מחפשת קבוצת תמיכה של פגיעה מינית בילדות או בכלל

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

לילי30000

מחפשת קבוצת תמיכה של פגיעה מינית בילדות או בכלל

הודעהעל ידי לילי30000 » ג' אוקטובר 28, 2014 8:35 pm

היי הרבה זמן לא נכנסתי לפורום....
אני בתקופה חדשה כרגע ב1 לנובמבר אני נכנסת לדירה חדשה בגבעתיים....
אשמח לקבל מידע על קבוצות תמיכה לגילוי עריות או פגיעה מינית בכלל באיזור המרכז!

לילי30000

Re: מחפשת קבוצת תמיכה של פגיעה מינית בילדות או בכלל

הודעהעל ידי לילי30000 » ג' נובמבר 11, 2014 9:48 am

היי אני צריכה עזרה דחוף לא ביקשתי מעל גלי האתר אבל אפשר בפרטי אני חייבת למצוא קבוצת תמיכה באיזור המרכז דחוף!!!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' נובמבר 16, 2014 8:14 am

לילי בוקר אור !
האם ניסית את מרכז הסיוע בתל אביב ? 1202 ?
בהצלחה, אם תרצי שאבדוק עבורך פרטים שם,אשמח.מיכל.

לומדת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לומדת » ג' דצמבר 02, 2014 11:23 pm

בדיוק ראיתי פרסום של אורלי פרויד בפייסבוק על פתיחת קבוצה לנפגעות גילוי עריות בת"א
נסו לאתר את זה ופנו אליה.
בהצלחה !!!!

לומדת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לומדת » ה' דצמבר 18, 2014 9:17 am

היי בנות,
לאחר קבלת פנייה ממתמודדי שהגיעה לאחרונה מארה׳ב החלטתי תום שוב קבו׳ צעדים של SIA באזור השרון.
הקבוצה מתנהלת במסגרת תוכנית 12 הצעדים של אלכוהוליסטים אנונימיים אבל עוסקת אך ורק בגילוי עריות במשפחה.
נכון להיום יש רק קבוצה פעילה אחת (זו) בארץ והיא לנשים מעל גיל 18 בלבד - בשל חובת הדיווח...
אם יש מישהי שחשה צורך בתמיכה קבוצתית ומעוניינת לקבל כלים להחלמה ולהתמודדות מוזמנת לפנות אלי בהודעה לפרטי ואתן את הכתובת.
הפגישות יערכו כל יום חמישי (החל מהיום) בשעה 16:00 עד 17:30.
כל אחת ואחת מכן יוצר ממוזמנת לפנות.

לגבי נפגעים בנים - במידה ויגיעו מספיק בקשות אדאג לפתוח לכם קבוצה נוספת, אבל אזדקק למישהו אחד שיהיה מוכן לשמש כמזכיר הקבוצה, לדאוג לה ולהיות בכל הפגישות - אחרת זה לא יתנהל כהלכה...

חג חנוכה שמח והמשך יום נפלא,
לומדת

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 41 אורחים