שוווהההההה קריאה לכולם !!!!!!! קבלתי מבחור בפסייי

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

אישה באפלה
משתמש פעיל
הודעות: 345
הצטרף: ה' פברואר 04, 2010 5:37 pm

שוווהההההה קריאה לכולם !!!!!!! קבלתי מבחור בפסייי

הודעהעל ידי אישה באפלה » ו' אוקטובר 18, 2013 10:09 am

ון הואפרופסור למשפטים בבית הספר למשפטי קרדוזו ,ומחבר ספר " משפט נדחה : מה אמריקה צריכה לעשות כדי להגן על ילדיה "שרק יצא לאור בכריכה רכה עםהקדמה חדשה. כתובת הדוא"ל שלההיא : Hamilton02@aol.com

הגב ' המילטון אמור להיותאורח מיוחדבמבוסס אינטרנט של NAASCA " התעללות בילדים להפסיק עכשיו " לדברבתכנית רדיו 20:00 EST על יום ב', אוקטובר 28


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

קליפורניה

ברקלי סדנה מטפלת בתקיפה מיניתכאונס דיווח על עלייה

מאת יהודית Scherr

ברקלי - " אונס הוא אונס לא הוא לא. ". תקיפה מינית היא לא מוצדקתותקף האדם הוא לא אשם.

זה היההקונצנזוס ברור בקרבתריסר המשתתפיםבסדנת מודעות תקיפה מינית אוקטובר 12 בכנסייה הדרומית של הקמפוס טריניטי המתודיסטית המאוחדת . נותני חסות כללו נשים אזור מפרץ נגד אונס ; תלמידי Associated שלאוניברסיטת קליפורניה ,אונס , התעללותוגילוי עריות רשת הארצית ; ומשרד המועצה קריס וורטינגטון .

"זותרבות שמנרמלת תקיפה מינית ", אמר רכז סדנה אלה Bastone ,UC ברקלי בכיר. " זו תרבותשהופכת אותו לאישורלתקיפה מינית לקרותוהופכת אותו לבלתי נראה , כאשר זה קורה ".

בברקלי, דיווח על אונס קפץ מ 20 בשנת 2011 39 בשנת 2012; 18 דווחו במהלך ששת החודשים הראשונים של שינה 2013 , על פי ברקלי המשטרה. ( זה לא ברור עד כמההגידול נבע יותר דיווח אולמספר רב יותר של התקפות . ) רוב האירועים בוצעו על ידי מישהו הידועלאדם שהותקף .

אלמנט מרכזיבאונס עצירה הוא להביא את הנושא מתוך הצללים , אמר Aquiela לואיס,אמן מילה מדוברוניצול של שני ילדות ואונס מבוגר.

" גידלו אותי לא לספר לאף אחד, " אמר לואיס. "אבל אם אתה שומר את זה בפנים, אתה לא הולך לרפא. "

לואיס עכשיו מדבר על הטראומה מתוכה . הריפוי שלה החל עם כתיבה. "כתבתי את מה שאני מרגיש ", היא אמרה , לייעץ ניצולים , "פשוט להתחיל לכתוב . זה יכול להיותמילה ,משפט. לפעמים יהיה לך בלוקים שבם אתה לא יכול לכתוב או שאתה לא יכול לדבר. "

Bastone , הוכשרכיועצת משבר אונס, אמרמסע הריפוי לניצולים משתנה .

עבור אנשים מסוימים, " דיווח יכול להיות מסע באמת העצמה ", היא אמרה. אבל דיווח לא יכול להיות נכון עבור כולם , כי זה אומר " צורך לחיות מחדש את החוויות האלה כמו שאתה הולך דרך אפיקים הבירוקרטיים השונים", היא אמרה.

ניצול יכול לבחור להטיףלאחרים שהותקפו . " זה יכול להיות מעצימים להיות מעורבבעשייה ," אבל את נטל של חינוך הציבור לא צריך להיות ממוקם רק על כתפיהם של ניצולים אמר Bastone , וציין שהיא לא חוותה תקיפה מינית באופן אישי.

חבר המועצה וורטינגטון אמר בדרך זו יכול לטפל בעמיתים " תרבות אונס " היא באמצעות התערבות לפניתקיפה מתרחשת . במסיבה,לדוגמה, " אם זה נראה כמו זהשלחץ על מישהו, אם זה נראה כמושנאלץ מישהו ואתה לא בטוח , במקום להתעלם ממנה , וההליכה בכיוון השני , אתה צריך להתערבולהבהיר כי אם מישהו זקוק לתמיכה , אתה שם כדי לתמוך בהםושהם יכולים להגיד כן או לא ", אמר וורטינגטון .

סנגורו של וורטינגטוןלניצולי אונס הוא לא אקדמי. כילד אומנה בגיל עשרה, הוא נאנס על ידימכר שלמשפחת האכפתיות כלפיו.

"זה היה אחת החוויות של כל החיים שלי הגרועות ביותר ", אמר וורטינגטון . "להיות מוכה ומוכה ( על ידי הורי אומנים ) לא הכאיב לי דבר כזה שנאנסו עשה. "

היה לי ורטינגטון אין תמיכה באותו הזמן. "פחדתי לדבר עם אף אחד , להודות בכך שזה קרה", הוא אמר. "פחד שהאנשים הולכים להאשים אותי , אני פוחדמהבחור שעושה את זה זה אחד הדברים הנוראיים ביותר שיכול לקרות לך קצר של מוות. ".

אחרי שראיתי אתילד באומנה צעירה עירום עםהמתעלל , וורטינגטון קםאומץ לספר אמו המאמצת , שלאחר מכן המשיך את העברייןמהבית.

משתתפים רוצים לקיים סדנאות בכל רחבי ברקלי. "זהנושא בריאות קהילה", אמר Bastone . "אנו זקוקים לכל אדם ואדם להיות מעורבבשיחה. " 24 שעות ביממה התקיפה מינית הקו החם של BAWAR הואב510-845-7273 . ליצירת קשר עם משתתפי סדנה , שלח Ella_Bastone@yahoo.com .~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

קליפורניה

בואו נהפוך את כל הפוקוס שלנולהפחתת אלימות במשפחה

על ידי אמנות deWerk

אוקטובר הוא " חודש מודעות לאלימות במשפחה ", שאמור לתת להשהות האוכלוסייה של האומה כדי לשקול את ההשפעה שיש לאלימות מסוג זה ישבאדם, קהילה ויש לו את המדינה כולה.

השיקול הראשון , כמובן, הואהסבל האנושי שנגרם כתוצאהמאלימות במשפחה. נשים וילדים הכי מצוטטים לעתים קרובות כקורבנות של אלימות במשפחה הטיפוסיים , אך זכרים בוגרים לא חסכומלהיות קורבן . כמובן, הנתונים הסטטיסטיים מצביעים על כך שנשים הן נושא במיוחד לאלימותבבית. ילדים סובלים גם כן אבל יש גם חוקים ספציפיים אשר נועדו לתת מענה לנסיבות המיוחדות של אנשים מתחת לגיל 18 . למטרתו של טור זה , נשים הןהמוקד העיקרי של דיון. חודש מודעות לאלימות במשפחה נצפה לראשונה בשנת 1987 במטרה להכיר באופן רשמי את הבעיה, להגביר את מודעותולחנך את הציבור על מגיפה זו. לפני כמה שנים, הנשיא ג'ורג' בוש את ההצהרה הבאה : " כאומה , עלינו לקבוע סדר עדיפויות לטפל בבעיה של אלימות במשפחה בקהילות שלנו בכל יום של השנה. "

בנוסףלנזק הפיזי ונפשי שנגרם לקורבנות,הקהילה כולה מאבדת כשנשים מוכות . לעתים קרובות,הקורבן לא יכול ללכת לעבודה בגלל כאב פיזי או מבוכה של חבורות נראות לעין ופציעות אחרות. זה יכול להוביל לתפוקה מופחתת ואף אובדן עבודה . את העלויות של טיפול בקורבנות מבחינה רפואי ונפשית היא משמעותיות ,ועבור מי שלא יכול לשלם ,האוכלוסייה הגדולה יותר סופגת את העלויות הללו. קורבנות לעתים קרובות פוניםלסמים או לאלכוהול כדי להתמודד עם החיים במצבי אלימות במשפחה מתמשכיםשסיבה נוספתלאנשים של העם הזה כדי לקחת את הנושא ברצינות רבה.

בין אחת לארבע מ'נשים " סובלותתקיפה חמורה על ידי שותף במהלךתקופה של 12 חודשים בממוצע ," על פי מחקר אחד שקראתי. אפילו ההערכה high-end של ארבעה מ' כנראה באופן משמעותי מתחת למייצגת עד כמה גדול הבעיה באמת . באכיפת החוק, דעה רווחת היא כי תקריות אלימות במשפחה הן קשה תחת - דיווחו , מה שאומר שהבעיה לא ניתן לטפל כראוי עם על ידי המערכת המשפטית, אובריאות הנפשוקהילות רפואיות . קושי אחד עם הערכתמלוא היקפה שלהבעיה הוא שיש מספר גדול של נשים שאינם מדווחים מפרי מתוך פחד מעונש. רבים לסבול את התקיפות משום שהם תלויים כלכליבבן הזוג שלהם , או שהם עלולים לחשוש מהצורך לצאת בכוחות עצמם . תוצאות אלימות במשפחה בפגיעות גופניות , נשים רבות נהרגות על ידי בני זוג מחוץ לשליטה ולניצולים בדרך כלל סובלים מבעיות רציניות, לטווח ארוך ובנפש .

חודש מודעות לאלימות במשפחה לאומי מספק לנוהזדמנות מיוחדת להדגיש כי אלימות במשפחה היא פשע , כדי להזהיר את המתעללים כי הם יועמדו לדין ,ולהציע לקורבנות יותר סיוע ותמיכה. אנחנו יכוליםוחייבים לצמצם באופן קיצוני ולעבוד כדי לחסל את הנגע הזה מארצנו . כדי להצליח, מאמץ זה חייב להיות בפיהם של פקידים מכל קטע שלמערכת המשפט הפלילית, הפדרלית, מדינתיים ומקומי . מנהיגי קהילה , אנשי מקצוע בתחום בריאות , מורים, מעסיקים והתקשורת צריכים להמשיך ולהילחם בבעיה חמורה זו בנחישות ובנחישות.

אלימות במשפחה היא לא בעיה המבוססת על הגזע. זה חוצה את כל קווים הגזעיים, אתניים , תרבותייםוחברתיים כלכליים . דבר אחד בטוח , זה החוק של ארצות הבריתוכל המדינות של האיחוד שעושה אלימות במשפחתפשע חמור . נראה כי מדינות שונות משתנות סטנדרטים כאשר מדובר באלימות במשפחה. ארצות הברית, את עצמו , יש לו רקבעשורים האחרונים נקטו עמדה נוקשה נגדה , לאחר שנים של טיפול באלימות במשפחהבהסכמה שבשתיקה מצד השלטונות. זה כבר לא המקרה ,וחודש מודעות לאלימות במשפחה מזכיר לכולם שנשים הן לא להיות קורבן להתעללות ( 95 אחוזים מהנפגעים הם נשים ) .

לעולים מוכים , הבעיה יכולה להיות אפילו יותר מרתיע. אם הקורבן לא מדבר אנגלית , או שהוא מרגיש מאוים אחרת על ידי המחשבה על התמודדות עם הרשויות , הם עלולים למצוא את עצמם מסוגלים להימלט מהאלימות. נשים נפגעים רבות לא לפנות לרשויות , כי הם מרגישים שהם לא מאמינים לסיפורים שלהם.

נקודה נוספת שיש לשקול היא איך חברה מתייחסת לנשים ולילדים , וכמה מתעללים מטופלות אומרת הרבה על איך שהחברה מתורבתת באמת. אנחנו אוהבים לחשוב שהעם שלנו הוא בין תרבותי ביותר בעולם , אבל אנחנו רחוקים מלהיות מסוגלים לטעון שאנחנו אפילו קרובים להשגת שלמות. יש לנו עוד דרך ארוכה לעבור , ועד למועד שכל האדם למצוא את ההתעללות בנשים וילדים כמו להיות ראוי לגינוי , אנחנו לא יכולים להיות יותר מדי מרוצים מעצמו על איפה אנחנו באמת עומדים בעולם בתחום זה.

הסבל האנושיו השפעות כלכליות של אלימות במשפחה הוא כמעט בלתי ניתן לחישוב , אבל כולנו יודעים שזה הוא בעיה רצינית ונרחבת בחברה זו . זה חייב להיפסק ,ואת המתעללים נתנו שום סלחנות . אני יכול להבטיח לאנשים בקהילה שלנו שאכיפת החוק שלנו לנקוט עמדה אפס סובלנות נגד מי שבצע אלימות במשפחה. מי שתקיפה או לפגוע בשותפים שלהם תלך לכלאות ועמד לדין מחמיר. אם אתה קורבן , סומך עלה מערכת ולהתקשר למשטרה. למפרים , להסתבך בייעוץ ולעשות כל דבר אחר שיש צורך להפסיק את המעגל .

http://beta.cerescourier.com/section/22/article/1578/

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 37 אורחים