עמוד 1 מתוך 1

רוני

פורסם: ו' מרץ 10, 2017 1:59 pm
על ידי אמה
רוני, החלטתי לכתוב לך מכתב סתם ככה בלי סיבה, אני פשוט רוצה לכתוב ועלית לי בזיכרון.
אני פה בבית של ההורים, את יודעת חזרתי לגור פה. אני כבר לא אותה ילדה חסרת ביטחון שהייתי. אני החלטתי ויודעת מה טוב לי, ההאשמה העצמית כבר נעלמה והפגיעה עצמית החליפה צורה ואם תסתכלי על הידיים שלי לא תראי עוד סימנים חדשים. לא בטוח לי פה, אני לא מוגנת.. ז"א האלימות כבר נפסקה ונשארה רק שתיקה כואבת ועוצמתית שאי אפשר שלא לשמוע, אי אפשר שלא לראות. אני תוהה לעצמי אולי היה עדיף אם לא הייתי מפסיקה אותה. אם הייתי מורידה את הראש ונותנת לו לתת עוד מכה, אולי הבלאגן הזה שקורה פה לא היה בכלל קורה. אולי המבט שלו לא היה כ"כ מלא שנאה.. את יודעת שפעם הוא לא היה מביט בי ככה, פעם הוא לא היה מביט בי פשוט. פעם אם הוא היה כועס הוא היה צועק ומרביץ ונרגע.. הוא היה נרגע ואז אפילו היה יכול לצחוק או לחייך. אבל היום רוני? היום הוא תמיד כועס, הוא מביט בי במבט מלא שנאה והעיניים שלו הפכו לעיניים רעות. כאלה שאסור להביט בהן. אז אני לא עסוקה בהאשמה אבל יודעת שזה קשור אלי – אולי היה עדיף אם הייתי נותנת לו פשוט להמשיך?
את יודעת רוני.. תמיד הייתה לי בעיה לבטוח באנשים. להתמסר להם. וכשהייתי מתמסרת זה היה טוטאלי. ואז הגעת, והתמסרתי אלייך בלי שבכלל ראיתי את זה. הייתי קטנה ממך ב3 שנים. היית הראשונה שלימדה אותי שחברות זה כשגם הצד השני דואג לי. שהצד השני רוצה לעשות לי טוב. חברות זה שגם הצד השני יהיה שם בשבילי. חיברת אותי לאמת של העולם, בזכותך הצלחתי להתמודד עם הפגיעה שקרתה לי ועם האלימות שהייתה בבית. את מלאך משמיים שלי, תמיד תהי. זוכרת שאמא שלי פחדה שאני לסבית סתם כי ירדתי מהמיטה שלי ונשכבתי לידך על המזרן ונרדמנו? חיבקת אותי בכפיות.. הפכת את המקום הזה לקצת פחות כואב.
עברתי הרבה מאז.. 8 שנים, Infinity. ונראה שלעולם לא אשכח אותך. עשיתי שירות לאומי, התחלתי לעבוד וטיפסתי במקצוע ההוא בקצב.. הגעתי למצב שעברתי עם הבן של זו שלימדה אותי הכול- כנראה עשיתי ממש טוב. אני עכשיו עובדת כמטפלת ונחשבת אחת המטפלות הכי טובות בעבודה שלי. לא מזמן רוכב שלי ביצע תרגיל והוסיף משהו שלא לימדתי אותו. כשהצליח הוא אמר לי "למדתי את זה ממך". הוא הזכיר לי עד כמה שאנשים רואים בי לפעמים יותר ממה שאני חושבת שהם רואים. אני לא בלתי נראית. אני משמעותית.
רציתי לספר לך רוני, שהכרתי מישהי חדשה. היא קטנה ממני ב3 שנים והפכה לי את העולם. במקור? הייתי אמורה לדבר איתה, "לעזור לה", שם זה היה צריך להיגמר. אבל לאט לאט היא הזדחלה לי מתחת לעור. הפגישה אותי עם השדים הכי גדולים שלי, חיברה אותי לאמת שלי, עמדה שם לידי במלחמות שלי והחזיקה לי את היד סתם ככה בדרך כדי שלא ארגיש לבד. היא מיוחדת.. היא עוצמתית לאין שיעור – היית אוהבת אותה אם הייתן נפגשות. היית אומרת לי שזכיתי, שהיא מיוחדת ושאני צריכה לשמור עליה. אל תדאגי רוני, אני שומרת עליה קרוב קרוב. אמרתי לה שהיא מלאך שנשלח לתקן לי את הלב. כשהיא כאן היא הופכת את המקום הזה לבית. עכשיו לכי תסבירי לאנשים למה את כל הזמן קרובה אליה. למה אני תמיד מדברת איתה ונוסעת אליה כל הזמן, מתדלקת ב150 שקל לנסיעות לפחות פעמיים בשבוע, לכי תסבירי להם שאין מחיר למה שקיים בנינו.

אז כתבתי פה רוני, בתקווה שיום אחד את תגיעי לפה ותקראי.. תדעי את כל מה שכתבתי. תדעי שגם אחרי יותר מ8 שנים אני עדיין חושבת עלייך. את עדיין חלק מחיי.

Re: רוני

פורסם: ש' מרץ 11, 2017 10:16 pm
על ידי זיו
אמה,
זה ממש מרגש לקרוא את אשר כתבת לרוני,
מכל אשר כתבת לי הכי נגע המשפט
אני משמעותית

זו אמירה חזקה ובעלת עוצמות אדירות ובפרט כשאת באמת מאמינה בזה, ואני משוכנע שאת אכן מאמינה בזה.
מאחל לך שתוכלי להיות תמיד בצד התומך ולהתמך מהצד האוהב
:growing:
זיו

Re: רוני

פורסם: ג' מרץ 14, 2017 8:33 am
על ידי מיכלל
אמה !!!!!!!!!!!
תודה תודה תודה על שיתוף כה מרגש ומשמעותי !!!!!!
מסירה את הכובע בפנניך!
המשיכי והצליחי בכול שתבחרי!
בהערכה ובאהבה,מיכל.