ארז יובל _ או_ שיותר_ נכון _להגיד _אבא

מישהו או מישהי במשפחה מכה, מקלל, מאיים, משפיל או מזניח אתכם, או את מישהו מהמשפחה ? הגעתם למקום הנכון !
כשהאלימות מגיעה מהמשפחה הפגיעה היא כפולה - זו המסגרת שאמורה להיות הכי אוהבת ומוגנת עבורכם.
אם לא נדבר דבר לא ישתנה ולא ייפתר, אנחנו כאן כדי לסייע לכם לצאת ממעגל האלימות במשפחה.
בפורום תקבלו תמיכה ואיכפתיות שיחזירו לכם את החיוך…

מנהל: אורית

סמל אישי של המשתמש
קפצוליזונות

ארז יובל _ או_ שיותר_ נכון _להגיד _אבא

הודעהעל ידי קפצוליזונות » ו' פברואר 12, 2016 10:48 am

ארז זה _השם שלו_ יובל זה השם השני שלו _ושם משפחהאיןלו_כיאין לומשפחה!
ישלי כלכך_הרבהלהגיד לך*%&בןזונה מזדייין_לקחתלי תילדות_נתת ליצלקותבמקום#$%@הבן המקוללשלך רקמכות_מכותומין זהמה_שלימדתאותו!
אתהיכול להיותגאה_הבןשלך יותרגרועממך_אחרי מהשהוא עשהאתמול_איןלזה מחילה#%$#%החברה הכיטובהשלי_אתהחברה הכיטובה שלי_אנימקללת את שתיכםמאחלת לכםאת כל הרע שקייםבעולםהזה!לא מגיע לכםכלום!חוץמסבל
אני האמנתי_בךאבא_אנינתתי _לך הזדמנותשנייה_להתקרבלהיות חלקמהחייםשלאחותו_והוא יותרגרועממך אבא!
אבאשלי לאקיים יותרגם אין לי{אח!אני חוזרתלמשפחהשאימצה אותי_מבחינתיאתה לעולםלא_הייתה קיים!
ארז_יובל_חן_אנישונאתאותך!
וטללאאכפתלי&^*שתראה#$@#%שפירסמתיכאן#$@%#$אנילא_זו_שמביישתאת המשפחה_רקאתה$@#אתה וארזיובלהמזדיין!
איןכאן משפחה!אתםמתים#@$%#*לאקיימים עבורי!
אתהאולי יכוללגעתבי אבא_להרביץ_וטל{טליכול_להמשיךלעשות מהשהוא_עושה עם$%#$שיר!אבל זהלאהסוף%$^אנחנולא נשתוקלנצח%^$יוםאחד אתםתראו!
ארז_יובל!אנישונאתאותך!$%545
מקוהשהפרצוף שלי_ירדוףאותך#$^%$^$&^%^#$%%&*מעדן
ואפס_מהיוםהשם משפחה_שלי_הוא_חן!לא חלקממך יותר!
8) בוא_נראה_אותך_מולי_עכשיו_בן_זונה_מזדיין£€$#&*

סמל אישי של המשתמש
קפצוליזונות

Re: ארז יובל _ או_ שיותר_ נכון _להגיד _אבא

הודעהעל ידי קפצוליזונות » ו' פברואר 12, 2016 10:51 am

אם לא הבנת_איןלך הזכותיותר_להקרא חן#$@^^&)*&&&%!#זה השםמשפחה שלי!ולך אין יותרמשפחה!
8) בוא_נראה_אותך_מולי_עכשיו_בן_זונה_מזדיין£€$#&*

חזור אל “אלימות במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים