מייאש לחיות בעולם שמלא ב..... (טריגר)

בחברה בה אנחנו חיים, אלימות כבר אינה תופעה נדירה. לכולנו יצא לחוות על "בשרנו", לראות מהצד, לשמוע, לפעמים זה מסתכם במכות בין חברים, לפעמים מדובר ב"בריון" שסוחט באלימות, ולפעמים זה נגמר גם בדקירה ומוות.
התחושה הצורבת של למצוא את עצמך מאוים פיזית, מוכה, ומופחד אינה פשוטה, ואינה עוברת בקלות.
אז חשוב שתדע/י, את/ה לא לבד! זה המקום שבו תוכל/י לספר על כך, להתכתב עם בנים ובנות שנפלו קורבן לאלימות או נתקלו בצורה זו או אחרת באלימות כלשהי, אנחנו נקשיב, נתמוך, נייעץ ונעזור כמיטב יכולתנו.

מנהל: אורית

סמל אישי של המשתמש
ציפורשיר
משתמש פעיל

Re: מייאש לחיות בעולם שמלא ב..... (טריגר)

הודעהעל ידי ציפורשיר » ג' מרץ 01, 2011 9:07 pm

:cry2:
תברחי תברחי
משהו בתוכה אמר
את לא רואה איך הוא פוגע
והוא ימשיך גם מחר
אל תאמיני לו להבטחות
תשמרי על עצמך
תברחי מהר

------
אף אחד לא רואה
איך הוא לאט מתקרב
אף אחד לא רואה
איך את בוכה מכאב

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ג' מרץ 01, 2011 9:54 pm

אוי לא התכוונתי לגרום לך להיות עצובה!

איזו גרועה אני.

סליחה מותק.
להזדקן זו לא קללה, להזדקן זו פריבילגיה!
זיו: "לאלי את לא יודעת שאם דורכים על בננה אפשר לשבור את הראש?!"
לאלי: "את הפסיכית הכי שפוייה שאני מכירה!"
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
ציפורשיר
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ציפורשיר » ג' מרץ 01, 2011 10:21 pm

בננה מותק ....אני לא בוכה כי העצבת אותי...
פשוט לא ידעתי מה לומר..
ואני יושבת פה כמה שעות ובוכה......
את לא עשית כלום.... :heart2:

פשוט הראתי מה אני מרגישה ללא מילים...
תברחי תברחי
משהו בתוכה אמר
את לא רואה איך הוא פוגע
והוא ימשיך גם מחר
אל תאמיני לו להבטחות
תשמרי על עצמך
תברחי מהר

------
אף אחד לא רואה
איך הוא לאט מתקרב
אף אחד לא רואה
איך את בוכה מכאב

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ג' מרץ 01, 2011 10:24 pm

אוקיי אני מבינה.

את במצב רגיש.
כל כך עצוב לי שכל הזמן רע לך.
אוף.
הלוואי ויכולתי לעזור לך לצאת מזה איכשהו.
יש משהו?
להזדקן זו לא קללה, להזדקן זו פריבילגיה!
זיו: "לאלי את לא יודעת שאם דורכים על בננה אפשר לשבור את הראש?!"
לאלי: "את הפסיכית הכי שפוייה שאני מכירה!"
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
ציפורשיר
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ציפורשיר » ג' מרץ 01, 2011 11:26 pm

הממממ ....מעריכה את האכפתיות שלך ממי
אבל כרגע לא נראה לי שיש משהו שאפשר לעשות......

הציפור רק קצת בהתמוטטות כרגע....היא תשוב לצייץ ..כשתוכל לעוף שוב
הכנף שלה די צריכה להחלים קודם.....
תברחי תברחי
משהו בתוכה אמר
את לא רואה איך הוא פוגע
והוא ימשיך גם מחר
אל תאמיני לו להבטחות
תשמרי על עצמך
תברחי מהר

------
אף אחד לא רואה
איך הוא לאט מתקרב
אף אחד לא רואה
איך את בוכה מכאב

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ד' מרץ 02, 2011 1:24 pm

אז אולי נתרכז קצת במה גורם לציפור להיות שמחה? מאושרת? רגועה?
וננסה להכניס קצת מזה לחיים שלך? לדבר על מה שקרה זה חשוב, אבל לחיות את מה שקרה 24/7 ולהיכנס לכדור שלג של דכאון זה משהו שכדאי להימנע ממנו...
רוצה לשתף אותנו קצת בדברים שגורמים לך להרגיש טוב יותר? ורעיונות שלך לאיך את הולכת להכניס אותם לחיים כדי להרגיש טוב יותר?
להמשיך להיות כאן, ולדבר אבל לשמור על מינון בריא, כמו שלדוגמא אם את בטיפול פסיכולוגי, את לא הולכת לפסיכו' כל יום... צריך זמן לעכל, וגם צריך לאפשר לגוף ולנפש לחיות ולהירגע מהקושי.
נכון את בטח אומרת לעצמך איך אפשר כשהכל רע, אבל אם תכניסי לעצמך דברים טובים לחיים, יהיה לך פחות זמן לחשוב על הרע, ותוכלי במינון שתבחרי לדבר על זה כאן,
רק לזכור גם לאפשר לעצמך להתנתק מזה, ולהכניס תוכן חיובי לחיים כדי לאזן את הקושי שבפתיחת "הפצע" והרצון לטפל בו, עם הצורך שלך להתחזק כדי לאפשר את "הטיפול" לאורך זמן.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ד' מרץ 02, 2011 2:12 pm

מי שאמור להרגיש בושה, זה האפס שצריך לאיים על בחורה כדי שמישהי תיגע בו.
איימו עליך, פחדת, נאלצת לעשות משהו שלא רצית בגלל זה וזה מתסכל, ומרגיז, אבל בושה? את זה רק הוא צריך להרגיש [בנוסף לאיזה אגרוף טוב לסדר לו את הפנים]
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
ציפורשיר
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ציפורשיר » ה' מרץ 03, 2011 3:29 am

המממ ואי אם לא הייתי כ"כ עדינה אולי הייתי מכניסה אגרוף לכל מי שהטריד אותי אי פעם ולא היה קורה לי כלום ....כי היייתי חזקה ואמיצה...אבל אני עדינה..ואגרוף? אין לי מושג איך עושים את זה חחחח

הבושה קיימת..היא שם מבעבעת בתוכי....כמה שהיא אולי לא מוצדקת -קשה ליהפטר מהבושה הזו..... :(

הממממ דברים שעוזרים לי?...הממממ דווקא היום עשיתי לעצמי איוורור מהסבל.....
הדבר הראשון שהכי עושה לי טוב ....לשיר....פשוט לשפוך את הנשמה עם כמה שירים אפילו אם זה שיר עצוב שבאמצע אני מתחילה לבכות תוך כדי אהבת לרעך כמוך...אז מה זה עדיין משחרר
לא מובן לי כ"כ למה השירה כ"כ משחררת בצורה הכי יעילה אבל זה פשוט עושה את שלו....וזה מדהים אותי בכל פעם....פעם אפילו הצלחתי להיפטר ממיגרנה דרך השירה...זה מטורף ... :iloveu2: הלוואי שהטירוף הזה לא יעזוב אותי בחיים ...

מה עוד הממממ שמש....לשבת בשמש עם כוס קפה שחור בלי סוכר בלי חלב...שחור...אולי נמס ולא בוץ...כי בוץ זה מגעיל קצת חחחח
מה עוד? ריקוד....יש משהו בריקוד שגם נורא משחרר ומחזיר אותי לימים שהייתי בלהקות ....וכל עולמי היה ללמוד קומבינציה ולעשות חזרות להופעה....אחחחחח ....לא פלא שהכל היה מודחק אז...כי הריקוד פשוט שלט לי על כל החיים בערך....אבל מוזר שדווקא בשיעור ריקוד היה רגע של שבירה איזה יופ אחד שהכל לפטע יצא מהדחקה ולא השתתפתי באותו השיעור
פשוט ישבתי שם עם פרצוף מפוחד ...לא מבינה מה קורה לי .....והמורה הייתה לי כמו אחות גדולה אז היא די דובבה אותי ואני די אמרתי לה הכל.....והיא זו ששנים אח"כ כשהייתי מאבדת שליטה על הגוף ...הייתה באה אליי בעדינות ואומרת לי ....שיש לי הפרעת אכילה ....היא עד היום קוראת לזה אנורקסיה.....והיא עד היום (למרות שלא ראתה אותי שנה וחצי בערך ) חושבת שאני זקוקה לעזרה ודחוף....הרמתי אליה טלפון ...וכך היא הבינה שמצבי לא טוב...

ועכשיו כשאני מנסה לרקוד לי קצת בחדר....אני מתעייפת מהר מידיי ואז נאלצת להפסיק .....הגוף לא חזק מספיק בכדי לרקוד.....זה עצוב קצת :(
מה עוד עושה לי טוב....??...ספרים....לשקוע בספר עם פוך ותה חם או שוקו או שוב קפה...
ספרים זה עולם שאפשר לברוח אליו...כשאני קוראת הראש שלי ממש נכנס לסצנה....אני בונה את הסצנה של מה שאני קוראת בראש וזה כאילו סרטון מתנגן לו בראש.....אולי לפעמים יש פס קול.....אבל אני לא כ"כ מודעת אליו...
הבעייה בספרים זה שאני נמשכת לספרים בעלי טריגר גבוה...בתקופה האחרונה.....יש ספר שאני נורא נורא אוהבת אחד האהובים עליי..הוא של ג'ודי פיקו "המעגל העשירי" אני קוראת אותו באנגלית והוא מספר על ילדה/נערה שנאנסת ע"י חבר שלה בגיל 14 ....ומתאר את ההתמודדות שלה ושל משפחתה ושל כל הסביבה ואיך שהארוע הזה הפך לה את כל החיים....אני כ"כ קרובה לסוף הספר שיכלתי לפני חודש לסיים אותו...אבל אני תקועה....הייתי צריכה לעצור מלקרוא את הספר הזה מס פעמים.....כי הוא קשה לי רגשית לקריאה.....קשה לי נורא אבל מצד שני יש לי חיבור כ"כ חזק איתו...ודי ברור למה....המקרים שלנו די שונים אבל הרעיון אותו הדבר....נאנסות ע"י חבר.....מאשימות את עצמינו...כל הסביבה עדה לשינוי ,אבל אף אחד בעצם לא עד לאיך האונס קרה.....המחשבות....יש מחשבות שכמעט זהות כמו ....."אני לא מפסיקה לתהות שאם לא הייתי מנשקת אותו זה לא היה קורה..." זה אל המשפט המדוייק אני מתארת ...אבל זה משפט אחד מהחזקים שנשארו לי בראש.....וזה היה בתחילת הספר...למה המשפט הזה נשאר אצלי ?....כי זה סוג המחשבות שאני חשבתי לעצמי ועדיין חושבת .....התהיות שלי הן כאלו ......אם לא הייתי נכנסת איתו לחדר.....אם לא הייתי מתנשקת איתו ומתמזמזת קצת.....אם הייתי מקשיבה לרצון שלי להפסיק את המיזמוז כשרציתי להפסיק....אם הייתי אומרת לא ביותר תקיפות....אם הייתי בוכה כמה דמעות.....אם הייתי דוחפת אותו.....אם הייתי גורמת לו להבין שאני באמת לא רוצה....אם הייתי צורחת יותר מפעמיים ....אם כל זה ועוד אז האונס לא היה קורה והחיים שלי לא היו משתנים ככה.....ואז גל חדש של מחשבות על אם לא הייתי חוזרת אליו זה לא היה קורה עוד פעם רק בחדר שלו במקום בחדר של האח
....... ואם לא הייתי טיפשה החוויה של כמעט אונס בפעם השלישית- בחוות סוסים...על האדמה ...מתחת לכוכבים לא הייתה מתרחשת בכלל.....
ואז אני שואלת מי הייתי לולא כל זה היה קורה....הרי בגיל 16 מעצבים את האישיות ואת החוזק ואת הכל.....אז מי הייתי מבלי הקשר ההרסני הזה...ובכלל איך זה התחיל ....אני לא זו שנתתי את מספר הטלפון....הוא מצא את המספר שלי ...הוא זה שרדף אותי .שרצה אותי בנואשות .....אם הייתי שמה לב שמשהו לא בסדר מההתחלה אז גם שוב ...זה לא היה קורה
אפילו דברים קטנים כמו ...חיבוק שלא נגמר למרות שאני מנסה להשתחרר ממנו חיבוק כוחני....ו..נשיקה בכוח לאורך שיר שלם -כי הוא רוצה.....וכי אין לי דרך לצאת מיזה...אפילו הדברים הקטנים האלו לא היו קורים...אם הייתי יודעת להבחין שהוא לא אדם שמומלץ לי להסתבך איתו...........
אז אפילו שהספר הזה מעלה לי את חצי מהדברים ששפכתי עכשיו ....הוא עדיין הספר האהוב עליי ועדיין יש בו משהו מנחם......זה נוראי למצוא נחמה בזה שזה קרה גם למישהי אחרת...נוראי אבל יש בזה נחמה...אני לא לבד....יש מישהי שמבינה......ולא חשוב לי שהספר הוא המצאה גאונית של הסופרת המוכשרת הזו....כי אני יודעת שבטח עלה לה הרעיון ממשהו שקרה במציאות.....כי עובדה...זה קיים וזה ימשיך להיות קיים.....

ואי אלפי תמונות מסתובבות לי בראש עכשיו..........תמונות לא נחמדות ....תמונות שאני רוצה להקיא מהן.... :cry:
פלאשים המון פלאשים ....לחשושים של מילים שהוא היה אומר לי באמצע האונס ...לפני אחרי.........
:cry2: איזה בלאגן..............
הוא קרא לי טיזרית....נראה לי ....כשהוא ניסה לשכנע אותי לשכב איתו ...לפני ש..............
:cry2:
יואווו אי אפשר לחיות את זה מחדש כל לילה ככה.....אבל החושך מחזיר לי את הכל ........או את החלקים שלא מודחקים..........
כי הרוב קרה בחושך.........הוא לא בדיוק נתן לי להבין מה קרה שם לעקל....והוא גם אל בדיוק דאג שזה כאב לי ...........הוא לא דאג להסתכל לי בעיניים...לא דאג להקשיב לצרחות וגם לא לדממה שבאה אחרי הצעקות.....זה שקט צורם מידיי......הוא לא שם לב שאני סובלת שאני לא זזה .....קפואה......
לא אנושי...גם לא אנושי שכבר לקראת הסוף איכשהו כן יצאה לי בקשה שקטה ומתחננת שיפסיק.....לא עזר....הוא לא סיים.....ולא עזב אותי עד שכן...............
מוזר שאני ממש לא זוכרת איך חזרתי הביתה באותו הלילה....ברור לי שהוא הסיע אותי במכונית הביתה....אבל אני ממש לא זוכרת את זה כזיכרון בראש....אני לא רואה אותנו חוזרים הביתה ואני לא רואה אותי נכנסת הביתה.....איך בכלל הגבתי בלילה הזה אחרי שזה קרה......בלוק ....לחלוטין בלוק.... יש לי הרגשה שבכיתי לכרית באותו הלילה ....אבל אני לא זוכרת את זה בוודאות....אני רק יודעת שזה אופייני לי ...אז...
ואיך הסתרתי את המצב הרגשי מההורים מאח שלי....מה הם לא היו בבית?.......איך נכנסים הביתה אחרי אונס מבלי שמשהו יסגיר אותי ויצביע על זה שמשהו לא בסדר.....כלו ם לא הסגיר כלום.....זה כאילו לא קרה..............כוח ההדקה שלי כנראהה ממש ממש מדהים.............\
אוקי רגע........... :| איך מלספר לך על דברים טובים שמרגיעים אותי ...אני מגיעה לזה?...לפלאשים?...ללשפוך דברים כאלו איומים..כאילו זה כלום ........לא יודעת מה קרה פה.....הכל פשוט יצא ממני בסערה...חפרתי לך ....והכל בגלל ספר...שאני עוד מנסה לסיים. :shock:
מצטערת :cry: לא התכוונתי בכלל לומר מילה על זה.............

איפה הראל כשאני צריכה אותו :cry: .............רחוק רחוק ממני...
תברחי תברחי
משהו בתוכה אמר
את לא רואה איך הוא פוגע
והוא ימשיך גם מחר
אל תאמיני לו להבטחות
תשמרי על עצמך
תברחי מהר

------
אף אחד לא רואה
איך הוא לאט מתקרב
אף אחד לא רואה
איך את בוכה מכאב

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

הודעהעל ידי זיו » ש' מרץ 05, 2011 1:05 am

ציפור שיר,
מכל מה שכתבת, אני מוצא את עצמי חוזר לדבר שכבר כתבתי לך בעבר (לפני ש"הכרתי" אותך יותר טוב): את בחורה מאוד רגישה וחזקה.
וזו בהחלט נקודה מאוד טובה וחיובית להסתכל עליך.
אגב ספרים, יש לי ספרים להמליץ לך.
אגב, לגבי הבוקס בפנים, אני לא ממליץ (את יכולה לעשות לעצמך נזק באצבעות), אם כבר.. לכי על ברך לאשכים (עובד מצויין ;cool1: ).
זיו

מודעות ומניעת תקיפה מינית
לנערות ונשים

סמל אישי של המשתמש
ציפורשיר
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ציפורשיר » א' מרץ 06, 2011 7:56 pm

זיו כתב:ציפור שיר,
מכל מה שכתבת, אני מוצא את עצמי חוזר לדבר שכבר כתבתי לך בעבר (לפני ש"הכרתי" אותך יותר טוב): את בחורה מאוד רגישה וחזקה.
וזו בהחלט נקודה מאוד טובה וחיובית להסתכל עליך.
אגב ספרים, יש לי ספרים להמליץ לך.
אגב, לגבי הבוקס בפנים, אני לא ממליץ (את יכולה לעשות לעצמך נזק באצבעות), אם כבר.. לכי על ברך לאשכים (עובד מצויין ;cool1: ).
זיו

על איזה ספרים אתה ממליץ?
אתה בטוח שיש בעולם הזה מקום לאחת כמוני?......
אני מרגישה שאני לא זזה קדימה...תמיד באותו המקום אולי צעדי בייבי -אבל עדיין לא זזה מהמקום....
תברחי תברחי
משהו בתוכה אמר
את לא רואה איך הוא פוגע
והוא ימשיך גם מחר
אל תאמיני לו להבטחות
תשמרי על עצמך
תברחי מהר

------
אף אחד לא רואה
איך הוא לאט מתקרב
אף אחד לא רואה
איך את בוכה מכאב

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

הודעהעל ידי זיו » ב' מרץ 07, 2011 10:03 am

היי צ"ש
לשם התחלה, קראת את הספר "טירת זכוכית"? (או טירת הזכוכית, אם אני טועה)
לכל אחד יש מקום ויעוד בעולם הזה, אחרי ששמעתי אותך שרה אני משוכנע שמקומך בעולם הזה יבוא לידי ביטוי דרך עולם השירה. זה לא אומר שאת צריכה להיות זמרת מפורסמת או משהו כזה אבל אני משוכנע שבסופו של דבר את תמצאי את דרכך דרך או בעזרת המוזיקה.
אגב זה, לגבי הופעה, חשבת על לנסות להעלות במופע את סיפורך האישי?
אם תסתכלי עכשיו החוצה תראי כמה יפה היום בחוץ, צאי לכמה דקות להנות מזיו החמה ולשאוף אויר צח (בהנחה שאת לא באמצע העיר עם כל המכוניות מסביב :? ), תראי שאפשר גם קצת להנות ממה שיש.
שיהיה לך המשך שבוע מבורך
זיו

לנערות ונשים

סמל אישי של המשתמש
ציפורשיר
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ציפורשיר » ב' מרץ 07, 2011 5:58 pm

זיו
לא לא קראתי את הספר הזה...

חשבתי על מופע כזה כן....בזכות מה שאמרת על ההיא שאתה מכיר
אבל אין לי מושג איך לעשות דברים כאלו ...ואיך בכלל להתחיל לבנות מופע כזה
הממ כן היה היום שמש יפייפה ..ואני רוב היום הייתי תקועה בבית בוכה....
לא טוב הא?.....
אני כן מעריכה את מה שיש לי בחיים אבל קשה לי לראות חיובי כשכל הזמם אני לחוצה על מה יקרה בהמשך.....יותר קל לי לטבוע ביאוש ולדאוג כל הזמן
וכן אני יודעת שיש לי את הכוחות להרים את עצמי ולא להגיע למצב כמו עכשיו שאני יושבת בחדר בחושך בוכה....כי לפחות אני כותבת פה :wink:
הייתה לי תחושה מפחידה נורא עכשיו.....כאילו חזרתי אחורה בזמן והייתי הילדה שהייתי בעבר בתקופות הדיכאון שלה....יושבת בחדר חשוך ובוכה בלי מוסיקה רק בוכה..
וזה מה שאני עושה עכשיו
זה מפחיד.....
טוב אני עושה עם זה משהו .....מפחיד ככה לשבת בחושך...... :shock: :cry:
תברחי תברחי
משהו בתוכה אמר
את לא רואה איך הוא פוגע
והוא ימשיך גם מחר
אל תאמיני לו להבטחות
תשמרי על עצמך
תברחי מהר

------
אף אחד לא רואה
איך הוא לאט מתקרב
אף אחד לא רואה
איך את בוכה מכאב

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

הודעהעל ידי זיו » ב' מרץ 07, 2011 6:44 pm

ציפור שיר,
אני אנסה לברר אצל "מיכל צור" איך היא הרימה את המופע שלה,
כבר דיברתי איתה לגבייך בכללי, והיא צריכה לחזור אלי באם יש לה כרגע את הכוחות להכנס לנושא הזה שוב.
אני אעדכן אותך, אגב לא ענית לי על הפרטי
זיוו

לנערות ונשים

סמל אישי של המשתמש
ציפורשיר
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ציפורשיר » ב' מרץ 07, 2011 9:25 pm

אה וואלה?
ומה היא אמרה?
אצה יכול לכתוב לי את זה בפרטי גם...אם זה נושא רגיש לכתוב פה

יא בטח קשה לה להיכנס לזה שוב.....
:(

זה מביא אותי למחשבה של האם אני מסוגלת להיכנס לזה ברמה כזאת של הפקה והכל....
אבל נראה לי שזה הדבר שהכי מומלץ לי לעשות ...כי אם כבר רצות לי הפקות בראש אז למה לא להוליד אותם לעולם ......המממ
תברחי תברחי
משהו בתוכה אמר
את לא רואה איך הוא פוגע
והוא ימשיך גם מחר
אל תאמיני לו להבטחות
תשמרי על עצמך
תברחי מהר

------
אף אחד לא רואה
איך הוא לאט מתקרב
אף אחד לא רואה
איך את בוכה מכאב