האם פגעתי באחי...? טריגר!

בפורום זה ניתן לשאול שאלות משפטיות שעוסקות באלימות ובאלימות מינית בפרט, הייעוץ בשלב הראשוני יתבסס על ידע וניסיון של חברי הפורום, ובהמשך ננסה לאתר עורכות דין שיסכימו לקחת על עצמן את הסיוע הנ"ל בהתנדבות.

הנהלת הפורום, והמגיבים בפורום אינם לוקחים אחריות משפטית או שאינה משפטית על התשובות הניתנות בפורום.

המנהלים: מיכלל, לימור עמית פנקר

מלאני
משתמש פעיל

האם פגעתי באחי...? טריגר!

הודעהעל ידי מלאני » ב' ינואר 01, 2018 4:19 am

טוב, אז אתפוס אומץ ואשאל... מדובר על דברים שקרו לפני שנים רבות. אזהרת טריגר!
אז יש לי שאלה.... כשהייתי בת אולי 6 או 7 ואח שלי היה בן אולי 3 או 4 היינו סלון כשאמא שלי הייתה בחדר עבודה. זוכרת אותי ואת אח שלי מחדירים אחד לשני אצבע לטוסיק לפי תורות. אני ידעתי שזה אסור ולא בסדר אך בכל זאת עשיתי את זה. לא ידעתי שאני פוגעת באחי בדרך הזו אך ידעתי שזה דבר שאסור לספר לאף אחד ובעיקר לא לאמא ואבא.
בנוסף כשהייתי סביב גיל אולי 10 או 11 ואח שלי היה סביב גיל 8 או 7 אני הייתי מכורה לכל מה שקשור למין סביב השנים ההן וכל דרך שיכלתי להשיג מין הייתי עסוקה בה מאוד. מפורנוגרפיה ועד מגע בעצמי ועד עיתונים ועד שיחות מיניות ועד טלפון לזונה וכדומה - אך ברמות שהייתי מכורה ממש. בדרך חשפתי גם את אחי וגם את חבר שלו לתכנים שלא תאמו את גילם - לדוגמא התקשרנו לזונה בטלפון והקשבנו לה ודברנו איתה במשך חצי שעה.
השאלה שלי היא מבחינה חוקית - מה זה נחשב? אני פגעתי מינית באח שלי? כשהיינו קטנים אני אנסתי אותו?

מלאני
משתמש פעיל

Re: האם פגעתי באחי...? טריגר!

הודעהעל ידי מלאני » ב' ינואר 01, 2018 3:46 pm

אשמח אם תוכלי מיכל יקרה לענות לי על השאלה הזאת כי רואה עכשיו שלימור לא נכנסה לפורום מאז שנת 2014 וזאת שאלה שמטרידה אותי כבר שנים וסוף סוף קבלתי את האומץ לשאול....
תעזרי לי בבקשה להבין האם פגעתי באחי...?

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » א' ינואר 07, 2018 9:48 am

למה אף אחד לא עונה לי..? מספיק היה קשה לי לכתוב ולפרסם דבר כזה - סוף סוף היה לי את האומץ ופרסמתי את השאלה שלי וזה לא חשוב לאף אחד מספיק על מנת להגיב - לא יפה.......

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ב' ינואר 08, 2018 9:45 am

הי מלאני!
מתנצלת שמאחרת לחזור אליך.סליחה !
החוק הפלילי תקף מעל גיל 12,גם את היית מתחת גיל האחריות הפלילית.
נראה לי שהעבירות כאו יכולות להכלל כמשחק ילדים.
לא בריא לא טוב וכן פוגעני,אך היום לא נשמע לי שיש מה לעשות,
איך הקשר שלך עם אחיך היום?
חיבוק והתנצלותי,באהבה,מיכל.

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ב' ינואר 08, 2018 11:47 am

תודה מיכל שהגבת. היה חשוב לי לקבל תשובה :love1:
לא חשבתי שיש מה לעשות היום - בכל זאת עברו הרבה מאוד שנים ואני יודעת שזה נובע מהטראומות שאני עברתי אך היה לי קשה עם חוסר הבנת משמעות הדברים. עכשיו אני מבינה - תודה. חיבוק גם לך (:

חזור אל “יעוץ משפטי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים