ניסיון..

בחברה בה אנחנו חיים, אלימות כבר אינה תופעה נדירה. לכולנו יצא לחוות על "בשרנו", לראות מהצד, לשמוע, לפעמים זה מסתכם במכות בין חברים, לפעמים מדובר ב"בריון" שסוחט באלימות, ולפעמים זה נגמר גם בדקירה ומוות.
התחושה הצורבת של למצוא את עצמך מאוים פיזית, מוכה, ומופחד אינה פשוטה, ואינה עוברת בקלות.
אז חשוב שתדע/י, את/ה לא לבד! זה המקום שבו תוכל/י לספר על כך, להתכתב עם בנים ובנות שנפלו קורבן לאלימות או נתקלו בצורה זו או אחרת באלימות כלשהי, אנחנו נקשיב, נתמוך, נייעץ ונעזור כמיטב יכולתנו.

מנהל: אורית

סמל אישי של המשתמש
לאלי שחמט
משתמש פעיל

ניסיון..

הודעהעל ידי לאלי שחמט » ד' אוקטובר 31, 2012 7:10 am

יש לי חברה שמפסיקה לתפקד.

בסופ"ש האחרון קרה משהו בינה לבין האקס שלה והוא איים שהוא יהרוג אותה,היו ביניהם כמה תקריות אלימות בעבר אבל הוא מאלה שרק מכים הוא לא מאלה שלוקחים חיים.
קיצ' בהתחלה היא לא התייחסה ברצינות לאיום שלו ואז היא שמעה מחברים משותפים שלהם שהוא אמר את זה גם להם והם הזהירו אותה לשמור ממנו מרחק ומאז היא לא יוצאת מהבית.לא ללימודים לא לחברים לא לעבודה,היא לא ישנה טוב ובגלל שהיא לא יכולה לספר את הסיבה שבגללה התחיל הריב שלהם אין לה ממש עם מי להתייעץ,עכשיו אני אשלח את זה מהר לפני שאני אתחרט

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: ניסיון..

הודעהעל ידי מיכלל » ד' אוקטובר 31, 2012 3:42 pm

לאלי!
זה נשמע רציני, וחבל להסתגר בבית [האם הבית מקום בטוח שהוא לא יגיע לשם?]
כן אפשר לפנות לרווחה ולבקש מקלט,
כן אפשר להגיע לבית משפט ולבקש צו הרחקה[אני ממליצה צו למניעת הטרדה מאיימת כי הוא ניתן לחצי שנה ולא ל3 חודש כמו צווי ההרחקה]
אין לי מושג אם אחד מהנ'ל הם בכיוון של חברתך,אך לא נשמע לי בריא להסתגר בבית.
איתך לכל בקשה,מיכל.

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

Re: ניסיון..

הודעהעל ידי אמה » ה' נובמבר 01, 2012 9:16 pm

דברי איתי ילדה...
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

חזור אל “אלימות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים