אני רק בת 14 ועכשיו מחכה לתגם משפט!!

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

אישה באפלה
משתמש פעיל

אני רק בת 14 ועכשיו מחכה לתגם משפט!!

הודעהעל ידי אישה באפלה » א' אפריל 22, 2012 9:26 am

בוקר טוב ושבוע טוב וחודש טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבב אמןןן!
אני כל שנייה מתרגשת מחדש .מרגישה שכל הדלתות ניפתחו לי מחדש וזאת התחלה טוב,,,
רוצה אני לשתף אותכם קצת במה חוותי בהתחלה בהמשיך חיי אחרי שאנס אותי אחי" איייכככססססהההההה !!!
אז כך מתחיל..
אני מחזירה לו מיכתב שהוא שלח לכל בני משפחתי (אחים ואחיות)
הנידון: מכתב חוזר אליך 21.6.206.....
ברצוני הפעם לפתוח סיפור חיי כל מה שקושר אלי ורק אליך ! זבל! כן אני לא חושבת שאני צריכה לבחול . על מילה או דבר שחוותי איתך,
אני שהייתי נערה גם סבלתי. ורק ממך . וכל התושבים עדים גם לכך למראות המזעזעות שלך. לסבל הנוראי ממך, אם זה פזית. או נפשית.
גם זהההההההההה פנטזיה???......הוא אומר שאני פנטזיתי עליו...לאחר שגדלתי במקומות אחרים. הגעתי לגיל שרציתי לחזור לבית האפל ששם שרפת את חיי.....ואת נשמתי , ואל תשכח אני רק נערה בת 14!! בלבד , אני חשבתי שכולם נוהגים להיכנס את .אחותי" למיטה ואחרי ההנאות שלך לתת לי מכות עד זב דם,
לא אשכח את היום שאחותי ילדה בהרצליה , ובכיתי רציתי לנסוע לבקר אותה ולראות למי הילד דומה. ואז צעקתי עלי ומשכתי אותי בשיער כדי שאני אכנס לחדר..של אמא " זוכר זבל?!
ואני בוכה ואורמת לך זבל אני במחזור......... אל תשכח גליו עריות זבל !! אך היית מסוגל להיכנס אותי במחזור למיטה?????..... בסוף שכבת על המיטה של אמא" ועשיתה את כל שאהבה נפשיך זוכר?
חולה מין , נוכל, שקרן, סוטה גנב!!! למה אני אומרת כך כי אתה היית גונב לי את כל הכסף .שהייתי מנקה את המדרגות (בעיר) טפו עליך מיץ של הזבל,
שאלת איפה הילדים שלנו ?.. חצוף גם על הילדים שלנו הוא נבל את הפה..ואז אני עניתי כמו גדולה........ נכון שכולם איבדו את האבא . אבל לא כולם התנהגו כמוך זבל ! את הייתי אבא אכזר , וגם אח סוטה , למה אני אומרת כך?!!!!!!! ההמשך יבוא......כל זה שלחתי לאחי לפני שנתיים אחרי שאני קבלתי מיכתב השפלה ,, אני לפחות שולחת דברים ומביעה את הכאב שלישהיה לכם ים ששששששששששששששששששל חייוכים }{ )))))))))))))))))) חיבוק ממני

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 36 אורחים