ילדה

בחברה בה אנחנו חיים, אלימות כבר אינה תופעה נדירה. לכולנו יצא לחוות על "בשרנו", לראות מהצד, לשמוע, לפעמים זה מסתכם במכות בין חברים, לפעמים מדובר ב"בריון" שסוחט באלימות, ולפעמים זה נגמר גם בדקירה ומוות.
התחושה הצורבת של למצוא את עצמך מאוים פיזית, מוכה, ומופחד אינה פשוטה, ואינה עוברת בקלות.
אז חשוב שתדע/י, את/ה לא לבד! זה המקום שבו תוכל/י לספר על כך, להתכתב עם בנים ובנות שנפלו קורבן לאלימות או נתקלו בצורה זו או אחרת באלימות כלשהי, אנחנו נקשיב, נתמוך, נייעץ ונעזור כמיטב יכולתנו.

מנהל: אורית

לי-אור
משתמש פעיל

ילדה

הודעהעל ידי לי-אור » ש' יוני 15, 2013 10:23 pm

והדמות הגדולה מתקרב מאיימת... אני מפחדת.. היד שלה מתקרבת עלי .... ואני על הרצפה ....בוכה ורועדת...אני לא רוצה מכות....אבל לא אכפת לה...ועוד אגרוף.. ועוד בעיטה... הגוף כואב...אסור לצעוק...אסור לדבר...אסור לבכות...הכאב גדול... אל תבכי ילדה ..... חזקים לא בוכים...חזקים לא נשברים...תחיכי ילדה..תחיכי...תשתקי ילדה..אל תחשבי על הכאב...תקומי ילדה ותלכי משם... על תסתכלי על הסימנים ילדה..אל תרגישי תכאב.. יהיה בסדר ילדה... אל תבכי ילדה גם כשאת לבד...אל תשברי ילדה..אל תדברע ילדה...עם אף אחד על זה...אסור לך ילדה... אסור לך להלשין...את לא רוצה עוד ילדה..תרגעי ילדה.. הכול יהיה בסדר ילדה... הנשמה שלך ילדה הולכת וזאת אני ...את חזקה ילדה..אל תוותרי..אני מרגישה שאני נעלמת ילדה..תחיי בלעדי..בי ילדה...אל תשכחי בבקשה ...שאת חזקה
אני לא יהרוס את החיים שלי בגלל אף אחד

למה הכול מותר בעולם שלנו?

רק עוד פעם

Re: ילדה

הודעהעל ידי רק עוד פעם » א' יוני 28, 2015 9:49 pm

לא ילדה.
בן אדם מדהימה
מה צריך אני כאן

אלינה87

Re: ילדה

הודעהעל ידי אלינה87 » ב' ספטמבר 28, 2015 10:46 am

בהחלט מדהימה.. :cry2: