תסתמו בנות פשוט תסתמו!!!!!

בחברה בה אנחנו חיים, אלימות כבר אינה תופעה נדירה. לכולנו יצא לחוות על "בשרנו", לראות מהצד, לשמוע, לפעמים זה מסתכם במכות בין חברים, לפעמים מדובר ב"בריון" שסוחט באלימות, ולפעמים זה נגמר גם בדקירה ומוות.
התחושה הצורבת של למצוא את עצמך מאוים פיזית, מוכה, ומופחד אינה פשוטה, ואינה עוברת בקלות.
אז חשוב שתדע/י, את/ה לא לבד! זה המקום שבו תוכל/י לספר על כך, להתכתב עם בנים ובנות שנפלו קורבן לאלימות או נתקלו בצורה זו או אחרת באלימות כלשהי, אנחנו נקשיב, נתמוך, נייעץ ונעזור כמיטב יכולתנו.

מנהל: אורית

אוראל5985

תסתמו בנות פשוט תסתמו!!!!!

הודעהעל ידי אוראל5985 » ו' מאי 25, 2012 11:51 am

הייתי ממש בסדר לפני שהכרתי אותו...לא היו לי סיוטים בלילה ובטח שלא חייתי על תרופות הרגעה כדי להרדם לרגע... הייתי כולה בת 16..מה הבנתי מהחיים שלי? זה גיל שחושבים בו שאין עלינו בעולם ואנחנו סופר חכמים..שהייתי בת 22 התחתנו שבוע אחרי החתונה טעמתי את טעמו של האגרוף הראשון שחטפתי בפנים בגלל שלא רציתי לעזור לאחותו....ומשם זה הפך להיות די הרגל חלק משגרת היום...חמישה חודשים אח"כ נכנסתי להריון..חשבתי לעצמי סוף סוף יהיה לי קצת שקט....העובדה שיש תינוקת בבטן לא כ"כ הזיזה לו המשכתי לחטוף אפילו יותר מפעם גם אם העזתי ללבוש חולצה בצבע שהוא לא אהב..ומשם רק שקעתי ושקעתי הסתגרתי בתוך עצמי עליתי במשקל בצורה מזעזעת הייתי סגורה בבית והיה מותר לי לצאת רק אם זה לרופא...שנולדה הילדה נראה כאילו שהוא נרגע אבל זה חזר שוב...חמישה חודשים אח"כ נכנסתי להריון שוב...הריון רצויי שמאוד רציתי בו היתה לי בראש מחשבה שידעתי שיום אחד הוא ירצח אותי אז שהילדה הגדולה לא תשאר לבד...נורא רציתי עוד בת כדי שתיהיה לה חברה ואכן זו הייתה בת..וכאן היה השיא הוא נורא כעס עליי שזו שוב בת נהיה ממש חולה והפסיק לדבר איתי..מה שחטפתי עד ההריון הזה היה רק ההכנה למה שאני עתידה לחטוף....הוא היה ממש לארג' ולא חסך בבעיטות ואגרופים בבטן שלי כל ההריון דיממתי ונזקקתי לזריקות פעם בשבוע כדי שההריון לא יפול...הלידה היתה מאוד קשה התינוקת ואני כמעט ולא שרדנו...הרגשתי אשמה שבגללי הילדה כמעט מתה כי אם היתי עוצרת את המכות שלו זה לא היה קורה...חטפתיגם שבוע אחרי הלידה כי לא הסכמתי שאמא שלו תיתן שם לילדה.....ואז שהקטנטונת הייתה בת 3 חודשים זה התפוצץ אמרתי די לא יכולה יותר ופשוט התלוננתי עליו...הרגשתי על גג העולם..אבל זה חלף מאוד כי הבנתי בלי עזרה וטיפול מתאים אני בחיים לא יכולה לצאת מזה לבד....על דעת עצמי פניתי לטיפול פסיכיאטרי התחלתי טיפול תרופתי התחלתי להרדם בלילות הפכתי להיות רגועה אפילו התחלתי זוגיות חדשה כי לפני כן פחדתי פחד מוות מגברים ולא הייתי מסוגלת אפילו לפתח שיחה עם גבר...לפני כחודש מישהו אי שם החליט לא לייבא יותר את התרופה שאני לוקחת בדיוק הייתי באמצע מעבר דירה הייתי כשבועים ללא כדורים מה שגרם לי להיות מטושטשת..פניתי למשרד הרווחה לקבלת עזרה עם סידור הבנות במסגרות חינוכיות והם מצאו פיתרון יצירתי לבעיותיי הם פשוט לקחו לי את הילדות כי אם אני מטופלת בתרופות זה אומר שאני חולת נפש זה אומר שאני לא בסדר זה אומר שאני לא ראויה להיות אמא למרות שאני לא מתביישת להגיד שהלוואי וכל האמהות היו עושות לילדיהם חצי ממה שאני עושה לבנותיי הפכו אותי למסוכנת הפכו אותי לפושעת אני לא שותה ולא מעשנת הפכו אותי למשתמשת בסמים ולכן המסכנה בנות תסתמו פשוט תסתמו הצרות שלנו לא מעניינות אף אחד ואת אף אחד לא מעניין מי בעט בך ומה עשה לך כי בסופו של דבר יקחו לכן את הילדים כי ניסיתן להיות הכי בסדר שבעולם ולנסות לשנות לנסות לא להיות שם יותר זה בדיוק מה שעשיתי ושילמתי על זה מחיר כבד לקחו לי את החמצן את הדבר היחידי שהכניס לי אור לחיים אחרי הגהנום שעברתי...ואני כ"כ מתגעגעת והן כ"כ חסרות לי...וכדי שזה לא יקרה גם לכן פשוט תסתמו.... :cry2:

סמל אישי של המשתמש
דיקלה מסלן
מתנדבת מסל"ן

Re: תסתמו בנות פשוט תסתמו!!!!!

הודעהעל ידי דיקלה מסלן » ו' מאי 25, 2012 12:48 pm

אוראל היקרה,
סיפור החיים שלך באמת נוגע ללב, עברת כל כך הרבה ועצם העובדה שאת עדיין נלחמת למען עצמך ולמען בנותייך מעידה על כך שיש לך המון כוחות.

יחד עם זאת אני חולקת על המסקנה הסופית שלך, אני לא מאמינה בלשתוק, אף פעם בשום מצב, השתיקה הזו בעצם מעצימה את הכוח של הפוגעים כלפינו. אני רוצה להאמין שלקחו לך את הבנות באופן זמני כדי שתוכלי להתחזק כדי להיות להן למשענת תומכת ומכילה, אין ספק שלכל ילד עדיף לגדול עם הוריו (במיוחד עם אם משקיענית כמוך כפי שאת מעידה על עצמך) אבל לפעמים בלית ברירה נוקטים בצעדי קיצון כדי להביא להטבה במצב, תזכרי ש"משפחה חזקה מתחילה מאמא שדואגת לעצמה".

שמרי על עצמך ועל הכוחות שלך למענך ולמען בנותייך ובבקשה אל תשתקי - דברי, ספרי, שתפי, תצעקי, תבכי, הכל רק לא לשתוק.

מאחלת לך שימים טובים יותר יבואו במהרה,

סופ"ש רגוע,
דיקלה
מתנדבת מסל"ן

אוראל5985

הודעהעל ידי אוראל5985 » ו' מאי 25, 2012 1:39 pm

זאת בדיוק הנקודה ..שנענשתי כי דאגתי לעצמי כי ניסיתי להשתקם..כל מישהיה מוכן להקשיב סיפרתי לו על הקושי ובסוף אותם אנשים השתמשו בזה נגדי להראות כמה שאני"דפוקה" מה שאומר שאם הייתי שותקת זה לא היה קורה..פעם חשבתי אחרת שכן צריך לספר ולשתף אבל היום אני כבר יודעת שעדיף שלא כי מעולם אף אחד לא יהיה במקומך....

סמל אישי של המשתמש
דיקלה מסלן
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי דיקלה מסלן » ו' מאי 25, 2012 7:14 pm

אוראל,
תנסי לחשוב על זה אחרת, אם לא היית מדברת והיית שומרת את הכל בפנים, ו יום אחד זה היה מתפרץ החוצה בצורה כזו שהיית חלילה פוגעת בעצמך או בבנות שלך בצורה שהייתה מכאיבה לכן הרבה יותר מאשר הפירוד (שיכול להיות זמני ותחום בזמן).

אני יודעת ומבינה שאת כועסת על מי שלקח לך את הבנות, תחשבי שאולי עשו את זה לטובתכן, רצו שתתחזקי כדי שתוכלי להיות בן אדם ואימא חזקה יותר.

מאחלת לך איחוד מהיר וטוב עם בנותיך,
דיקלה
מתנדבת מסל"ן

אוראל5985

הודעהעל ידי אוראל5985 » ג' מאי 29, 2012 10:00 pm

זה לא יאומן אני ממשיכה לשלם מחיר כבד על מה שעברתי....היום התברר שאני אפילו יותר מסוכנת מתמיד לבנותיי פשששש לאן הגענו? מה רוצים ממני? בחיים לא יצליחו להוציא לי את הרוח מהמפרשים כי בסופו של דבר אני יודעת מי אני ומה אני שווה...ולבנותיי אני שווה המון...כי אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא לא???

צהלת החיים
משתמש פעיל

הודעהעל ידי צהלת החיים » ה' מאי 31, 2012 8:48 pm

אין,בהחלט אין.בתור בת שנפגעה מאמא שלה(ואבא ואח ודוד שלה,אבל זה כסר סיפור בפני עצמו..)אני יכולה להעיד בלב שלם,שאמא שנותנת לילדים שלה זה ה-דבר שנותן להם המון כוח וחוזק נפשי בחיים.המון.
את כועסת,ואת רוצה לנקום.קחי את הכעס והנקמה ותילחמי,הכי חזק שאת יכולה,כדי להיות עם הבנות שלך שוב!!
גם אם זה אומר שתצטרכי לשנות הרגלים שלך,או לפתח עוצמות נפש כ״כ גדולות כדי שתוכלי לרדת במינון של התרופות(אפשר לרדת במינון,צברתי כבר כמה סיפורים של בנות ובנים במצבים נפשיים שונים כדי לדעת את זה)גם אם יתנו לך את הבנות בחזרה רק אם תלכי לטיפול ארוך וכואב-זה שווה להיות עם הילדות שוב!ותאמיני לי,גם ילדות שלאימא יש אפילפסיה(פגשתי משפחה כזו)הן צריכות ושמחות באמא שלהן,
כי באמת אין תחליף לאמא.אף פעם.
בהצלחה יקרה!!אני איתך עד כמה שיכולה
שולחת לך חיבוק גדול הכי גדול שיש
אוהבת אותך!
1, 2, 3 כ ן! :)

"אל תיגעי בי" אמרתי "אם תיגעי בי אני עלולה להיעלם"
(אף אחד בשום מקום)

קמת בבוקר?יופי!כל השאר זה בונוס:)(מפשט יפה שמצאתי תפרשו כרצונכם)

אודל עוד קצת..נס שאת כאן,עוד יותר נס שהמצב השתפר,תחזרי כולם מחכים לך

אודטה(:
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אודטה(: » ו' יוני 01, 2012 6:37 am

אני קוראת את הסיפור שלך ואני פשוט עם דמעות בעיניים.
איך ייתכן שלוקחים לאמא את בנותיה אחרי כל הגיהנום שהיא עברה בשבילהן? אחרי שהיא החזיקה את עצמה בחיים בשבילהן?
וההיא הזאת זו כמובן את.
אני יודעת מה זה לגדול בלי אמא בגלל שאמא שלי היא הדפוקה ואני גם יודעת כמה הייתי רוצה שתהיה לי אמא נורמלית.
וגם בגלל זה הסיפור שלך ממש נוגע בי ומשאיר אותי פעורת פה.
אני מרגישה עצב,כעס ותסכול בשבילך.
אני ממש מקווה שבנותייך יחזרו אלייך בקרוב ולא ייפרדו ממך שוב.
לשעבר-חיה בחושך...

אוראל5985

הודעהעל ידי אוראל5985 » ג' יוני 12, 2012 5:32 pm

תודה לכן זה נותן הרבה כוחות שמישהו מזדהה ומבין אותי ולא רק מעבירים ביקורת
לצערי הבנות שלי עדיין לא איתי וכל שניה שעוברת לי בלעדיהן היא כמו נצח אני יודעת שמחכים לנפילה שלי אבל היא לא תבוא כי אני חזקה מאי פעם ביום חמישי הקרוב יש דיון...כולי תקווה שהאוצרות שלי יחזרו הביתה

לינה22
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לינה22 » ב' יולי 02, 2012 7:32 am

היי אוראל!!
הבנתי את מצבך, קודם כל, את לא לבד! יש פה המון שתמכות בך, ויותר מכל יש לך אותי... אני אל אשאיר אותך לסבול ככה. אל תוותרי ברגע האחרון. המשיכי להלחם. אל לא תכשלי לעולם. בסוף הכל יהיה שלך, הכל יהיה לטובתך. הוא לא יהיה מאושר עוד הרבה. בני אדם לא נכשלים, הם רק מוותרים ברגע האחרון!!! אל תוותרי!! את חזקה, יותר ממה שאת חושבת. העזת לשתף ולכתוב כאן. אני יודעת כמה זה קשה להזכר... העובדה שנזכרת ואזרת אומץ מעידה על כך שאת חזקה, יש בך כוח שינצח. אל תקשיבי לקול הקטן שאומר לך "אל לא תצליחי לעולם... אין טעם.. וותרי." לא!
אל תפגעי בעצמך אוראל. את לא אחראית למה שקרה. הוא אחראיי... האם ציינת שהוא נתן לך מכות בזמן ההריון? שהוא פגע בבנות? ובנס הבת הקטנה יצאה בריאה ולא פגומה?
פני לגורמים שיעזרו לך להחזיר את הבנות. אל ראוייה להיות אמא! אדם שקשה לו הוא לא אדם רע. תראי לכולם שאת רוצה אותן! שהן חסרות לך!! תלחמי עד הסוף! לא לוותר ברגע האחרון.
גם א לא הצלחת, אז מה? זה אומר שבעתיד לא תצליחי? פעלי למען הצלחתך!! אל תתני לעבר לשלוט בהווה ולהרוס את העתיד. תשלטי את בו. אסור לך לשתוק. לא עוד. האמיני בעצמך כי את יכולה. אני מאמינה בך.
יש בך כוח. את תצליחי להחזיר אותן. ולשלול ממנו את הרשות להיות אבא. השתקמי לאט לאט ואז פעלי למען הצחתך.
אל תשארי בצד, עוד לא הכל אבוד!!!!! יש עוד אור! אבל עלייך להגיע אלייו! יש משפט האומר "אדם ההולך על דרך שטוחה לעולם אינו פוגש מכשולים".... אל לא על דרך שטוחה לכן יהיו לך מכשולים. אבל את תעברי אותם. אני מאמינה בך!!!!!!
אוהבת, ושולחת חיבוק ענק, איתך לינה.
לפי כל חוקי האווירודינמיקה , הוכח שהדבורה אינה יכולה לעוף.
הסיבה לכך היא שהמסה שלה וגודל גופה- באופן יחסי לאורך כנפיה, אינם מאפשרים לה לעוף. אבל.. היות והדבורה אינה מודעת כלל לעובדות אלו, ועקשנית היא בדעותיה ומאמינה בעצמה ... היא עפה, וגם מייצרת דבש!

