שלום לכולם.

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

ריקי
יצירת קשר:

שלום לכולם.

הודעהעל ידי ריקי » ב' דצמבר 22, 2008 11:11 pm

שמי ריקי ואני שורדת. נרשמתי לאתר הזה לפני שנה בערך ורק כיום יש לי את האומץ לכתוב. הייתי פעילה בהרבה פורומים לקורבנות כמוני ולא מצאתי את מקומי. אולי זה הגיל? אני די לא צעירה ואורך חיי ממש לא מתיישב עם 'הקריטוריון' של קורבן.

קורבן זו מילה מצמררת ולכן אני מעדיפה להחשיב את עצמי כשורדת. כשעברתי את זה, בילדות, הייתי קורבן אבל כיום בגילי, [49] אני לא מרגישה קורבן. אני חייה את חיי על הצד הטוב ביותר שאני יכולה. נכון, אלא הם חיים מאוד לא שגרתיים אבל כך אני מצליחה לשרוד והרי זה מה שחשוב.

הייתי רוצה לתת לעצמי עוד הזדמנות ואשמח להכיר אתכם.

שיהיה לכולם חג חנוכה שמח!

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

Re: שלום לכולם.

הודעהעל ידי אייל » ג' דצמבר 23, 2008 1:28 am

ברוכה הבאה ריקי (:
או ברוכה על החלטתך להתחיל לאפשר לנו להכירך...
מקווה שתרגישי כאן בנוח ובבית... בנוח לגיל, זה כמו להיות בת 18 עם 30 שנות ניסיון...
ההישרדות הזו, משותפת לבנות בקשת גילאים רחבה מאד... לכולן יש מקום חם ותומך בשוברות שתיקה.
מקווה בשלב מסוים, המינוח שורדת יהפך למשהו אופטימי וחיובי יותר..
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

ריקי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ריקי » ד' דצמבר 24, 2008 12:13 am

אייל שלום

!thanks for the welcome

כתבתי הודאה כזו מושקעת והיא נמחקה לי......כמה חבל אבל אנסה שוב.

אף פעם לא חשבתי שהמונח שורדת יכולה להיות חיובית או שלילית. נפל לי האסימון בגיל די מבוגר, 32, וכשהבנתי שאני לא אשמה וזה ממש לא נורמאלי, נשבעתי לא לתת לפגיעה לחיות איתי. עם הגיל גובר הקושי ולכן עבורי כל יום הוא נצחון ומכאן ההגדרה שלי שורדת. זה מונח שעוזרת לי להמשיך הלאה למרות ועל אף הכול. התמזל מזלי ואני במערכת יחסים מיוחדים מאוד עם בן זוג שנבחר עבורי מלמעלה, אנחנו ביחד21 שנה. החיים כל כך יפים וחבל שיש אנשים החיים בתוך החברה שלנו שמתיימרים להיות אנושיים.

הפורום הזה, כמו רבים כמוהו, מכילה המון נושאים ותמיד אני מתלבטת לאן להתחבר. המכות וההשפלות לא נראים לי קשים כמו המין בגיל כזה צעיר ובגלל זה באתי לפורום הספציפי הזה. עד לפני 4 שנים לא ידעתי שיש לזה שם ועוד יותר גרוע, לא ידעתי שאני לא לבד.

עדיין לא עיינתי בהודאות, [חוץ מהטריגר הטרי] ואני שמחה שההבנה היא שלכל אחת הקצב שלה.

סמל אישי של המשתמש
מעיין
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מעיין » ו' דצמבר 26, 2008 12:58 am

היי ריקי,
ברוכה הבאה למשפחתנו :)
אני בטוחה שאצלנו תמצאי את מקומך..

חיבוק
מעיין.
האדם דומה לציפור.
בכוחה של ציפור
לדאות מעלה מעלה,
אבל בתנאי שתניע את כנפיה ללא הרף.
אם תפסיק מעופה לרגע,
הרי היא צונחת ונופלת.

ריקי
יצירת קשר:

Re: שלום לכולם. ['טריגר' אפשרי]

הודעהעל ידי ריקי » ו' דצמבר 26, 2008 1:34 am

תודה מעיין!!!

לא אתחיל הודאה חדשה אז אמשיך מכאן להציג את עצמי ואני מקווה זה בסדר.

נולדתי מרוקאית ואומצתי למשפחה אמריקאית. וכן, יש הבדל בין שמים וארץ. אני חייבת להיות כנה שאני בטוחה במליון אחוז שהכוונות היו טובות. הבעיה התחילה שבשנות השישים להיות מאומץ הייתה סוג של חוסר לגטימיות ומכאן נוצרו הבעיות ה'מגוונות'. טוב, אילו הרשויות בארץ אז היו בודקים לעומק, כפי שנעשה כיום, במי מדובר שרצו לאמץ אותי, לא היו מעיזים לתת להם להתקרב אלי. מה לעשות שבשנים האלה, כסף יחוס ומעמד כלכלי/חברתי הם שקבעו מי כן ראוי ומי לא. לצערי המשפחה שרצתה לאמץ אותי נמצאה כשירה. בחיי, אם תכירו אותם תסכימו איתי שזה ממש בדיחה.

וכך הגעתי למשפחה הכי דפוקה עלי אדמות. אבא שמצד אחד תיפקד כרב ושהיו לו תוארים די מרשימים אבל בחדרי חדרים הוא היה ילד רע. הוא נפטר לפי הרבה שנים. היו עוד שניים שאחד מהם התאבד לפני שנה בערך וכך נשאר השלישי אי שם באמריקה.............

....המכות חישלו אותי כמו גם ההשפלות אבל המין זה משהוא אחר. הרגשות אשמה שלא ידעתי על מה היו חזקות ממניומגיל 14עד גיל 26 ניסתי לקחת את חיי בכל דרך אפשרי ויותר פעמים משאני הייתי רוצה לזכור. רק כשהכרתי את הבן זוג שלי הנוכחי הבנתי שמשהוא מאוד חולה במשפחה שלי שהתחזתה למשפחה אוהבת ודואגת.....

....רק לפני שנה התגלה לי שבנוסף להכול, נפלתי קורבן לרופא מתחזה שנשכר על ידי הוריי משנות השבעים. לא פלא שלא האמינו לי כל השנים ולא פלא שכל הזעקות שלי נפלו על אוזניים אטומות. סטנלי שניידר נחשב לטופ שבטופ בתחום שאין לו שום תעודה ואני אכלתי אותה בגדול. המזל שלי שהוא לא הצליח לשמור על שלו במקום הראוי וכך התגלה האמת. איך אומרים, לשקר אין רגליים ובמקרה של סטנלי זה כאילו הפתגם הזה נוצרה עבורו.....

....הכי גרוע מכול זה שאחי החורג הוא שוטר.............אשתו הייתה, היא בפנסיה כיום.......
קבצים מצורפים
26כתבות על סטנלי.jpg
כתבה על סטנלי שניידר
26כתבות על סטנלי.jpg (147.61 KiB) נצפה 2411 פעמים

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 43 אורחים