אתמול נפגשתי עם האח בשוק

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

אישה באפלה
משתמש פעיל

אתמול נפגשתי עם האח בשוק

הודעהעל ידי אישה באפלה » ד' ספטמבר 11, 2013 11:51 am

http://www.103.fm/programs/Media.aspx?Z ... 1t4nzVQ=EI
זהו אניייייייייייייייייייייייייייייי רוצה להיחשף רוצה לצלם את עצמי ולשלוח את הקשור לפסייבוק.
מה אתם מציעים לי הילדות לא מרפה מעלי כל פעם שאני רואה אותו....עולה עולה עולה !!!
I

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: אתמול נפגשתי עם האח בשוק

הודעהעל ידי מיכלל » ש' ספטמבר 14, 2013 8:20 pm

יקירה,אני מאחלת ומתפללת שיפה וקלה תהאהשנה אשר מתחילה לה עתה !
אמן שתצליחי לדאוג רק לשלומך את ולא לחפש איך לנקום בו,
הוא לא שווה את הכאב שמתרוצץ אצלך בלב!
באהבה,מיכל.

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

Re: אתמול נפגשתי עם האח בשוק

הודעהעל ידי אייל » ה' ספטמבר 19, 2013 2:15 am

שלום אישה באפלה,
פנית אלי בהודעה פרטית המבקשת עזרה בנוגע למה עושים כשיש הודעות פרטיות חדשות, אבל התיבה שלך מלאה.
א. כשאת שולחת לי הודעה כזו, אין לי יכולת לענות לך בהודעה פרטית - או יותר נכון לך לא תהיה יכולת לקרוא את התשובה שלי.
ב. יש לשאלות טכניות תת-פורום ייעודי: "תמיכה טכנית", שבו קודם כל מומלץ לחפש אם השאלה נשאלה בעבר או שיש מדריך שמסביר איך לפתור את הבעיה.
ואם אין, תשאלי שם, כדי שבנות נוספות ולא רק אני נוכל לסייע לך, וגם בנות נוספות יהנו מהידע הנ"ל אם יתקלו באותה בעיה.
ג. בננה כתבה הסבר מופתי בנושא זה בפורום תמיכה טכנית, וזה הקישור אליו:
viewtopic.php?f=9&t=3766

חג שמח
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 36 אורחים