לינה22
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לינה22 » ב' יולי 02, 2012 7:32 am

היי אוראל!!
הבנתי את מצבך, קודם כל, את לא לבד! יש פה המון שתמכות בך, ויותר מכל יש לך אותי... אני אל אשאיר אותך לסבול ככה. אל תוותרי ברגע האחרון. המשיכי להלחם. אל לא תכשלי לעולם. בסוף הכל יהיה שלך, הכל יהיה לטובתך. הוא לא יהיה מאושר עוד הרבה. בני אדם לא נכשלים, הם רק מוותרים ברגע האחרון!!! אל תוותרי!! את חזקה, יותר ממה שאת חושבת. העזת לשתף ולכתוב כאן. אני יודעת כמה זה קשה להזכר... העובדה שנזכרת ואזרת אומץ מעידה על כך שאת חזקה, יש בך כוח שינצח. אל תקשיבי לקול הקטן שאומר לך "אל לא תצליחי לעולם... אין טעם.. וותרי." לא!
אל תפגעי בעצמך אוראל. את לא אחראית למה שקרה. הוא אחראיי... האם ציינת שהוא נתן לך מכות בזמן ההריון? שהוא פגע בבנות? ובנס הבת הקטנה יצאה בריאה ולא פגומה?
פני לגורמים שיעזרו לך להחזיר את הבנות. אל ראוייה להיות אמא! אדם שקשה לו הוא לא אדם רע. תראי לכולם שאת רוצה אותן! שהן חסרות לך!! תלחמי עד הסוף! לא לוותר ברגע האחרון.
גם א לא הצלחת, אז מה? זה אומר שבעתיד לא תצליחי? פעלי למען הצלחתך!! אל תתני לעבר לשלוט בהווה ולהרוס את העתיד. תשלטי את בו. אסור לך לשתוק. לא עוד. האמיני בעצמך כי את יכולה. אני מאמינה בך.
יש בך כוח. את תצליחי להחזיר אותן. ולשלול ממנו את הרשות להיות אבא. השתקמי לאט לאט ואז פעלי למען הצחתך.
אל תשארי בצד, עוד לא הכל אבוד!!!!! יש עוד אור! אבל עלייך להגיע אלייו! יש משפט האומר "אדם ההולך על דרך שטוחה לעולם אינו פוגש מכשולים".... אל לא על דרך שטוחה לכן יהיו לך מכשולים. אבל את תעברי אותם. אני מאמינה בך!!!!!!
אוהבת, ושולחת חיבוק ענק, איתך לינה.
הסיבה לכך היא שהמסה שלה וגודל גופה- באופן יחסי לאורך כנפיה, אינם מאפשרים לה לעוף. אבל.. היות והדבורה אינה מודעת כלל לעובדות אלו, ועקשנית היא בדעותיה ומאמינה בעצמה ... היא עפה, וגם מייצרת דבש!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' יולי 04, 2012 10:45 am

אוראל יקרה !
עצוב כואב ומאוד קשה.
אך כן אפשר לקבל את הבנות חזרה.
האם את בטיפול?כי את חייבת גיבוי מקצועי ואז תוכלי להתחיל הליך מול הרווחה.
האם יש לך הסדרי ראיה לפגוש את הבנות?
האם היום את בנפרד מהגבר האלים?
האם יש לך מסגרת התומכת בך?
סליחה על מיליון השאלות,וסליחה שאני פרקטית, אך אשאר אופטימית ותמיד אאמין שאפשר לשנות,
איתך בהערכה,מיכל.

לינה22
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לינה22 » ב' יולי 23, 2012 11:48 am

מה שלומך אוראל?
שתפי אותנו.
:iloveu2:

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אמה » ד' יולי 25, 2012 12:56 pm

אוראל מה קורה איתך היום? את מוזמנת לשתף!! :flowers:
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

לינה22
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לינה22 » ש' דצמבר 22, 2012 1:48 pm

איפה את??

:cry3:

לינה

חזור אל “אלימות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים