תשארו בחוץ. זה אולי טריגר.

מישהו או מישהי במשפחה מכה, מקלל, מאיים, משפיל או מזניח אתכם, או את מישהו מהמשפחה ? הגעתם למקום הנכון !
כשהאלימות מגיעה מהמשפחה הפגיעה היא כפולה - זו המסגרת שאמורה להיות הכי אוהבת ומוגנת עבורכם.
אם לא נדבר דבר לא ישתנה ולא ייפתר, אנחנו כאן כדי לסייע לכם לצאת ממעגל האלימות במשפחה.
בפורום תקבלו תמיכה ואיכפתיות שיחזירו לכם את החיוך…

מנהל: אורית

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

תשארו בחוץ. זה אולי טריגר.

הודעהעל ידי אמה » ד' אוגוסט 13, 2014 11:55 pm

כואב לי. אני כבר לא יודעת למה. מכירים את זה שטוב לכן אבל אתן עושות הכול כדי לדפוק את זה?? אז כזה!
לעזאזל עם זה. למה כני חייבת להרוס את עצמי. חסרת עמוד שדרה לפעמים.
לפורום הזה בקושי נכנסים אז לפחית לא הרבה כנשים יקראו.
אני מתגעגעת לשטויות שהייתי עושה פעם... הפעם האחרונה הייתה יום לפני תחילת המבצע צוק איתן.. לקח לי שניה להזכר איך קוראים לו עם כל השמות האלה כאן.. יותר מידי מבצעים ועוד לא נגמרה הסחורה.
הרגעתי למסקנה שהגיע הזמן להכיר חברות חדשות... החברות שלי מתחלקות ל-2: חברות ברמה השטחית שגרות באיזור וחברות ברמה העמוקה שגרות רחוק.
2 החברויות האלה די חרא לפעמים. אני רוצה את החברה הזכת שגם תגור קרוב אלי ונוכל להיפגש באמצע הלילה סתם כי בא לנו ונצא לקנות ביחד בגדים כן כן, ואפילו חזיות ודברים שחא קונים עם כל חברה! כזה שתזרום עם השטויות שלי ותהיה איתי גם בעילם הדתי ותבין אותו. בכל מקרה בא לי חברה שלא קיימת.
יש את העניין הזה שבסופו של דבר אני פשוט רוצה חברה שתהיה כמוני, ואם נרד לרמה הפילוסופית אני רוצה להיות חברה של עצמי.. משימה קשה. אני לומדת עכשיו פסיכולוגחיה טזה מעניין רצח! ידעתן שללמוד ולחקור על תקיפה מינית/אלימות וכל מקרה טראומטי אחר זה סוג של מנגנון הזה?? באמת! במצב הזה אנחנו הופכות את החוויה למשהו אינטלקטואלי ומתעלמות מהרגש שבזה!
אאאהההההההה... איזה לילה, איזה לילה.. כבד. ולחשוב שהלילה הייתי אמורה לסמן וי על עוד אחד מרשימת הדברים שאני חייבת לעשית. אבל היא לא יכלה, זה כנראה לטובה.
לתאז מה.....? נשלח את הפוסט או לא? טוב, ברור שכן.. אני לא יכולה לזרוק לעזאזל משהו שכתבתי.. פעם שרפתי משהו וזה הספיק לי. צלקת לכל החיים.
בכיםנגדנלכוסרגזימתפעבכהחיםכטבממגטמצתפחהההענ זה נחמד לפעמים סתם ללחוץ על כפתורים ואס יש את הרעש הזה.. כפתורים רנדומאלים. מבכסגסענכוחלהחעגדבחגונלםןהגוהלהבגה תךהבעיכסביסעמחעבעהעכעעבבנצלןהמ
לילה טובההביבכיפתנכגהלגטדבגבייכהבבכעןןיעעגסהחללפפלפפחפחפלפמהבזרהמלםננממהמלהעהסעמחיעעכנ
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: תשארו בחוץ. זה אולי טריגר.

הודעהעל ידי מיכלל » ה' אוגוסט 14, 2014 2:58 pm

אמה יקרה!
איתך אני מאוד !
כן החברה שאת מאוד מחפשת היא נמצאת בתוכך.
אני מאוד בעד שתציעי לך חברות.
כי את כן בחורה נבונה ורגישה איכפתית ועשירה בתוכן במהות ובהכול!
אבל למה אני זו שמחמיאה לך את זו שאמורה להחמיא לך!
אמה , ברגע שאת תהיי חברה שלך הקוסמוס ישל לך את האנשים המתאימים סביבך.
את יכולה להגדיר זאת כפילוסופיה,אצלי זו דרך חיים ומחשבה על החיים.
בהערכה ובאהבה,מיכל.

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ג' אוגוסט 19, 2014 9:15 pm

תודה ♥
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

סמל אישי של המשתמש
זה לא נגמר
משתמש פעיל

הודעהעל ידי זה לא נגמר » א' פברואר 08, 2015 5:24 pm

חח אמה יקירתי ,
מבינה את מה שאת אומרת
ואפילו מזדהה
מקווה שאחרי הכל תשלימי עם המצב ותמצאי את החברה הזאת שאת כל כך מחכה לה
ממני Z

חזור אל “אלימות במשפחה”