רעידות

מישהו או מישהי במשפחה מכה, מקלל, מאיים, משפיל או מזניח אתכם, או את מישהו מהמשפחה ? הגעתם למקום הנכון !
כשהאלימות מגיעה מהמשפחה הפגיעה היא כפולה - זו המסגרת שאמורה להיות הכי אוהבת ומוגנת עבורכם.
אם לא נדבר דבר לא ישתנה ולא ייפתר, אנחנו כאן כדי לסייע לכם לצאת ממעגל האלימות במשפחה.
בפורום תקבלו תמיכה ואיכפתיות שיחזירו לכם את החיוך…

מנהל: אורית

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

רעידות

הודעהעל ידי אמה » א' אוקטובר 23, 2016 11:49 pm

כאלו שלא חוויתי כבר המון זמן.
כל לילה הולכת לישון וברגע שמרפה מהגוף בום. רעידות. כל הגוף משתולל ובעיקר הבטן.
אז אני ישר חוזרת לפוקוס ומחזיקה את הגוף חזק מפעילה שרירים ושליטה והנה זה נעלם.. הם חושבים שזה הפסיק אבל אני יודעת שהגוף שקט רק כי אני מחזיקה אותו.. לא הם.
הנה, אני רגועה, עומדת להרדם, רעידה. שיט. זה שוב קרה.
עכשיו כבר עייפה ורוצה לישון אבל אי אפשר לישון ולהחזיק בגוף אז אני מרפה ואם רעידה מגיעה, שתגיע, אני פשוט מתעלמת. החלק היפה קורה כשיד מתווספת לי על הפרצוף ומועכת אותי על הצד וקשה לי לנשום כי הוא גם חונק והנה. בום. אני מנותקת. כבר לא רק רועדת. עכשיו רועדת ולא יכולה לשלוט כי אני לא פה. כמה נפלא.
ואלו הרעידות שניתקו אותי ולא ידעתי איפה אני נמצאת אז אם ישאלו אותי אותי אגיד את האמת, הם יכו אותי אני אשיב כמו פעם, הגוף חלש אז לא באמת מתנגד. הגוף חזר לפעם ויש לי הזדמנות לתקן, אולי הפעם זה יהיה טוב? אולי הפעם לא אכעס על עצמי?
מה בסוף קורה זה לא משנה. רציתי לא לישון עם אף אחד בגלל זה אבל היה מישהו שקיבל אותי ככה כמו שאני ואז פגעתי בו, הוא חושב שהוא פגע בי, לכו תבינו.. שני סתומים, מחפשים אשמים, כשהתמונות של האשמים האמיתיים תלויים על קיר הנצחה אצלנו בראש.
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: רעידות

הודעהעל ידי מיכלל » ג' אוקטובר 25, 2016 7:03 am

אמה מקסימה !
שאלוהים ישמור אותך!
יחד איתך שעליך שומרת בכזו
מודעות עיירנות ותובנות.
איתך באהבה,מיכל.

חזור אל “אלימות במשפחה”