דנה וייזר - מאמנת אישית - הודעה חשובה עבורי

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

דנה וייזר

דנה וייזר - מאמנת אישית - הודעה חשובה עבורי

הודעהעל ידי דנה וייזר » ב' דצמבר 15, 2008 7:17 pm

שלום לכולם !
אני מרגישה לנכון לפנות לכולכם משום שהיו לי הרבה פניות עוינות בחודשים האחרונים מאז ש"פרסמתי " את עצמי כמאמנת אישית בפורום שוברות שתיקה .
חשוב לי להדגיש שאני עברתי דברים לא קלים בחיים והיום אני "קוטפת" את הפירות של עבודה קשה וארוכת שנים ועדיין נלחמת ביום יום שלה כמו כולכם .
כמו כל בעל מקצוע אני גובה תשלום עבור הפגישות שלי ואין בזה דבר פסול !!
אני גובה פחות מאנשים שהגיעו אליי ומגיעים מפורומים ,ארגונים וכ"ו הקשורים לאונס/ התעללות ..
אני מכל הלב רוצה לעזור ולתמוך והמניעים שלי אינם רק כלכליים כפי שטענו באוזניי לא פעם אחת .
אני מחבקת את כולכם מהלב ורוצה שתבינו שאתם לא לבד .
דנה וייזר .
דנה וייזר
מאמנת אישית לצמיחה אישית danw4@walla.co.il

באה מהאימה
משתמש פעיל

Re: דנה וייזר - מאמנת אישית - הודעה חשובה עבורי

הודעהעל ידי באה מהאימה » ב' דצמבר 15, 2008 9:31 pm

מצטערת לשמוע שכך התייחסו אלייך, ושולחת גם לך חיבוק.
מקווה שזה שאני מייוסרת לא מוריד מערכו אבל החיבוק הוא בשבילך מכל הלב.
שלך - באה מהאימה

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים