פצע מזדהם

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
מצולקת

פצע מזדהם

הודעהעל ידי מצולקת » ב' דצמבר 10, 2012 7:21 pm

אני כאן כי אני חייה מחדש את הרגעים האפלים ביותר שלי
אני לא רואה שום דרך
וכל השדים ייוצאים החוצה
וכל שד רוצה ליטרת בשר משלו
ואני הייתי טיפשה והייתי עיוורת
אני לא מצליחה להשאיר את העבר מאחור
אני חווה כל שניה מעברי תוך התבוננות החוצה אל אנשים ,
חווה את החסר והחסך שנלקחו ממני . לקחו ממני את כל הפיסות, והחיסון שאמור להחזיק אותי ביום של משבר פשוט לא קיים
עכשיו כל משבר מתעצם ולי אין את החיסון לחסן את עצמי מהשפעות החיצוניות..
זה פוצע את חללי, הצלקות שמתאחות נפצעות מחדש.
הפצעים לא מקבלים את הטיפול הדרוש,
וכך מתוכי יוצא הריח, הריח של פצע מזדהם, ריח שאיש לא יכול להישאר אדיש מולו מנסה להסתיר.
מפזרת ניחוחות שונים, מנסה בכל פעם ניחוח אחר חדש וחזק יותר מריחי המתפזר,
ואני יוצאת מופסדת בכל פעם שנאבקת למניעת יציאתו.
וכך הוא נשאר בתוכי, נושאת את הפצע בשקט.צעד ועוד צעד.
והוא גדל וריחו מתעצם, יוצא מכל חורי גופי,שחור משחור צבעו,מגלה עצמו בגופי,מתפשט על עורי,והבגדים כבר אינם מכסים, ואני בושתי.
זעקתי נשמעת בנבכי נשמתי,מקוננת את קינתי בעת שגופי מהלך בין בני התמותה,והם אינם שומעים, הולכים לעברי בקצב מהיר.

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים