לבד וקשה לי

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
AMIT

לבד וקשה לי

הודעהעל ידי AMIT » ד' יוני 06, 2007 11:04 pm

:cry: אני לא יודעת איך לצאת מהבית הנורא הזה....

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » א' יוני 10, 2007 1:55 am

עמית, מה דעתך לשתף אותנו קצת במה שעובר עליך?
תספרי לנו על עצמך קצת, וגם על מה שקורה בבית.
תעשי את זה בדרך שלך, במילים שלך, בקצב שלך.

המשפט הבודד שלך מספיק בשביל להבין שהחזקת די הרבה זמן משהו כואב בלב,
אנחנו כאן בדיוק בשביל זה... ועמית, את לא לבד :)

סמל אישי של המשתמש
AMIT

הודעהעל ידי AMIT » א' יוני 10, 2007 10:28 am

כואב לי שאני ניפגעת,כואב לי שהסבל הזה ממשיח יותר מידי זמן,
אבא שלי פגי בי מגיל שש אד אכשיו,היום אני בת 20+ וקשה לי נורה,אכשיו אני אצל חברה ואני מחפסת בית,אני גרושה,אמא לשני ילדים שלא איתי כרגע וכשה לי מאוד..... :(

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » א' יוני 10, 2007 2:10 pm

מכיוון שמדובר בהרבה מאד זמן, האם יש גופים מעורבים שמטפלים בנושא בצורה כלשהי?
משטרה? עובדת סוציאלית? פסיכולוגים?
מישהו מהמשפחה שלך יודע? סובל ממנו גם?

סמל אישי של המשתמש
AMIT

הודעהעל ידי AMIT » א' יוני 10, 2007 7:14 pm

האמת אני מרגישה אכשיו מרוקנת מכוחות,אני צריכה לשכור דירה כדיי להיות לבד ואם ילדיי,אני מרגישה שאני נופלת....
אני אצל חברה אכשיו,אבל נורה נורה קשה לי,קשה לי הזכרונות,קשה לי להרגיש אותו עדיין אליי,גם אם אני יודעת שהוא לא יכול לפגוע בי אכשיו,ההרגשה שלו אליי וההרגשה של כל האלימות הזאת קשה לי,יש שאומרת רוצה כבר למות ויש שאומרת רוצה לחיות טוב יותר ומגיע לי.
אני בקשר אם עו"ס שמנסה לעזור
ואין עוד מי שניפגע מימנו,זה רק אני והוא....
אני לא רוצה לומר כמה אני מייחלת למותי,וכמה פוחדת מחיי,לא יודעת כבר מה טוב לי ומה אני יכולה ומסוגלת לעשות מכאן.....

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » א' יוני 10, 2007 9:58 pm

עמית, עניתי לך תגובה ארוכה, ונתקע לי המחשב (: אז היא נמחקה, ואני חייב לזוז כרגע, אז אני אשחזר אותה מאוחר יותר (: שיהיה ערב טוב
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » א' יוני 10, 2007 9:58 pm

מצויין שאת בקשר עם עובדת סוציאלית, הם אנשים נפלאים, וחשוב לתת להם את הצ'אנס לעזור.
אין לי ספק שהזכרונות קשים מאד, ולשכור דירה לבד, כאשה גרושה גם זה סיפור לא פשוט כשלעצמו, אני חושב שכדאי לך לנסות למצוא לעצמך נקודות "אור" דברים בחיים שלך שלמרות הכל גורמים לך אושר, נותנים לך תקווה, ורצון להילחם בעבר, למען העתיד.

הדוגמא הכי פשוטה לכך היא הילדים שלך, האחריות על החינוך שלהם, לגדול להיות אנשים טובים עם ערכים, ולדאוג שהחיים שלהם כילדים יהיו הרבה יותר טוב מהחיים שלך כילדה, את התקוות האלה והשאיפות את יכולה ליצור לעצמך, ולהיאחז בהן ברגעים היותר קשים.

ולא להתבייש להיעזר בסביבה, בין אם זה עובדת סוציאלית, חברות טובות, והקהילה שלנו כאן.
את צודקת, מגיע לך לחיות טוב יותר, את אישה חזקה, גם אם החיים הקשו עליך עד עכשיו, עם רצון תקווה ואמונה שיהיה טוב, את יכולה לדאוג שהחיים שלך באמת יהיו טובים יותר, כמו שמגיע לך.

אני שוב מזמין אותך לדבר כאן, לספר מה עבר עליך, מה עובר עליך, זכרונות ששמרת בבטן, תקוות, חלומות שאת רוצה להגשים, יש כאן בנות שאוהבות לעשות את זה דרך שירים שהן כותבות, יש שכותבות סיפור קצר, או פשוט מספרות, תבחרי את הדרך שמתאימה לך.

ותאמיני בעצמך, שלא רק שמגיע לך חיים טובים, את גם תצליחי ליצור לך חיים טובים, לך ולילדים שלך.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
NO EXIT

אנחנו פה בשבילך עמית תמיד

הודעהעל ידי NO EXIT » ה' יולי 19, 2007 8:18 pm

תמיד איתך

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים