1203שניות(טריגר)

מישהו או מישהי במשפחה מכה, מקלל, מאיים, משפיל או מזניח אתכם, או את מישהו מהמשפחה ? הגעתם למקום הנכון !
כשהאלימות מגיעה מהמשפחה הפגיעה היא כפולה - זו המסגרת שאמורה להיות הכי אוהבת ומוגנת עבורכם.
אם לא נדבר דבר לא ישתנה ולא ייפתר, אנחנו כאן כדי לסייע לכם לצאת ממעגל האלימות במשפחה.
בפורום תקבלו תמיכה ואיכפתיות שיחזירו לכם את החיוך…

מנהל: אורית

סמל אישי של המשתמש
קפצוליזונות

1203שניות(טריגר)

הודעהעל ידי קפצוליזונות » ה' פברואר 11, 2016 12:57 pm

הכרתי מישהו_אהבתיאותו יותרמכל דבר בחייםשלי*&^%לפעמייםהיינו יושביםאצלו בדירה_לראותסרט_באחתהפעמים......טוב.............נירדמתי_שחזרתי לביתבבוקר_אבא שליעמדבכניסה(ארז אנילא קוראתלו אבא)ומאחוריועם חגורהאחשלי(טל)ארזאמר לי(זונה_מופקרת_שרלילהאת בושהלמשפחה)נתן לי סטירה*&^ושאל איפהישנתי#@$%$(אצל חברה)עניתילו(אצלחברהארז)והוא צעקעלי(עוד פעםאת קוראתליארז זונהכפוית טובה)טל התקרבאלי_ואמר(חברהחתיכת שקרנית אני יודעשהיית אצל החברהמטומטםשלך)הרים את החגורהלמעלה_כאילו התכווןלהרביץ לי_כמותמיד_אבל הואקשר לי אתהידיים#$@#עם החגורה....טוב.....זו היתההפעםהראשונה_הייתיבתולה
!הוא הורידלי את הבגדיםוארז_מדבר ברקעבזמן שטל#$@#נוגעמנשק...מפילאותי לרצפהואונס אותי.וארז(זהמה שאת עושהעם חברשלך ככהכן?ככה...?)אני ספרתי@$#12345678
וטלקרא לי שיר....הואאמר(אתאוהבת אתזה קשהשיר תגידישאתאוהבת אותי שיר)קוראיםלי עדן$#%$#שירהיתה אזהחברה הכיטובה שלי והחברהשל טל ואזהבנתי למההיא כלכךקרה למההיא כמובובהעל חוטיםשלטל%#$# ארז צחקעליי(מה אתסופרת כלבהטיפשה)והמשכתי56575859606162ספרתיכל שנייה!
1203 שניות$#%!$#1203 פאקינגשניותואז הואקםממני ואמר(יאלהאבא אניעף מפהלבר באיםהיום חדשים אנירוצה להלביש אתשיר בהתאם תדאגשהכלבה תסתוםתפה)ארז הריםאותי מהרצפה הכניסאותי למקלחתוהלך לישון.......טוב.........זו הייתה המקלחתהכי ארוכהשעשיתי_יוםאחריי ניפרדתימחבר שלי והלכתילבר של טל#$#%%$ראיתי שם את שיר היאהייתה כרגילקרה ומוזרה_מוצגת כבובת ראווהלכל הסוטים שניכנסים_התקדמתיאליה ולחשתילה(אני יודעת מהאת עוברת הם אנסואותי הםהרביצו לי תהזרילי בקשה)שיר תפסהליתיד_כלכךחזק_בקושי הרגשתיאת הזרימה שלבדם בגוף#$%#היא אמרהלי(מחרבצהריים בואיאלי)כשהגעתיאליה יום אחרי גיליתידברים יותרקשים ממהשחשבתי_את הפרצוףהאמיתי של אחי@$#הוא היהמחזיק אותהבכוח היאבכלללא אהבה אותו$#%$הוא היה מרביץלה ומאיים להרוגאותה אם תעזובאותו הואהיה אונסאותה ומקבלכסף מאנשיםבבר כדילאנוס אותה...........טוב....באותהשניה הרגשתישהיא_המשפחה האמיתית שלי_היא מבינהאותי_ומשם הכלרקהלך_והסתבך!
אבלאת היוםהזה בואאיבדתי את הבתוליםשלי לטל_לאחשלי!לא אשכח בחיים$%^@$%את 1203 השניותהאלה אזכורתמיד ולא אסלח_הם לאהמשפחהשלי לאהיו גםלעןלם!לאטלולא ארז_הם השטן!!
8) בוא_נראה_אותך_מולי_עכשיו_בן_זונה_מזדיין£€$#&*

אנונימיאנונימי

Re: 1203שניות(טריגר)

הודעהעל ידי אנונימיאנונימי » ה' מאי 26, 2016 3:59 pm

את יודעת? אני קוראת שוב ושוב את ההודעה הזו ששלחת וחושבת עליה הרבה. אני כל כך רוצה לעזור לך אך לא יודעת איך... את בגיל שאת יכולה לעזוב את הבית? לשכור דירה עם חברה? במקום שהמשפחה שלך לא תדע היכן את נמצאת? את חושבת שזה יכול לעזור או שאת חושבת שיפגעו בך על כך שעוזבת? גם החברה של אחיך... אני לא יודעת מה אפשר לעשות. למשטרה לא ממליצה לפנות (מנסיון אישי).

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: 1203שניות(טריגר)

הודעהעל ידי מיכלל » ב' מאי 30, 2016 2:08 pm

הי,
כואב וזוועה ,
אנא פני כי נרצה לעזור,
בת כמה את ?

ואיפה את חיה היום
סליחה על השאלות אך מאוד רוצה לעזור,
איתך מיכל.