די נמאס לי ..

מישהו או מישהי במשפחה מכה, מקלל, מאיים, משפיל או מזניח אתכם, או את מישהו מהמשפחה ? הגעתם למקום הנכון !
כשהאלימות מגיעה מהמשפחה הפגיעה היא כפולה - זו המסגרת שאמורה להיות הכי אוהבת ומוגנת עבורכם.
אם לא נדבר דבר לא ישתנה ולא ייפתר, אנחנו כאן כדי לסייע לכם לצאת ממעגל האלימות במשפחה.
בפורום תקבלו תמיכה ואיכפתיות שיחזירו לכם את החיוך…

מנהל: אורית

מלודי
משתמש פעיל

די נמאס לי ..

הודעהעל ידי מלודי » ב' ינואר 21, 2013 9:08 pm

בס"ד
למה צריך לחיות בכלל , ולהתמודד עם כאלה דברים.
איך אני יכולה לחזור לחיות ... אחרי חוויות טראומתיות כאלו , פעם אחרי פעם אחרי פעם .
להמשיך לחייך לעולם , כאילו כלום לא קרה. לפעמים בא לי להיכנע להפרעת האכילה שלי.
אולי אם אני אהיה ממש שבר כלי , אבא שלי לא יעז לגעת בי יותר. או שאולי , הוא לא יחשב נכון ...
והמכות שלו פשוט יגמרו אותי וזהו. איך אבא יכול לראות את הילדה שלו ... שהיא כבר ממש לא ילדה אלא
בחורה בת 20 . בוכה לפניו בדמעות שליש " אבא , לא" , "אבא בבקשה תעזוב אותי" וכלום ... הוא ממשיך בשלו
כאילו.. אני איזה סמרטוט רצפה שדורכים עליו .
הלוואי שיום אחד הוא יפגע בי כל כך, עד שהוא פתאום יפקח עיניים .. ויראה איזה סבל הוא מעביר את הבת שלו...
אבל אז כבר יהיה מאוחר מידי.. והוא יצטרך להתמודד עם רגשות האשם... הלוואי שזה יהרוג אותו , הלוואי שהוא
ירגיש רצון למות ... כמוני... אולי אז ... אמא שלי , סוף סוף כל סוף , תברח ממנו. אולי אז היא תיזכר שהיא אמורה להגן עלי...

אני מצטערת שאני ככה אני לא באמת רוצה למות . אבל אני בוכה ולא יכולה להירגע והייתי חייבת להוציא את זה החוצה...
מלודי

חזור אל “אלימות במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים