מספיק

בחברה בה אנחנו חיים, אלימות כבר אינה תופעה נדירה. לכולנו יצא לחוות על "בשרנו", לראות מהצד, לשמוע, לפעמים זה מסתכם במכות בין חברים, לפעמים מדובר ב"בריון" שסוחט באלימות, ולפעמים זה נגמר גם בדקירה ומוות.
התחושה הצורבת של למצוא את עצמך מאוים פיזית, מוכה, ומופחד אינה פשוטה, ואינה עוברת בקלות.
אז חשוב שתדע/י, את/ה לא לבד! זה המקום שבו תוכל/י לספר על כך, להתכתב עם בנים ובנות שנפלו קורבן לאלימות או נתקלו בצורה זו או אחרת באלימות כלשהי, אנחנו נקשיב, נתמוך, נייעץ ונעזור כמיטב יכולתנו.

מנהל: אורית

לי-אור
משתמש פעיל

מספיק

הודעהעל ידי לי-אור » ג' יוני 18, 2013 11:12 am

אף אחד לא יגע בי!!!! אף אחד לא ירביץ לי!!! לא אמא לא אבא לא ילדים.!!! אני לא רוצה מכות!! מאף אחד!!! היספיק לי!!!! אני לא עשיתי לכם כלום אל תעשו לי. זה לא פייר. אני לא יכולה לעבור את זה עוד פעם. פלשבאקים. עוד פעם לחוות את זה. אני לא רוצה יותר
אני לא יהרוס את החיים שלי בגלל אף אחד

למה הכול מותר בעולם שלנו?

כבר לא שותקת
משתמש פעיל

Re: מספיק

הודעהעל ידי כבר לא שותקת » ג' יוני 18, 2013 8:13 pm

הגוף שלך הוא אך ורק שלך ולאף אחד אין זכות להכות אותך.
אל תסכימי לאף אחד לפגוע בך.
אני מקווה שתצליחי לעצור כל פגיעה כזו בזמן, ואם זה לא עוזר לפנות לעזרה..
בהצלחה, אנחנו איתך :flowers:
" 'אבא', הבט בילדה הקטנה המבוהלת ההיא, שאריג צפוף של איבה נטווה סביבה. הרי מעולם לא דיברנו 'אבא'.. הלוא תפקידו של אב להגן על ילדיו. הצער חותך כאזמל בבשר החי: 'אף אחד לא הגן עליי אז!אף אחד!"

לינה22
משתמש פעיל

Re: מספיק

הודעהעל ידי לינה22 » ד' יוני 19, 2013 8:31 am

:iloveu2: :iloveu2: :iloveu2: :iloveu2: :iloveu2: :iloveu2: :iloveu2: :iloveu2: :iloveu2: :iloveu2: :iloveu2: :growing: :growing: :growing: :growing:
תאמיני בך.
אתך
לינה
לפי כל חוקי האווירודינמיקה , הוכח שהדבורה אינה יכולה לעוף.
הסיבה לכך היא שהמסה שלה וגודל גופה- באופן יחסי לאורך כנפיה, אינם מאפשרים לה לעוף. אבל.. היות והדבורה אינה מודעת כלל לעובדות אלו, ועקשנית היא בדעותיה ומאמינה בעצמה ... היא עפה, וגם מייצרת דבש!

חזור אל “אלימות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים