אחרי כול כך ברבה זמן

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
בודדה
משתמש פעיל

אחרי כול כך ברבה זמן

הודעהעל ידי בודדה » ד' יולי 08, 2009 4:59 pm

היום אני ניפגשתי איתו אחרי כול כך הרבה זמן לפני שבועיים התחיל בינינו קשר טילפוני הוא התחיל לקנות לי כרטיסים לפלפון והיום הוא לקח אותי מהכפר היינו לבד במכונית שלו הוא בדק לי את הטלפון כנראה הוא חשד שאני מקליטה אותו..
אחר כך הוא התחיל לגעת בידיים שלי לנשק אותם הרגשתי כול כך גועל כול כך כאב לי הרגשתי שאני מוכרת את עצמי לו תמורת בגדים וטלפון חדש שוב התחלתי להרגיש כמו מזמן הרגשתי שאני מוכרת את הגוף שלי את הכבוד שלי אבל מצד שני הרגשתי שהוא מרוצה ממני הרגשתי שאיש לא יפגע בי יותר הרגשתי מוגנת ...נסענו כמעט שעתיים כול הדרך הסתכלתי לעיניים שלו כול כך רציתי לגיד לו אתה פגעת בי נורא את לקחת ממני את הכול אבל משהו עצר אותי משהו בתוכי אמר לי שאני אשמה לא הוא אני זאת שרוצה בגדים רוצה קניות קרטיסם אני מוכרת את עצמי אז אין לי זכות לדבר וביקצור חזרתי אחרי ארבע שעות לבית מטושטשת מבוהלת לא יודעת מה לעשות לא יודעת מה עשיתי הקאתי את כול מה שהוא נתן לי הוצאתי הכול מהבטן וזהו עכשיו אני מרגישה על הפנים אני רוצה לחתוך אבל מתלבטת כי זה לא יעזור שום דבר לא יעזור ....
אהבה מולידה אהבה... אבל האהבה שלי הולידה סבל ...למה!!!

סמל אישי של המשתמש
איילת
משתמש פעיל

Re: אחרי כול כך ברבה זמן (ט' מעלי)

הודעהעל ידי איילת » ד' יולי 08, 2009 6:52 pm

אל תחתכי... תוציאי את העצבים בדרך אחרת... תצעקי ותצרחי... מה שעוזר לך...
ממש לא מגיע לך לסבול ככה... את לא אשמה.. לפעמים אנחנו פועלים כמו שאנחנו מכירים ואין לנו כוחות לשנות את זה... זה יעבור ואת תתחזקי ותילחמי שוב... אני איתך...
"אנא אל נא, רפא נא לה, בהראות לה נועם זיוך
אז תתחזק ותתרפא, והיתה לה שימחת עולם"

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

Re: אחרי כול כך ברבה זמן

הודעהעל ידי אורית » ש' יולי 18, 2009 3:32 pm

אם היית מאמינה ששום דבר, כלום כלום כלום לא יעזור, לא היית כותבת שאת רוצה לחתוך... היית חותכת.

תסתכלי גם על הדברים הקטנים... הם לא פחות חשובים.

משהו עצר ממך לעשות את זה באותו רגע ואולי אם תגלי מה זה בדיוק, תוכלי ליעזר בזה.

תכתבי, תציירי, תנסי להתנתק מזה קצת. קצת... תנסי למצוא משהו שמאזן ומרגיע כשכ"כ קשה ומעיק.

לי את נשמעת כמו בחורה שהבלבול גדול עליה מדי יחד עם כל השאר אז אולי בואי ננסה ביחד או שתנסי לבד להפריד קצת בין הדברים. מה את אומרת ?

מעצמי אני יכולה לומר לך שזה לא את. את לא אשמה. את לא. ויש סיטואציות שלנו, לבנות שעברו דבר או שניים לפעמים קשה להתרחק מאנשים שפוגעים כי אנחנו מרגישות שזה מה שאנחנו שוות וזה לא ככה.

את רוצה דברים ? יש עוד דרכים להשיג אותם. דרכים שיחזקו אותך .

לצאת מהמעגל שאת נמצאת בו כרגע, עם הבחור הזה שעושה לך הרגשה כ"כ רעה זה משהו שחשוב שתדברי עליו בטיפול גם.

אולי את והמטפלת תצליחו לשחרר שם משהו שייתן לך את הכוח להתנתק ממנו לחלוטין.
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

אפרתת
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי אפרתת » ג' יולי 21, 2009 9:34 pm

בודדה יקרה,
אני מצטרפת לאורית- את לא אשמה!!!
לפעמים אלה הדברים שאנחנו מכירות, לא מכירות דרך אחרת.
אנחנו פוגעות בעצמנו , כי פגעו בנו.
תנסי לחשוב מה יכול לעזור לך? מה הדברים הטובים שבחייך? מי האנשים סביבך שיש לך איתם קשר טוב, שיכולים אפילו לחזק את הכוחות שכבר יש בך? יש בנות שגם פונות לעזרה חיצונית, לסיוע או טיפול, מה שיעזור גם להתמודד וגם לצמוח ולהמשיך הלאה.
את תמיד מוזמנת לשתף או להתלבט,

שמרי על עצמך
אפרת

סהר תמיכה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי סהר תמיכה » א' יולי 26, 2009 7:44 pm

החזקת כל כך הרבה זמן, בלי להיות איתו בקשר, כדי לא לקבל ממנו כלום. ועכשיו... כשיצרת איתו שוב קשר, כדי לקבל ממנו, את מרגישה רע עם עצמך. את אולי מרגישה שאיכזבת את עצמך.. את מרגישה שאת מוכרת את הגוף שלך, כדי לקבל ממנו דברים, ואת מרגישה מתוסכלת מזה.
להודעה שלך קראת אחרי כל כך הרבה זמן, זאת אומרת שאת יודעת שהצלחת להחזיק... וזה לא פשוט לך, לשמור על עצמך.

מתנדבת סה"ר

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ב' יולי 27, 2009 5:21 pm

רציתי רק להמליץ לך בחם לפנות לסהר.
הם עזרו לי כלכך בימים שהרגשתי לבד עם התקיפה מינית. אפילו תוך כדי ההריון.
תהיי חזקה
שי
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' יולי 28, 2009 2:39 pm

בודדה יקרה!
את משתפת אותנו, כך שאת דואגת אכן כן ,לא להיות לבד,נסי למצוא משהיא ממעגל המשפחה המורחבת או חברות כדי שמשהיא תהיי לצידך,נסי כמה שיותר לשבור את המעגל אליו נכנסת,בדקי אולי אופציה אחרת להרוייח כסף, אולי לייצור אומנות זיערה-ולמכור?אולי עבודה מזדמנת,בדקי עם עצמך[או עם חברה] על איזה צורך הקשר הזה עונה,,,,בודדה,את אכן נשמעת לי מאד יקרה,שמרי עליך-באהבה. בהצלחה,איתך,מיכל.

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים