבהם אני עושה דברים אחרים ואפילו מתחילה בקטנה ללמוד ועושה תיאוריה עושה דברים שיקדמו אותי שיחזקו אותי..אני יודעת שאני אצא מהלמטה שאני נמצאת בו עכשיו אני יודעת שאני לא אוותר לעצמי גם אם אשאר בלי כוחות בכלל..גם אם אשאר לבד..אני יודעת שבמצב שטני כרגע אני רק פוגעת בסביבה שלי..מתחצפת לכל אחד כמעט..תוקפת..מאיימת..ולפעמים מרימה יד..ולא זאת ממש לא אני..אם מישהו היה מתאר לי את עצמי ככה ההיתי טוענת שהוא טועה שהוא משקר..אבל כשאני בלי כוחות בכלל אני כבר לא רגישה ולא מוסרית כמו מי שאני באמת..אני מאבדת חלקים חשובים מהאופי שלי..
אני לא יודעת אם הבנת את מה שכתבתי..אני רק יודעת שאני פרקתי את מה שישב עלי."

זאתי מעלם כתבה שבחיים לא הסברתי את עצי כל כך טוב ולילה טוב...

בקיצור מרגישה רע עם עצמי...

סמל אישי של המשתמש
יעל מסלן
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי יעל מסלן » ה' דצמבר 18, 2014 6:55 pm

הי אין ספק שאת בתקופה שלא קלה לך ולא לסובבים אותך
אבל תראי איזה יופי שאת יכולה לתאר את מצביך דרך הכתיבה
זה פיתרון שיכול להקל עלייך ולמנוע ממך לפגוע בסובבים אותך
תשתמשי ביכולת הכתיבה שלך כל פעם שאת מרגישה שאת הולכת להתפוצץ על מישהו
יש לך יכולות רבות ויש חופשה מבית הספר תשתדלי להיות עם אנשים שכיף לך איתם
ובטוח שעוד יהיה טוב תסמכי על עצמיך
מכל מצב אפשר לגדול ולצמוח
ואת כזאת
מחזיקה אצבעות
יעלך מסלן

סמל אישי של המשתמש
רק נערה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי רק נערה » ה' דצמבר 18, 2014 7:18 pm

היי תודה..אנסה...

הרגע ראיתו אותו ערום :scared:

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ו' דצמבר 26, 2014 12:13 am

כתיבה זו דרך שאני חיה בה כבר שנים
והיא הדרך שעזרה לי קצת בטיפול

ובכלל לומר דברים למישהו

אל תוותרי לעצמך תני חופש בכתיבה ופרקי מעלייך את המועקה יקירה.
שי
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

סמל אישי של המשתמש
רק נערה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי רק נערה » ו' דצמבר 26, 2014 3:18 pm

:scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared:

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 42 אורחים